Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Tutaj zobaczycie co by było gdyby zralizować postulaty Mikkego.

Polecane posty

Gość dawno Cię Myr nie widzialam
eee dopiero przy drugim :D? co tak cienko? Bedziesz sie obzeral noc? :classic_cool: spasiesz sie;:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
eee dopiero przy drugim :D? co tak cienko? Bedziesz sie obzeral noc? :classic_cool: spasiesz sie;:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
cholerna kafe mnie zdublowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o tym, zeby Cię tak
to za kare, że mi sie do Myrka przysatwiasz 😠 ja ci dam piweczko 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
:D nie wiedzialm,ze zarezerwowany:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o tym, zeby Cię tak
najlepsze w tym jest to, ze On sam nie wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
to co sie rzucasz:D? w milosci jak na wojnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o tym, zeby Cię tak
to moja miłość :classic_cool: ale jesli maja byc ofiary to ja wolę juz Tobie Go odstapic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
to co sie rzucasz:D? w milosci jak na wojnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
to co sie rzucasz:D? w milosci jak na wojnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o tym, zeby Cię tak
no no no :classic_cool: rywalka mi tu wyrosła a Myrka ni widu, ni slychu :P dobrej nocy. wyjde to Myr wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A myru smyru
sie łapie za yayca jak was czyta:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
a co Ty taka strachliwa:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
Myru to teraz wpieprza jajca kurczaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o tym, zeby Cię tak
wcale nie :classic_cool: paluszki sobie oblizuje po kurczaku i przepija piwkiem:classic_cool: nie strachliwa a rozsadna :P przeciez nie moge Go miec tylko dla siebie :classic_cool: no to 🖐️ wybacz Myr. 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
ja tam nie lubie sie dzielic:D,wiec uwazaj,bo kudly powyrywam:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o tym, zeby Cię tak
nie przekrecaj. zadne dzielic 😠 bo Twoje kudły beda psia bude wyscielowac :D dobra, zmykam bo kazde brykanie ma koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zacznijmy od tego
Myr OK ale wielbiciel mnie wkurwił porównując do typowego komucha :o:o Ale w temacie: Pytanie czy drobny przemysł ściąga większy, lub czy większy mniejszy to pytanie typu co było pierwsze kura czy jajo. Przyznam że zapędziłem się ze stwierdzeniem "motor napędowy". Ogólnie za mało info żeby cokolwiek powiedzieć bo mogę powołać się na swoją okolice czyli Mielec i Przemyśl. W Mielcu utworzono SSE żeby ściągnąć zagranicznych a okazało się że ściągneli krajowych z Przemyśla, w rezultacie w Przemyślu dziadostwo a Mielec prosperuje dość dobrze. I macie swój liberalizm lokalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
Myr zawsze byl ok. a wielbiciel wkurwiajacy,wiec juz tak nie przezywaj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
Myr zawsze byl ok. a wielbiciel wkurwiajacy,wiec juz tak nie przezywaj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:44 [zgłoś do usunięcia] to zacznijmy od tego W państwie takim jak Polska(czy w ogóle unia) gdzie wszystko reguluje urzędnik, zależy od tych regulacji, koncesji, pozwoleń itd itp. Ciężko zwykłemu człowiekowi to ogarnąć, że tak się wyrażę. Wg jakiegoś tam rankingu u nas małe i średnie firmy są motorem gospodarki, ale konkretnych danych zwyczajnie mi się nie chce szukać. Na świecie jest coś koło 120 do 140 państw. Jest taki ranking wolności gospodarczej. To znaczy im wyższe miejsce tym bardziej działa tam wolny rynek. Jesteśmy na 71 miejscu, więc u nas motorem gospodarki są regulacje urzędników. Czyli motorem gospodarki jest chciwość przedsiębiorców( chciwość dla gospodarki to dobre uczucie) ale w Polsce hamuje ją te 71 miejsce. I dlatego pod względem korupcji zajmujemy podobne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno Cię Myr nie widzialam
co tam wolny rynek na ktory nie mamy wplywu :P Powiedz lepiej co z tym kurakiem i ile piw:D Jak zawsze 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pytanie czy drobny przemysł ściąga większy, lub czy większy mniejszy to pytanie typu co było pierwsze kura czy jajo." Bełkot :o Wolny rynek powoduje na tyle szybki rozwój, że wystarczy kilka dekad, a na pustyni można zbudować metropolię. Zbudować od podstaw, wielkie tuzy z innych krajów przychodzą dopiero na gotowe, bo co miałyby robić na pustkowiu?? Komu miałyby sprzedawać limuzyny, smartphony itd.? Biedocie jakiejś? w slumsach??? Fundamentem/motorem zawsze będzie prawo- wolnorynkowe zasady gry, niskie podatki i koszty pracy, a nie jakieś przyciąganie jednego przemysłu przez drugi, co to za pierdoły w ogóle? :D SSE? Wytłumaczysz co to ma wspólnego z wolnym rynkiem? Z liberalizmem? Poza preferencyjnymi stawkami podatkowymi? Kolejny stek bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:32 Myrevin Uściślając... państw na świecie jest ok. 200, natomiast we wspomnianym rankingu nie wszystkie są ujmowane, jest ich ok. 180. Polska obecnie zajmuje 68 miejsce i wyprzedzają nas takie państwa jak: RUMUNIA (młahahaha :D) (63) Bułgaria (60) Łotwa (56) Macedonia (55) Węgry (51) BOTSWANA (młahahaha :D) (40) Armenia (36) GRUZJA !!!! (29) Litwa (24) Estonia (14) ......bez komenatrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max.. Oczywiście na podstawie takich enklaw ciężko orzec jak by było w przypadku całego państwa. Gospodarczo na pewno dobrze. W czołówce państw gdzie ta wolność gospodarcza jest największa są państwa; Hongkong Singapur Australia Nowa Zelandia Irlandia Szwajcaria Kanada Nie spotkałem się nigdzie z opinią że mają tam problem z kalekami. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wska%C5%BAnik_Wolno%C5%9Bci_Gospodarczej Wg wikipedi nadal jesteśmy na 71 miejscu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×