Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość W Europie, Japonii czy USA
W Europie, Japonii czy USA bezdzietność przybrała rozmiary epidemii. Już co piąta kobieta w wieku 40-45 lat nie ma potomstwa - to dwukrotnie więcej niż przed dwudziestu laty. Dwukrotnie wzrosła też w tym czasie liczba mężatek nie mających dzieci (z 7 proc. do 14 proc.). Trzykrotnie zwiększyła się liczba bezdzietnych kobiet w grupie najlepiej wykształconych i najlepiej zarabiających (z 12 proc. do 36 proc.). W ostatnich 20 latach liczba urodzeń w Polsce spadła o połowę i nie przekracza 370 tys. rocznie. W 2002 r. tzw. współczynnik dzietności Polek zmniejszył się do 1,3 i jest podobny jak w Unii Europejskiej. Co piąta Polka - wynika z danych GUS - nie chce powiększać rodziny. Jako główny powód takiej decyzji wymienia się złą sytuację materialną, zaabsorbowanie pracą i zagrożenie bezrobociem. Co dziesiąta matka rodzi dziecko dopiero po 35. roku życia. Co czwarta wykształcona i dobrze zarabiająca Polka nie planuje ciąży przed trzydziestką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoist_*31 - podoba mi się to, co piszesz. Forma wypowiedzi też :) Zawsze Szczery - lubię Twoje opanowanie. Nie dajesz się nigdy sprowokować, nawet, gdy dyskusja osiąga poziom rynsztokowy. To coraz rzadsza u mężczyzn cecha. Dawno tu nie zaglądałam, cieszę się, że znowu mogę Panów poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode, piękne i sławne
Są młode, piękne i sławne. Szczęście im sprzyja. One jednak nie myślą o założeniu rodziny. Dlaczego? Joanna Krupa http://www.bhavikpatelunlimited.com/fun/Uploaded/Joanna%20Krupa%20-%206-9756.jpg Joanna Krupa nie jest jeszcze gotowa, by mieć dzieci. "Mój narzeczony doskonale to rozumie. Sam też jest zajęty biznesem. Powiedział mi, że jak będę gotowa, to wtedy zaczniemy przygotowania" - powiedziała magazynowi "Gwiazdy". Doda "Nie chcę też mieć dzieci. Ciągle ktoś mi mówi, że na pewno zmienię zdanie, dojrzeję do macierzyństwa. Nie sądzę, uważam prokreację za niezbyt wybitną sztukę pozostawiania po sobie śladu na ziemi. Chcę zrobić znacznie więcej. Poza tym wciąż jestem głodna różnych wyzwań , a to wymaga skupienia na sobie. Wiem, że dziecko nie byłoby przy mnie szczęśliwe. Dlatego nie będę powoływać na świat istoty, która ciągle tęskniłaby za matką" - powiedziała Doda miesięcznikowi "Pani". Eva Mendes http://www.evamendespic.com/photo/eva-mendes-picture-1%5B1%5D.jpg Zupełnie inne wytłumaczenie znalazła piękna aktorka. 36-letnia gwiazda twierdzi, że na razie jest za wcześnie na planowanie rodziny, która może ją odciągnąć od kariery. Mówi wprost, że zamiast wychowywać dzieci, woli skupić się na poszukiwaniu roli swego życia. To jedna strona medalu. Druga jest taka, że aktorka woli czerpać pełnymi garściami z życia. Co to oznacza? Wiadomo nie od dziś, że Eva bryluje w rankingach na najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietę. Jest świadoma swego ciała i chętnie je pokazuje: a to na rozkładówkach pism dla panów, a to w kampanii broniącej praw zwierząt futerkowych. Ale to nie wszystko: gwiazda lubi bawić się facetami i ich uczuciami. A wiadomo przecież, że macierzyństwo nie sprzyja prowadzeniu takiego trybu życia... Beyonce