Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Basiu-absolutnie za dużo samokrytyki:) Nie wolno tak....masz swoja wartośc,i każdy popełnia błędy....najważniejsze aby sie podnieśc po upadku,a nie leżeć.... Basiu-mysl pozytywnie!;) I kto to mówi,ta co 5 minut ma deprechę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma, ale jest bardzo tolerancyjny :D nie kasuję, bo ja już nigdy nie doczekam "takiej" reformy u siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha cha cha! Dlatego tak Cię rozumiem :) Też często uśmiecham się przez łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu , duzo stracilas nie jezdzac na kolonie . Ja wlasnie tam nauczylam sie samodzielnosci , umiejetnosci wspolzycia z ludzmi , sprzatania po sobie itp . Na koloniach przezylam rowniez swoja pierwsza platoniczna milosc , pierwszy raz tanczylam z chlopakiem ...ha , ha . Ananika chetnie , tylko jest maly problem ja mieszkam juz ponad 20 lat na innym kontynencie , a studia konczylam na US , takze Slask znam dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..to super.Ufa CI.I to jest piekne..związek oparty na zaufaniu.... A Ty tez jestes jego pewna? ufasz mu tak w 100%?....Wybacz moje pytanie,ale ja jestem po takich doświadczeniach,że chyba powinnam nigdy żadnemu facetowi juz nie zaufać....Nie wierzę ,że tacy są-którym można ufać.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta samokrytyka nie jest bezpodstawna. Przeszłam terapię wstrząsową! Niejedno dowiedziałam się o sobie i swoim życiu, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiollka-damy radę!:) Nie znasz mnie;) ja Ci zorganizuje grupę-a Ty pojedziesz jako ich wychowawca:) Może tak być?:) Bedziesz atrakcja kolonistów - " pani za granicy";) Ok?:) Mówie powaznie:) A jak oceniasz pobyt na koloniach razem z rodizcami? Nie lepiej samej? Ja wiem,że sa plusy i minusy tego....A jakie Twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeżyłam coś czego nikomu absolutnie nie życzę... Nawet gdybym miała najgorszego wroga, tez bym oszczędziła :D Coś Ci powiem. Jeśli mnie się udało, to Tobie na mur - beton! Chyba jestem tą ostatnią, której powinno się udać :) i to pod każdym względem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu.....hm..poważnie przeszłas terapię wstrzasową?Czyżbyś była na takim wyjazdowych terapeutycznych warsztatach? Sa takie,ludzie przechodza wtedy wstrząs własnie,gdy dowiaduja sie o sobie całej prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba ja tez potrzebuje takiej przemiany swego życia,bo niby wszytsko wiem teoretycznie,a ubabrałam się w takim bagnie,że nie potrafie trzeżwo myślec i patrzec na swe życie..porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeździłam na rajdy z klasą. Miło wspominam :) Pozdrawiam klasę Chyba, że mają już po sklerozie :D Żartowałam! :D Młodziki jedne! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terapia pojedyncza, ale skuteczna. Z braku możliwości organizacyjnych nie miałam grupowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiollka cos słabe masz łącza-bo tak długo nic nie piszesz... Basiu-idziemy juz spać?:) Bo juz północ,a ja jutro wcześnie rano z kolonistami ruszam w rejs;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia- powaznie taka miałas terapie u specjalisty psychologa? musisz podzielić sie wrażeniami,bo słysząłam,ale nie wiem jak to wygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Basiu:) Pa Fiollka;) częściej tutaj do nas zaglądaj..... