Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Oj..umiera nasz topik;) A swoją drogą,to i tak dłuuugo pożył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iollka.
Witam i pozdrawiam ! Ananika to tylko od Ciebie zalezy czy ten watek umrze . Mysle , ze mimo przeplatanej pogody , masz dobry czas nad morzem , zmiana otoczenia i zmiana klimatu jest potrzebna . Jestes zajeta , nie masz czasu na myslenie i depresje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
ananka a ty jeszcze szukasz? przecież było tylu adoratrów i co żaden nie przypasił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ananika nie rozpaczaj , topik nie umiera , ja bylam bardzo bussy . Mam nadzieje , ze masz fajny czas nad morzem . Pozdrowienia i przyjemnej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desznik jesteś ośla pała
hahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahahahha< br /> ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha ośla pałahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahah ahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po dłuższej przerwie.W końcu piekna,słoneczna pogoda,a jeszcze wczoraj lało i było zimno...Już za 6 dni wracam do domu...;)A co u Was słychać?Jak pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! U mnie jest mieszana pogoda raz pada , raz slonecznie . Ostatnio lapie dola , zbyt duzo rozmyslam . Ciesze sie , ze masz udany pobyt nad morzem , czas szybko leci , wtedy kiedy nie chcemy . Planujesz jeszcze jakis wyjazd w te wakacje ? Goraco Cie pozdrawiam i zycze wspanialej , slonecznej pogody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Fiollka!!!:) A u Ciebie teraz dzien i życie?:) tak?:) Oj,ja też mam doła,tutaj to praca i to 24 godziny,tu stukam,a już idę na korytarz bo mimo że cisza nocna,to słyszę jakąś zabawę...;) A u Ciebie skąd ten dołek?Pogoda?sprawy zawodowe?osobiste?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem Ananika jak jestes obciazona , praca ktora wykonujesz jest bardzo wymagajaca , praktycznie 24 h na dobe jestes psychicznie i fizycznie z dziecmi , nie masz czasu dla siebie . Tak u mnie jest teraz dzien , jestem sama w domu i rozdrapuje rany , ktore krwawia jeszcze bardziej . Wiesz ja jestem bardzo wrazliwa osoba i wszystkim ufam , a ludzie to wykorzystuja . Na emigracji musisz byc bardzo twarda , zeby cos osiagnac , a jak juz osiagniesz to zazdrosc innych siega zenitu . W mniemaniu tubylcow , ty jestes tylko emigrantem i nic ci sie nie nalezy , ty masz na nich zapiepszac i to wszystko . My z mezem mamy wlasna firme i zatrudniamy dosc duzo ludzi , ale sa to przewaznie obcokrajowcy na tzw . work vise . Poznalas troche moja historie zycia , ale nie chce Cie wiecej zanudzac moimi problemami . Powiedz co Cie tak gnebi , dlaczego masz dola ? Ja sie domyslam , ze chodzi o zycie uczuciowe i wiem , ze zostalas zraniona , ale wszystko jedno co sie stalo . Musisz myslec pozytywnie o przyszlosci i miec nadzieje ze spotkasz kogos , kto bedzie Cie szanowal i uwielbial taka jaka jestes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fiollka.....to przykre co piszesz.wlaściwie nigdy wynika z tego nie można mieć tam poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji.... Na szczęście masz męża który cię wspiera.... A mój dół?nie,on ma takie fale;) raz jest,raz go nie ma,teraz chyba stan neutralny...;) Fiollka-usłyszałam dzisiaj super kawał,który cię wyluzuje ;) ale jest troszke brzydki...nie wiem czy mogę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika , wal ten kawal , czekam z niecierpliwoscia ..... Meza to mam , ale on mnie nie wspiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,a może tak ma własnie funkcjonowac każdy mąż...że "jest" i na tym sie kończy..... KAWAŁ: ;) Matka radzi córce-poszukaj se takiego chopa co by: był oszczędny,przygupawy,i nieruszany.To Se córka poszła na dyskoteke,taki jeden koles ja do motelu.I wraca rano taka szczęśliwa.Matko,mam ci go!Oszczędny,bo 2 łóżka razem zsunął-by jedna pościel używać.Przygupawy-bo mi poduszkę zamiast pod głowę,to pod dupę podłóżył.No i nieruszany!Bo jak zaczął działać-to jeszcze go we folijce mioł!