http://www.bravo.pl/foty/beyonce/idm,292517/ids,233378/idu,327777/t/ Uchodzi za najseksowniejszą ciemnoskórą wokalistkę. Od lat jest na topie. I nie ma zamiaru dać się zdetronizować przez młodsze i zdolniejsze! Dlatego też Beyonce, pytana o dzieci, ucina krótko: "Może kiedyś, teraz staram się o tym nie myśleć". Co na to jej mąż, Jay Z? Jest niepocieszony, marzy o potomstwie i co chwila próbuje namówić Beyonce na powiększenie rodzinki. Używa różnych argumentów: można przecież skorzystać z pomocy niani, a nawet kilku niań! Wokalistka nie chce jednak o tym słyszeć, gdyż panicznie boi się, że gdy będzie w ciąży, jej ciało zmieni się na niekorzyść, a ona sama nie będzie już mogła wykorzystywać swojego seksownego wizerunku, który wciąż jest podstawą jej kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno ma rente
jest facetem ma 40 lat nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Twoich wypowiedzi ,nie tylko na tym topiku wnioskuję,że jesteś na pewno kobietą,uczysz katechezy,masz minimum 3 dzieci i jesteś niezadowolona ze swojego życia ale nic już nie możesz z tym zrobić i atakujesz inaczej myślących.Przemawia przez Ciebie zawiść po prostu. Oto Twój portret psychologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno ma rente
pudlo jest tylko sfrustrowany bo nie ma baby dzieci i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aż jedna trzecia z pytanych
Aż jedna trzecia z pytanych przez Ministerstwo Pracy osób w ogóle nie zamierza mieć dzieci - wynika z badań przeprowadzonych przez resort, które ujawnia "Metro". Głównymi powodami takiego stanu rzeczy są: niskie pensje i niepewność na rynku pracy, brak kompleksowej pomocy państwa oraz brak partnerstwa między płciami. Według GUS przyrost naturalny w Polsce maleje nieprzerwanie od 1984 roku. W latach 2003-2005 był ujemny. Do 2030 roku będzie nas mniej o 2 mln. I nie będzie miał kto pracować na emerytów. Ostatnio nieco się poprawiło, bo w wiek rozrodczy wszedł wyż demograficzny z początku lat 80. Ale mieszkanki dużych miast coraz później decydują się na macierzyństwo. Polska należy też do państw o najmniejszym wskaźniku dzietności w Europie. We Francji, Irlandii i Szwecji państwo i pracodawcy są bardziej przyjaźni wobec planujących dzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak mylisz sie
to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyrafa ykjhhj
No i dobrze. Jeśli dziś 1/3 pracujących Polakow zarabia równowartość płacy minimalnej (1386 zł), to jak mogliby za to wychowywać dzieci. Gdyby to jednak zrobili, to ich dzieci i tak wyjadą z tego kraju. Dzieci to także wydatki publiczne, przedszkole, szkoła, studia - wszystko za darmo, a potem udaja sie sprzątać z Europie Zachodniej. Miejmy nadzieję, że płacą tam podatki, bo jeśli nie, to gdzie wrócą na starość bez prawa do emerytury? To zresztą dotyczy też sporej części obecnej emigracji, co się z nimi stanie za parę lat, gdy zdrowie juz nie to, a ubezpieczenia brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa burza, Zgadzam się z Tobą, dodatkowo mogę Ci szepnąć, że "zawsze szczery" podobno też jest jakąś nawiedzoną katechetką. Moim zdaniem to niemożliwe żeby dorosły facet był aż tak ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komu potrzebne są dzieci ??
