Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

ja kawę lubię piję bo inaczej zasnę :) lub coś co podnosi ciśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,no jaja sobie robisz ze mnie ?....:) Nie jestem doskonała! Nie ma takich ludzi ;) Kawy nie piję,bo wiecie już dlaczego,a nie musze "napić się" aby dobrze sie bawić-bo taka mam naturę,że jestem temperamentną pogodna kobietą...a to już żadna moja zasługa:) taka matka natura.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorka :)...obawiałem sie , że jeszcze popadniesz w jakąś depresję wiec postanowiłem w ślepo zareagować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorka-ale ziółko z Ciebie :) Jasne,że my tutaj nie jesteśmy złośliwi,i nie szukamy komu by tutaj dowalić .....:)To co piszemy piszemy na serio i na serio traktujemy wypowiedź drugiej osoby:) Twój styl dlatego inaczej jest przez nas odebrany.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anfy to urocze:) Dziękuję ci za okazaną troskę;) A tak na poważnie podzielam twoje zdanie. Należy zawsze być sobą i nie ulegać presji, wpływom ect.. choć czasem to cholernie trudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotosieporobilo
annanika jakas ty mdla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to i wada,że nie piję kawy i takie tam...:) Ale cóż,nie robię tego celowo,po prostu źle sie po tym czuję....A każdy może sobie już to tłumaczyc jak cche... Czasem jestem złą na siebie,bo bym wypiła kawę i byłabym jak nowonarodzona w pracy,albo bym zapaliła i juz nerwy by mi przeszły,albo bym się napiła-i juz problemy poszłyby w niepamięć....Niestety-nie jestem tak doskonała jak inni.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz to ze ktoś jest lepszy w czymś nawet mnie to cieszy :) bo mam okazję czegoś nowego się nauczyć tak podchodzę do tego :) i luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika;) ja też często się uśmiecham:) Ale to pięknie zabrzmiało kiedy napisałaś "MY" rozumiem,ze miałaś na myśli siebie i pana Anfy:) Ok mam nadzieję,że moim zgryźliwym poczuciem humoru żadnego z was nie uraziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrze czasami jak rozmowa jest "pieprzniejsza" powoduje minimalne prostowanie się naszych mięśni :)i jest potem fiolemantowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,wybaczam:) To napisz chociaż co Cie tutaj sprowadza?:) Na te brzydkie fora internetowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anfy:) a gdzie ty tu widzisz pieprzniejszą rozmowę:) Toż tu tak grzecznie,ze aż mdło;) słoneczka, x-faktory, uśmiechy, uprzejmości- no wprost pięknie:) Miła odmiana:) Żeby nie było,że się czepiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale już myślałem że będzie ostrzej :) :D a tutaj nadal grzecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę....:) Ha ha ha ;) Znowu ja na tapecie.....:) Zależy kto co lubi......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm cóż tak to już jest że znajdzie się "ofiara" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aanika - No na pewno nie szukam tu partnera:) fora internetowe z założenia służą wymianie poglądów pomiędzy ich uczestnikami:) Więc oto jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,to zmykam z tymi moim "słoneczkami" i takie tam -na spacer z mimo pieskiem....;) Do boju,mam nadzieję że będzie za chwilę " ostrzej",bo tak grzecznie to taaaaaka nuda że hu hu...;) Pozdrawiam Was...wieczorkiem zaglądnę tutaj,pa....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anfy anfy@tlen.pl'; no ale już myślałem że będzie ostrzej a tutaj nadal grzecznie Uwierz, staram się jak mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika, bo tu się wszystkim udziela twoje optymistyczne nastawienie:) stad tyle tu grzeczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt Predatorka ze tutaj ciężko o kogoś, zresztą przykład już dzisiaj był zachowań typowo sieciowych w tym całym dialogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorka Aanika - No na pewno nie szukam tu partnera fora internetowe z założenia służą wymianie poglądów pomiędzy ich uczestnikami Więc oto jestem" Zalezy jakie fora,przypominam że jesteś w "życie uczuciowe",a takich ogłoszeń że ktoś kogoś szuka jest tutaj bardzo dużo...Czyli chyba pod zły adres trafiłaś;) Jesli chodzi o "wymianę poglądów",to osobiście polecam http://www.forumpsychologiczne.pun.pl/viewforum.php?id=11 Naprawdę warto:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANanika dobrze trafiłam,żle odebrałaś moje słowa. Rozumiem,że ty założyłaś tutaj taki, a nie inny temat-- ja tu bywam ale z innych powodów niż ty to wszystko- nie musisz się oburzać;) Ani ja ciebie nie potępiam ani ci nie przyklaskuję.. ot co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorka polecam i Tobie mały wypadzik w plener:) ja biorę aparat i idę robić foty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×