Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Tak Magielku,masz rację.Szkoda że patrzymy na to z takim przekonaniem niestety -że jednak to nie jest w zyciu tak jak się marzy i śni.... Ja też kiedyś marzyłam o pieknym weselu,i miałam,o pieknje sukni slubnej i miałam,i dziecku,rodzinie-i to wszystko miałam.....A co później?Hm,trudno kokogolwoeik oceniać,życie samo stawia nas z tych naszych niewinnych marzeń -do pionu.Ale wiesz,niektórym chyba się udaje żyć długo i szczęsliwie....Ale widzisz,i od razu powstaje myśl ,że będą mieć tak do czasu....do czasu aż.....No właśnie,chyba bół,zdrada-to nieodzwone elementy naszego życia.Nie da się chyba tego wyeliminować.... Ja też tak jak Ty-patrzę,czy też czytam te topiki np. o zdradzie już z zupełnie na chłodno,na spokojnie,to wszystko mija.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolny związek? Cos dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu po 40-nadajesz sie! :) Tak miłe masz spojrzenie i uśmiech ;) Tak,Magielek ma rację-opowiedz nam Twa historię-to konieczne :) Takie wpisowe;) No chyba,że wolisz na rela nas na wódeczkę zaprosić;) ha ha ha ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Magielku-my wszyscy tu "szefowie" jestesmy !;) Cud uważam,iż po takim czasie-nasz topik odżył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku,lepiej,lepiej,bo przynajmniej nie wiesz jak boli rozczarowanie i świadomość,że nie ma co juz marzyć.... Magielku-buziaki teraz i przytulanki ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaś rozmawiam sama ze sobą;) Jak się rozkręciłam z tej radości że nas troszkę jest-to az wióry lecą z mojego stukania po klawiaturze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa wcinaj wcinaj:) A ja przez Ciebie-że nie odpisujesz,to juz do lodki musiałąm zaglądnąć i też wcinam ;) A boczki i brzusio rośśśśśnie że hej :) Jakie masz dziś plany Magielku? Bo ja jeszcze objadając lodówkę-łóżeczko grzeję;) a co;) wolne mam w końcu dłuuugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscia 40 wcieło :) pewnie mafia Kacperka Ducha-już go po cichu zlikwidowała ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,Magielku kochany i miły gościu po 40 -do usłyszenia ;) Miłego dnia Wam zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super.Czyli było juz tutaj kilku "wolnych panów po 40" ;) A Ty ten właściwy?:) Co tak długo Cię tu nie było?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Magielku godzinami każesz tutaj czekac na siebie-a póżniej co tak wiejesz pytasz?!;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 40
Już się wyprożniłem. tak długo to trwało bo mam srake :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×