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry byl , ha,ha, ha... Ananika , to jest niezly zart miec takiego meza . On obecnie przechodzi kryzys wieku sredniego , a jest dosc przystojny i baby na niego leca , to mozesz sobie wyobrazic jego poczucie dowartosciowania , istna szajba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...szajba i głupawka,i może się w szale tej euforii -obudzić z ręką w nocniku....Jesteś mądrą kobietą skoro tak trafnie diagnozę stawiasz,ale pytanie-jak ten czas przetrwać i nie zniszczyć związku?...Nie ma chyba tutaj żadnej recepty niestety...Moja babcia zawsze mówiła " z ładnego talerza każdy chce pojeść"...Tak niestety bywa z przystojnymi mężami,są obiektem westchnień wielu kobiet.Teraz tylko pytanie,na ile silny i mądry jest facet,aby temu nie uległ... Może warto powalczyć?kolacje przy świecach?seksi bielizna...wiesz,jakieś komplementowanie na wyrost?wiem że łatwo mówić,bo Ty sama teraz potrzebujesz wsparcia,pomocy i dowartościowania.... oj,nie wiem jak inni sobie z tym radzą... Jutro niedziela,to odpoczniesz w zaciszu domu.....Może spełnij jakąś swą zachciankę?dla lepszego humoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz czasami odechciewa mi sie wszystkiego . On jest teraz na delegacji i wroci w przyszlym tygodniu . Mysle , ze on ma wlasny rozum , ale jego zachowania czasami sa delikatnie nazywajac smieszne . Facet wyksztalcony , wladajacy kilkoma jezykami , zna wlasna wartosc i chba wie co w zyciu jest najwazniejsze . Niektore kobiety widza w nim naminalnego kandydata na kochanka , sponsora , nie wiem co ? Wyobraz sobie , ze jego byla , po latach sie odnalazla , wypisuje mu bzdury , wysyla ich wspolne zdjecia z przeszlosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko,ta to dopiero ma depreche skoro tak się poniża i walczy o zajętego faceta...żenada.Nie wiadomo co nią teraz kieruje,albo wizja sponsora,albo jakieś kompleksy i chce sie dowartościować,albo chora... oj Fiollka,Ty to swoje też masz widzę... Super mi się z Toba rozmawia,ale oczy sie zamykają,padam ze zmęczenia,wybacz.... Do następnego...Trzymaj się! Nie daj sie.A jutro wypoczywaj... pa.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika , przepraszam , ze Ci pisze o swoich problemach , nie przyjmuj tego zle . Spij dobrze , kolorowych snow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , rowniez zycze slonecznej , przyjemnej niedzieli . U mnie jest bardzo ladna pogoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam fun
widze,ze w koncu autorka zostanie przy jakiejs les,bo temat skrecil w bzdety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Fiollka:) U mnie był słoneczny dzień ,no i plaża;) teraz mecz kadra-koloniści;) Fiollka,każdy tutaj przez to właśnie że jest anonimowy-może po wiedzieć co nam leży na sercu....I po to tutaj jestesmy,aby siebie wspierać....No są wyjątki,jak ten typ wyżej pisze bzdury,ale to było,jest i nie będzie,i nie należy tego poważnie traktować... Jaki dzisiaj samopoczucie?Lepiej?Zrobiłaś coś miłego dla siebie? Zosiu-a co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być :"było,jest,i będzie" Poznałyśmy tutaj bardzo wspaniałych panów...raf...anfy...pomarańcza...I coś ich wywiało;) Co tam u Was słychać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wywiało:) też mamy swoje plany aby również korzystać z pieknej aury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj:) 100 lat Cie nie było!:) Tylko ja,Fiollka i Zosia zostałysmy wierne ...;) A jakie miałes plany na dzisiejszy dzień?;) Słonecznie u Was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było i jest nadal ciepło przepiekny dzien na spacery odwiedziny rodzinki pozniej boski obiadek i teraz troszke tv moze jakis dobry film na wieczor:) Mam nadzieje ze jutro pogoda bedzie nadal tak dopisywała, zajety jestem poniewaz zmieniam kolorystyke mieszkanka:) najgorzej wybrac kolory do duzego pokoju bo reszta juz gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ,anfy,to Ty taki obrotny chłopczyk jeetes!:) Brawo:) Ja też zmieniałam kolory pokoju,zdecydowałąm sie na 3 kolory....3 odcienie brązu,od bardzo jasnego do bardzo ciemnego...Wiesz,super wyszło;) na środku ściany taki pionowy szeroki brążowy pas,na nim tv,a boki taki jasniutki,taki kontrast...;) Ja sie boję,że u mnie znowu będzie jutro lało....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem :) U mnie wszystko dobrze. Również była ładna pogoda i można było wypocząć w plenerze. :) Miłego wieczoru i dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia-co Ty tak wpadasz i szybko wypadasz?!:) Zostań,nie wolno tak;) TYm bardziej ze ja ide dzieci kapac i kłaść spać,bo o 22 cisza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×