Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

je:) ale jak je...(ja), to nie ma już Cie...:P pewnie boisz się żebym znów nie zagadała na śmierć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wczoraj mialam problem z moim laptopem , w poniedzialek maja mi go naprawic , jest na gwarancji . Kacper , jak Ci minal dzien , wybierasz sie gdzies na weekend ? Ananika wypoczywa w slonecznej Blugarii , ta to ma sie dobrze . Basiu , co u Ciebie nowego , kiedy sie spotkasz z swoim mezczyzna ? Max , biedactwo nikt Cie tu nie podrywa , bo to twoje zadanie . Magielku , gdzie sie podzialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu , to sie ciesze , ze bedziesz niedlugo , jak nie juz w ramionach ukochanego . Kacper , to co Ty bedziesz robil w nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper , moze gwiazdka z nieba Ci spadnie , tak na szczescie . Ja , tez nie mam planow na weekend , poleniuchuje w domu jak zwykle sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ananice topika zablokują za takie brzydkie słowa ło jezu,znając moje szczęście nie liczę na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby niektórzy mają fajnie bo wakacje jeszcze trwają,ja może będę miał jakieś wolne w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper dokladnie , pewnie masz takie koslawe szczescie jak ja - do napierdolenia sie ,lub do wykorzystania przez innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz , ze w przyszlym tygodniu bedziesz mial wolne - to fajnie , wybierasz sie gdzies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi czasami smiac sie chce z tej beznadzieji , ale kazdy z nas jej doswiadcza w takim lub innym stopniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nad morzem nie ma pogody , to fatalnie , wynudzisz sie , a poza tym wydasz duzo wiecej forsy na rozrywke , bo co bedziesz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne te wasze podchody
zero uczucia tylko kalkulacje różne. Internet to medium dla ubogich duchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wyjsc teraz , zagladne tu za godzine . Kacper , zycze Ci przyjemnego ogladania meteorytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper , no i , zyjesz najlepiej jak potrafisz , a to czy jestes szczesliwy jest pojeciem wzglednym , sa dni , ze tak , a sa dni , ze nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×