Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

mialem kogos,byle mile chwile,niestety nie rozumielismy swoich potrzeb,tez moja robota zabija wszystko bo rzadko bywam w kraju.co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mijanka :) W tym cały ambaras,aby wszystkim udało sie naraz ;)zaraz poczytam co tam u Was słychać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiel-Kacper : no super :) Każdy z Was dał sobie szanse poznania kogoś.Nie ważne że przemineło,były zapewne miłe chwile,a jesteście tez bogaci w nowe doświadczenia.Wiecie zapewne już,że nie da się związku budowac na odległość.To niestety zabija.U mnie bez zmian.Praca,kolonie,dom,i koło :) Ale...chyba zaczynam się tak na serio starzeć,bo....coraz częściej myślę o smierci,boję sie jej,ale chyba już w tym wielu bliżej jest do niej niż dalej......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej Kacperku :) To gdzie obecnie sie podziewasz?:) Gdzie spędzisz święta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez w domu,tzn.jade z córka do rodziców,tuż obok mnie miasto. teraz gdzie podziewasz się? Kto odkopał nasz topik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop :) Z nudów pisze na jakimś innym topiku,a Was jak nie ma to nie ma ;) A swoją drogą zaglądnijcie do "nie ma wiernych facetow,dowod" i ciekawa jestem Waszego zdania :) Bo tam jak czytam to ostro.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×