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda to tak... Mówisz i płacisz:) Płacisz...ale i korzystasz.. W portfelu lżej, ale w głowie jaśniej....:) Tylko trzeba trafić na odpowiedniego. Ja miałam szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest teraz dzien . Ananika ja rowniez jezdzilam sama na kolonie , z rodzicami tylko jak bylam bardzo mala . Basiu nie rozdrapuj ran , bo bedziesz jeszcze bardziej krwawic . Niektore rzeczy nie zaleza od nas . Zycze Wam dziewczyny dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię muzycznie troszke inne klimaty....;) Cos nie mogę spać,ale zaraz padam....;) http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A&feature=musicchar http://www.youtube.com/watch?v=EPo5wWmKEaI&feature=musicchart http://www.youtube.com/watch?v=KQ6zr6kCPj8&feature=musicchart http://www.youtube.com/watch?v=fLexgOxsZu0&feature=musicchart http://www.youtube.com/watch?v=p4kVWCSzfK4&feature=musicchart Muza która uwielbiam słuchac w samochodzie;) Ale az mnie korci jakas serio,serio ( nie kolonijna;) ) -dyskoteka....taniec....to moje zycie...;) przemosnia taka mała...;) papaptki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika , jestes mloda duchem i sercem osoba , otwarta na swiat i ludzi . Mysle , ze zaslugujesz na wspanialego partnera , ktory doceni twoja spontanicznosc i radosc zycia . Ta osoba gdzies jest i kiedy Cie pozna bedzie najszczesliwszym czlowiekiem na naszej planecie . Spij spokojnie , dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny, ale długo nie spicie. :) Ja o tej porze to przewracam się już na drugi bok :D Miłego dnia :) Ps: Ananika dzisiaj i jutro ma być bezdeszczowo na północy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Z Fiollka to wiadomo przynajmniej-że można na spoko sobie pogadać przez całą nasza noc....;) Uwaga! Pierwszy dzień u nas Słońc!!:) I to widze że zupełnie prawdziwe! :) Super,bo dzieci juz tak tęskniły za opalaniem i kąpielą w morzu :) Zosiu-dzięki za dobre wieści o pogodzie,mam nadzieję,że jednak to słonko zostanie juz do końca kolonii....;) Pozdrawiam Wszystkich i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , zycze milego dnia i oczywiscie duzo slonca . Ja wlasnie ide spac . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,plazowanie zaliczone,dzieci szczęśliwe-bo była kąpiel w morzu,teraz obiadek,i od 14.30 cisza poobiednia,a więc młodzież i pani wypoczywaja w swoich pokojach:) Fiollka-to tak telepatycznie przesyłam-kolorowych snów....;) Fajnie że z nami jesteś:) Po tym co piszesz i w jaki sposób pisze -dedukuję,że jestes młoda i bardzo inteligentna osóbką:)Napisz kilka słów o sobie?Co Cie taki kawał drogi wywiało tam?:) I jesli chodzi o sprawy damsko-męskie jestes spełniona?... Basiu-nie zostawiaj nas,no co Ty!:) TY to masz fajne piosenki:) Teraz dedykujesz nam " żegnam Was" ;) Nie zgadzamy sie:) Napisz kilka słów o tej terapii,chodzi mi o to jak sie to nazywa.Ja wiem że jest taka terapia grupowa-wyjazdowa i nazywa sie "Rewizja życia".A Twoja jak? Napisz,to bardzo ciekawe. No i ...panowie nas tutaj pozostawili same- na pastwę losu :) Czyli norma;) "Gdzie Ci mężczyźni?"...;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ! Ciesze sie , ze mialas ladna pogode i spedzilas czas na pieknej polskiej plazy . Ja bardzo duzo podrozuje , ale polske morze mimo ze woda w nim zimna zawsze bedzie naj... i tak juz w mojej pamieci pozostanie . Ananika , milo mi , ze uwazasz mnie za mloda osobe i tak tez sie czuje , ale tak naprawde to swoje lata mam . Pytasz sie o moj stan cywilny , wiec jestem mezatka z dlugim starzem , moj maz jest rodowitym hanysem , mam dorosle dzieci , ktore studiuja . Bardzo fajnie mi sie z Toba pisze , mysle ze jestes spontaniczna i otwarta na swiat i ludzi osoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×