Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobry dej dobry dej

Jestem grubaska! W oczach innych

Polecane posty

Gość jak socha wygladalabys wazac
otoz to 38/40 rozmiar a socha ma 34 wiec nie pierdziel ze wygladasz jak ona bo 10 lg musialabys zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
Nie uważam się za naj do cholery nie rób ze mnie narcyza! Masz jakieś problemy z mózgiem nie widziałas mnie a upierasz się że jestem gruba. Post powyżej, wkladakas soche na wagę że wiesz że tyle waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak socha wygladalabys wazac
socha mowila ile wazy i jaki ma rozmiar w jakims wywiadzie i sory ale jak socha mowi ze nosi 34 rozmiar a ty piszez ze masz 38/40 to gdzie ty masz figure sochy?? opanuj sie laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllaaaaaaaaaa
i zlecialo sie stado sepów, urzekla mnie twoja historia :) nie ma nic do tego watku tylko do twojego faceta ale co do "sochy" rozmiar 40 to juz jest kawal dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zleciało się stado sępów..
ma do wątku tyle, że akurat jej jakiś "kolega" powiedział, że musi zrzucić 15 kilo. Może i ma kawał dupska, a Ty masz 30 kilo i musisz się po chamsku lansować w internecie , bo jesteś anonimowa i dziewczynę w kompleksy wpędzać ? Jak jej dobrze ze swoją wagą, to niech waży ile chce. A Wam g... do tego. A Socha i inne gwiazdki i gwiazdy mogą ważyć ile chcą ale media i tak łykną to, co im powie.. Pomijając że obróbka komputerowa zdjęć też niektóre wymiary ulepszy poprawi i zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
Jak socha ma 34 to ja jestem zakonnica. Modelki na wybiegaci mają rozmiar 34 36 i zobacz jakie są chude. A zobacz jakie kraglości ma socha. Więcej o tym nie dyskutuje bo i tak nie przekonam a jutro wkleje fotkę sucha jedzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
I zleciało się stado sepow;dzięki za wsparcie, jeszcze trochę i by mnie rozszarpały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllaaaaaaaaaa
czekam spasnieta dupo:) dobranoc niech cie sie przysni ze masz rozmiar sochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zleciało się stado sępów..
niektorym tylko tutaj zależy na tym, żeby zdjęcia innych wydębić i móc się nad nimi wyżyć oraz nawciskać jadem na inne osoby, żeby sobie samemu ulżyć w swym samotnym nieszczęśliwym życiu. Bo kto siedzi w piątkowy wieczór na Kafe ? Samotne babki koło 30-tki nie mające nic ciekawszego do roboty, których jedyna rozrywką jest bluzganie na inne. W końcu co jak co, ale nikt nie jest gorszy wrogiem dla kobiety od drugiej kobiety, która zesra się, żeby tylko szpilę wbić drugiej Mnie też urzekła Twoja histeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zleciało się stado sępów..
co za tepa mozgownica z ciebie no tak jak ktos na kafe to samotny a nie przyslzo ci do glowy ty idiotko ze np moj maz pomaga przy remoncie swojemu bratu ktory wlasnie miesiac temu sie ozneil a tydzien temu kupil z zona mieszkanie ?? idz sie kobieto lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllaaaaaaaaaa
o widze ze kolezanka po 30 jest i nie ma co robic ze na forum pisze:) ja kochana jestem od ciebie mlodsza i czekam za mezem az wroci z pracy. a wy mi czas umilacie piszac glupoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak socha wygladalabys wazac
i zleciało się stado sępów.. oczywiscie to bylam ja a tekst byl do ciebie ty tepaku dobranoc bo az zal dalej czytac twoje wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllaaaaaaaaaa
niech ten sep zalozy swoj watek bo tu nikt jej nie chce, jej problemy z psychika (bulimia czy co tam miala) niech komus innemu d...truje, socha juz poszla spac widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kamerze
mam tyle samo wzrostu, jak ważyłam 58 kilo to czułam się za chuda i ludzie często mi dogryzali że jestem za chuda:O teraz ważę 70 i czuje się dobrze:) jeśli Ty też czujesz się dobrze-olej resztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania ze Slaska
pierdziela glupoty;p moze gdybys wazyla to 5kg mniej byloby idealnie ale to zalezy od tego jakie masz kosci. ja mam 175,waze 65 i jestem jeszcze za gruba..choc mogloby sie wydawac ze w sumie mam ok wage do wzrostu,a jednak..kiedys gdy wazylam 60 kg bylo idealnie i wcale nie bylam chodzacym kosciotrupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zleciało się stado sępów..
oj tak właśnie jestem po 30-tce jestem samotna i przynajmniej dupereli nie kręcę, wmawiając jakiejś dziewczynie, której nawet nie widziałam w życiu i nie mam nawet takiej ochoty, że jest spasiona i ma grube cielsko i napalając się na jej fotę, żeby móc ją potem zjechać z góry na dół. A będę się leczyć jak uznam to za słuszne, bo póki co nie widzę powodu, żeby zasięgać porady lekarskiej nawet będąc tępą bezmózgownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
Socha tu jest wy baby po 30 plujące jadem może i ważycie po 55kg ale pewnie przy wzroście 150. Jeszcze kilka kg i przy popchnięciu się potoczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dej dobry dej
No i co się tak tymi mężami szczycicie że samotne nie jesteście. Widać właśnie jak wam się układa skoro szukaćie tylko kozła ofiarnego żeby się na kims wyżyć. Gratuluję związku, musi być wam wspaniałe a i współczuję dzieciom nie pobij ich chociaż gdyby któreś przekreciło swoją wagę czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest za rozmiar
39 :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dej dobry dej
L na spodniach jest rozmiarowka 39 mam z 2 pary 39 co w tym dziwnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest za rozmiar
może 29? dobra mniejsza z tym, a może podaj wymiary biust/talia/biodra? Na zdjęciu wyglądasz normalnie... Ja ważę nawet troszkę więcej bo 64 teraz na 169 cm noszę 38/40 i żyję:-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestes Ty na tym zdjeciu? Przeciez to idealna figura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dej dobry dej
tak to ja. mialam dzis wstawic fotke bo wiele osob stad uwaza ze waga 68 przy 174 to spasiona swinia i tlusty tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest za rozmiar
no właśnie zdjęcie normalnie, mam koleżankę która waży ponad 70 i jest niższa troszkę ode mnie i... chudsza :-P Sama waga o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dej dobry dej
dokladnie moze to kwestia kosci waze sporo no ale wydaje mi sie ze jestem szczupla ale jak uslyszalam ze moglabym zrzucic z 15 kg to sie zalamalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
moze masz ciezsza kosc albo kiedys cwiczylas Wtedy miesnie waza i waga idzie w gore mimo szczuplego wygladu Dla mie wygladasz swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest za rozmiar
masz może masywniejsze uda troszkę, pewnie w kostiumie troszkę widać, ale 15 kg no sory :-P kompletna paranoja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dej dobry dej
bardzo chcialabym jednak zrzucic brzuch. mam okropny piwny brzuszek moze na zdjeciu go nie widac ale niestety jest. wiiele razy probowalam zaczynalam cwiczyc po czym nastepnego dnia przez zakwasy nie moglam sie podniesc z lozka. marze o plaskim brzuchu by go ciagle nie wciagac gdy mijam ludzi heh:P znacie jakies cwiczenia zeby spalic tluszcz?? slyszlalam ze bieganie jest dobre . bo o zadnej diecie nie ma mowy ja poprostu nie potraafie soebie odmowic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dej dobry dej
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×