Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Magielku;) Uszek nie lepimy bo na gotowiznę do własnych rodziców jadę ;) karpie nie pływają-bo ja ich nie lubię,według mnie...."nieładnie pachną ";) A Ty magielku prawdziwa gospodyni domowa i wszystko sama?:) Magielku-co zrobić,aby pierniczki zrobione przeze mnie pierwszy raz w zyciu;) -nie były na święta twarde?Masz pomysła?;) Kacper duszku-nie obrażaj się;) Wpadamy i zmykamy.Ale wazne że o sobie pamiętamy;) I dajemy tutaj dowody pamięci ;) Dla mnie to 8 cud świata-że udało nam się wrócić tutaj po tyyylu latach;) Ile córa Twoja ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananiczka- ja tak tylko "przepisowo"w zw. ze świętami napisałam. Uszek też nie lepię, karpia dostanę już przygotowanego, uwielbiam karpie i śledzie. Też u najbliższych spędzę święta, więc w zasadzie nie mam aż tak dużo do zrobienia jak niektóre panie. Jeśli chodzi o pierniki, to widziałam rady Ewy Wachowicz w jej przepisach. Ja nie piekę, więc mi to jakoś mimowolnie wpadło. Kupiłam norymberskie w DE i muszą być:)zresztą je uwielbiam. Miłych przygotowań.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ufff,chwila lenistwa w łóżku ;) Dużo biegania,krzatania,na szczęście sytuacja opanowana;) Mam na myśli przygotowania przedświąteczne.Ryba po grecku,galareta z ryba i drobiem,ciacho pychotka i pierniczki gotowe;) Jeszcze dzisiaj cóka zrobi pyszna sałatkę i święta można zacząć;) czy wybieracie się na pasterkę? Ja przez całę moje życie pod tym względem miałam wzloty i upadki,czas euforii i buntu....A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,jak ktos nie ma ochoty-nie musi odpowiadać ;) Myslę o Was,i zapewne tu jeszcze wpadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miło:) Dzięki za życzenia świąteczne :) Zdecydowanie kobiety nie zawiodły ! :) A panowie dali ciała ;) Ja mam teraz wolne,i aż miło zebrac siły i nacieszyć się ciszą :) Jakie plany teraz sylwestrowe? Ja w domu,nie mam ochoty na nic.Jak dół to dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika-jaki dół, coż to znowu?:( Ja jeszcze dokładnych nie mam, na razie. Nie będę zapeszać. Ale ze mnie taki "imprezowicz", że po północy już będę marzyć o białej sali:D a wtedy ludzie się rozkręcają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku-dół jest,i chyba musi już tak zostać.... Ja to uwielbiam zabawy,tańce :) Nawet z kolezanką jakiś miesiąc temu na dobry humor poszłyśmy troszkę potańczyć na dyskotekę;) Lekko się dowartościowałam,bo.....miałam branie;) Ale mam taki nastrój,że tego sylwka niestety chcę siedziec w domu i zapomnieć o całym świecie....Nie żeby coś mi się stało,ale tak ogólnie,nie jestem zadowolona z mojego życia....amen. A panowie nasi?Gdzie są panowie?:)Zosia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolny Pan (szczególnie kawaler) koło 40-tki to musi być dziwny gość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj miło Cie widziec! :) Nie spodziewałam się ze ktos odpisze,i poszłam sobie pochodzic po innych stronkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku-panowie,to chyba sie obrażaja jak długo tu kogos nie ma;) Oni sa nauczeni-wszystko od razu n atalerzu podane;) A na naszym topiku-trzeba troszkę zaufania i cierpliwości;) Gościu koło 40 wolny-to teraz wręcz staje się normą,iż kobietki dłuuugo wolne,w sensie bez slubu i coraz później pierwsze dziecko.A panowie koło 40 tzw.single,tez po związkach,ale na szczęście bez słubów,rozwodów,itp.Na szczęście-bo ja bym slubu nie brała,gdybym mogła odwrócic czas.Jesli mam z kimś być a ktos ze mną-to będziemy,i ślub nie potrzebny.Jesli nie potrafimy razem być,to lepiej się rozstać,bez rozwodó,kasy marnowanej i nerwów....Gościu po 40-WITAJ na naszym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy Gość po 40 wita :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja dołączę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc po 40-no WITAJ chlebem i solą,i naszym pięknym usmiechem:) Brakuje nam panów do naszych intelektualnych dyskusji;) wchodzisz w to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananiczka- a ja kiedyś zazdrościłam kobietom tej całej oprawy, teraz jak podczytuję ile mają problemów z mężami, kochankami, rozwodami, to już mam inny pogląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jeden gość po 40 wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm,ja tez mam inny pogląd.Fakt,zmieniamy się i nase podejście do życia.Ale czego im zazdrościłaś?jakiej oprawy?Bo nie kumam bazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty?:) powaga?:) jeszcze jeden gośc jest po 40?:) Jak miło:) Cieszymy sie i witamy:) zrób sobie jakies imię-aby Cie rozpoznać :) Co Cię do nas sprowadza?;) Opowiedz nam swa historię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz wszystko ci opowiem, tylko najpierw pójdę oddać stolec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×