- na kolejnych bezrobotnych?? - na następnych niewolników?? - na sprzątaczy i podcieranie tyłków na zachodzie ?? - na grzebanie w śmietnikach?? JEŻELI NIE JESTEŚ ZWIĄZKOWCEM, KLEREM, W UKŁADACH TO PRACUJESZ ZA 1386zł brutto. - wynajęcie mieszkania minimum 1000zł; - opiekunka do dziecka 600zł; - zaczynam uczyć się jeść trawę, jak się sprawdzi pomyślimy o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keti ggg
ja zdecydowałam się na dziecko po 12 latach małżeństwa, aby przeżyć w tym chorym kraju najpierw trzeba maksymalnie poświęcić się pracy zawodowej i uzyskać jak najlepsze stanowisko w jak najkrótszym czasie. Mam 30 lat. Zaczęłam pracować mając 18, i w tym samym roku wzięłam ślub. Dziś nie żałuję. Ale teraz nie ma co myśleć o urlopie wychowawczym, trzeba jak najszybciej wrócić na rynek pracy i zarobić na dziecko i jego i nasze godne życie. Bo wegetacji od pierwszego do pierwszego sobie nie wyobrażam. I jeszcze jedna kwestia - uświadamiajcie młodym rodzicom, że nie każda ciąża to szczęśliwe i zdrowe dziecko. Czasami jest to tragedia, gdy dziecko rodzi się chore. I wiele osób przez lekceważenie lekarzy, brak dostępu do specjalistów ma zrujnowane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easymanpl
Warszawa: opiekunka do dziecka min. 1500, prywatny żłobek/przedszkole ok 1000zł (na Mokotowie 1200-1500). Państwowe przedszkole czynne do 17-stej, gdy większość pracujących wtedy kończy pracę, więc jak nie ma babci to trzeba płacić przynajmniej kilka godzin opiekunce. Ile trzeba zarabiać by wychować 2-je dzieci? Ile kobieta musi zarabiać by opłacało się jej pracować a nie siedzieć z dziećmi w domu? Premier wzywa Polaków "do roboty" w temacie demograficznym, jednocześnie wzrasta VAT z 7 do 23% na buty, ubrania dla dzieci. Tak wygląda nasza "polityka prorodzinna". We Francji dochód małżonków jest dzielony na liczbę członków rodziny (rodzice+dzieci), na każdego przypada kwota wolna od podatku, dopiero od takiej kwoty liczony jest podatek. Nic dziwnego że Francuzi mają jeden z największych wskaźników w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba byc teraz porabanym
ja to sie w ogole dziwie, ze w Polsce sie jakies dzieci rodza, przeciez nawet zwierzeta sa madrzejsze od ludzi, ze jak srodowisko, otoczenie do zycia jest nieprzyjazne to sie nie rozmnazaja, a ludzie to idioci, a Polacy szczegolnie. Panstwo ma w dupie dzieci, malzenstwa, wspiera patologie i zlodziejstwo, bieda coraz wieksza, zero perspektyw na godne zycie zarowno bez dzieci jak i z nimi, wiec po co ludzie sie rozmazaja w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zz44
Nie wszystko jest czarno-białe... Kończąc studia ma się ok. 24 lata i nic więcej (chyba, że ma się bogatą rodzinę). Zanim oszczędzi się na wkład własny na mieszkanie mija conajmniej kilka lat, nie każdy swoją drugą połówkę poznaje w przedszkolu. Czasem ludzie poznają odpowiednią osobę grubo po 30. Więc nie dziw się, że 40 letni ludzie dopiero zaczynają starać się o dziecko. I pamiętaj, że problem bezpłodności dotyczy obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój toć zawsze szczery i offerma to dwóch prawiczków (albo dwie katechetki- zadania są podzielone) oni nigdy nie będą mieć dzieci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wyjątkowa
Oto Twój portret psychologiczny. no to się kwietniowa burza sprodukowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdoskonalsza dyskutantka na tym topiku jest aneta, wspierana przez narratora zuzke znajdziecie ze soba wspolny jezyk w 5 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atakujesz w chamski sposób osoby mające inne zdanie.Zakładając czysto hipotetycznie,że jesteś facetem-ale jesteś matką kilkorga dzieci tak jak offerma zresztą,to przynosisz wstyd dla całego rodzaju męskiego,który w swojej próżności zawsze stawiał się wyżej od kobiet.Gdyby jakiś facet wygadywał takie głupoty jak przy kolegach i ich obrażał to nie zarobiłbyś na sztuczne szczęki,o implantach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×