Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

ananika jak wrocisz prosze o foto :) hmm mam czas, moge poczekac co do wyboru kolorów:) jakos brak mi tego zmysłu :) sypialnia jest sloneczny zółty taki hmm nie wiem jak go kreslic ale uspakaja a przedpokoj z kuchnia zieleń z bielą rewelka wyszła a lazienka kafelki zielono pomaranczowe z dodatkiem ciemnieszej zółci i białego :) wiem wiem masakra ale podoba mi sie i wesole mieszkanko mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys pomalowałam całe mieszkanie na żółto,zielono i pomarańczowo...śmiali sie ze mnie-że u mnie wielkanoc całoroczna;) bo to raczej takie kolorki świąt wielkanocnych...hi hi hi;) Ide położyc dzieci spać...cisza nocna u nas od 22...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara durna
i naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie w sumie pierwszy cały dzień słoneczny,a więc plaża z mała przerwą na obiad... A o 21 kolonijny apel w piżamach i koszulach nocnych...;) W piatek na noc wyjazd juz do domu...;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ananika! Ale minęło... Tak w ogóle czas pędzi z jednej strony, a z drugiej się wlecze... jak tęsknimy...:) Miło znów "pogadać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jak ten czas szybko leci , juz niedlugo wyjazd do domu , ale jeszcze czeka Cie Ananika zielona noc , malowanie pasta do zebow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powiewem morskiego wiatru......:) Już spakowana,wyjazd ok.21,przyjazd na miejsce ok.7 rano...:) Opaleni,troszkę zmęczeni,ale o 2 tygodnie już starsi....;) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytałam trochę ten temat, no ala jak autorka jest ...nauczycielką, to Boże daruj. Pierwsza strona"powaliła':-D Następne str. :) przewinęło się np. "aleś"....Tak, wiem, wiem...wakacje:-D, sprzęt nie taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello :) ależ cisza nastała, gdzie jest nasza główna bohaterka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzzdem;) Witam serdecznie:) Wróciliśmy cali i zdrowi,chociaż baaardzo niewyspani;) Tam zimno było,lało,a tutaj...słoneczko!:) Pozdrawiam stałych lokatorów naszego pokoju;) Co tam u Was słychac?:) Anfy-Ty chyba niedługo masz urlop?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ananika jesteś zadowolona z pobytu nad morzem ? Byłoby fajniej ,gdyby dopisała pogoda, ale zawsze to wyjazd z domu. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki owaki paskuda
to nauczycielka jest...paskudna sprawa i niereformowalna zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne,bo zaczęła topika od poszukiwania miłości swego życia a teraz co,jakieś relacje z wakacji bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam (sentyment) Gdzie podziali się wszyscy? Ananika, serce masz już zajęte? Nowych, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×