Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Tutaj zobaczycie co by było gdyby zralizować postulaty Mikkego.

Polecane posty

" [zgłoś do usunięcia] Myrevin Max.. Oczywiście na podstawie takich enklaw ciężko orzec jak by było w przypadku całego państwa. Gospodarczo na pewno dobrze. W czołówce państw gdzie ta wolność gospodarcza jest największa są państwa; Hongkong Singapur Australia Nowa Zelandia Irlandia Szwajcaria Kanada Nie spotkałem się nigdzie z opinią że mają tam problem z kalekami. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wska%C5%BAnik_Wo lno%C5%9Bci_Gospodarczej Wg wikipedi nadal jesteśmy na 71 miejscu. " Problem w tym co oni by zrobili z kalekami :P.Bo też by było inaczej gdyby w państwie nie było żadnych kalek:D. Co prawda z wieloma rzeczami się nie zgadzam ale jeżlei chodzi o pewne rzeczy to w UE są rzeczy zbyt komunistyczne-zwłaszcza niektóre bezsensowne zakazy:O.Ale niekiedy kaleków nie należy wspomagac-jak sami zadbali o swoje kalectwo:P.Jeżeliby synalek jkm został kaleką nie powinien mieć prawa do renty bo sam się o to stara:D. I z ta Australią i Irlandią oraz Kanadą to przesada-tam jest też pełno bezsensownych zakazów w stylu kodeks żywnościowy.No i we wszystkich tych krajach jest recesja-zwłaszcza z Europy i Ameryki:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kocham korwina i szkoda że
ma żonę! mój kowin jest i tyle! myrek schodzisz na dalszy plan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka, na stronie http://www.heritage.org/Index/explore klikając w nagłówki kolumn można posortować dane wg poszczególnych kategorii. I wcale nie tak ciężko orzec, jak skutkuje wprowadzenie reguł wolnorynkowych w całym kraju. Zwracam uwagę na bardzo wysoką pozycję Gruzji, państwa postsowieckiego, szczególnie w kategoriach: business freedom, trade freedom, fiscal freedom. Poważne, daleko idące reformy w tych i innych dziedzinach, wprowadzone przez Saakaszwilego w 2004/2005 roku dały efekty niemal natychmiast - wzrost gosp. za lata 2005-2007 wyniósł 10-12 %. My możemy o tym jedynie pomarzyć! W kategorii business freedom jesteśmy na miejscu 112! hahaha wyprzedza nas np. Burkina Faso, Wietnam, Ghana, Egipt, Bangladesz :D Mongolia, a nawet Białoruś! hahaha W kategorii fiscal freedom jeszcze gorzej, jesteśmy na miejscu 114!! przed nami Gabon, Etiopia, Wietnam, Rwanda, Ukraina a daaaaleko przed nami Libia, Pakistan, Iran, Rosja, Białoruś. zgroza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy artykuł nt. Gruzji, polecam szczególnie ignorantom ekonomicznym pokroju shatyna, którzy twierdzą, że w kryzysie nie można obniżyć podatków, a nawet podnoszenie jest słuszne :D http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/artykuly-wolnorynkowe/gruzja--kraj-bez-podatkow-socjalnych/ szczególnie zwracam uwagę na kwestie podatkowe: tylko kilka podatków, prostych, i regularne ich zmniejszanie, choćby VAT - z 20 % na 18 %, a docelowo ma być 15 % i brak podatków socjalnych = wskutek obniżki podatków wzrastają wpływy do budżetu, nie odwrotnie! sektor IT jest w ogóle zwolniony z podatków, aby ściągnąć technologie z zagranicy, a tutaj jakiś dyletant twierdzi, że jeden przemysł przyciąga drugi lol :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby zrealizować postulaty
Mikkego to on siedziałby na tronie, a my byśmy harowali na jego zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapa
i o to właśnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOooo, widze ze ktos stworzyl top o JKM. Ja tez to kiedys zrobilam, dyskusja byla mocno ozywiona :classic_cool: Myrevin, zerknij: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4849467 Temat ma juz 18 stron, teraz nie mam czasu sie na nim udzielac z powodu sesji, ale za 3,4 dni wracam, i bede podbijac. Pozdrawiam wszystkich sympatykow JKM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc innych bab
krecących sie wokół mojego Myrusia 😠 nawet tych, albo bardziej tych co z nim w polityczne dysputy wcodza 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobryyyyyyyyy
upnij se peniska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pada, słońca niet
upam i 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby zrealizowac pomysły
mikkiego to byłaby jedna wielka dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×