Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Gość gość
i tak to sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkaja sie biedactwa nigdy,taki juz ich los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica30
663 269 611 Poznam pana bez zobowiazan ,napisz esa a moze byc fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie magielek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam od razu żenua ;) Druga strona naszego życia ......Takich pań,panów sporo.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku-Twój głos szczęścia dotarł aż do mnie!!!!:) Gratuluję!!!;) Jak się cieszę ! :) Koniecznie opowiedz jak to się stało ?!:) Niech Twoja osoba bedzie dla mnie dowodem,że takie rzeczy jednak się dzieją ! ;) Bo ja już straciłam nadzieję,a wręcz myślę że nie ma szczęścia...... Kochana-buziaki gorące ;) Opowiadaj ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, no oby nie zapeszać, ja taki pechowiec byłam, mam nadzieję, że byłam. No poznaliśmy się w lipcu, pisaliśmy, spotykaliśmy się nie często. No i była 1-sprzeczka, wytropiłam też, że kręci się ktoś koło niego i stwierdziłam ,że on sam chyba nie wie czego chce mimo dojrzałego już wieku. Odsunęłam się, nie pisałam (on tak) i doczekał do Wigilii, aby złożyć mi życzenia. Taka byłam wściekła, że nawet nie podziękowałam i napisałam mu, że nasza znajomość zakończyła się definitywnie i nie ma potrzeby na takie rzeczy. Nie dawał za wygraną:) Uparty. Sylwestra już przyjechał, podobno zmienił plany dla mnie. Dużo czułości mi okazał i stwierdził, że dlatego zabiega, bo m.in jestem najrozsądniejszą kobietą jaką zna. Nie jest mi obojętny, fakt. To facet na prawdę godny zainteresowania. Ale też trochę mam dystans jednak. Zobaczymy, na razie jest naprawdę fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę, rzecz jasna:) Też życzę Wam, abyście spotkali tą wymarzoną osobę. Warto dla tych motylków;) U mnie czas pokaże, co dalej. Szanuję się, nie osaczam, nie zmuszam, nie narzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Magielku-Boże,ile pozytywnej energii bije od Ciebie ! :) Super ! :) Ale,żeby Cie nam żaden męski osobnik nie skrzywdził musimy zadbać o Ciebie ,i kilka wątków dać pod Twą refleksję i uwagę: czy jest duża odlegość między Wami?Jeśli tak czuwaj ( zresztą widzę już to jako mądra babeczka zrobiłaś bo kogoś tam wyczaiłaś) i oczekuj lojalności i częstych kontaktów.Jeśli powiedział takie piękne słowa,obserwuj bacznie-czy to był tylko jednorazowy chwyt (bo mężczyzna lubi "polować",olałaś go-to uraziłaś jego samczą dumę)-czy też nadal będzie takie piekne slowa,wyznania mówił,i co najważniejsze czy pokryje się to w jego czynach.Z tego co kochana piszesz,jeśli on poważny gość i poważnie mówi to co czuje-teraz powinien być etap bliskości :) Nie tylko fizycznej,ale duchowej,emocjonalnej;) Powinien być z Toba często,odbierać zawsze telefony,snuć plany może na wspólny wyjazd?;) Kochana jako mądra kobietka wiesz-że teraz musisz to poczuć-że jego słowa były prawdziwe :) Oj Skarbie-trzymam kciuki z całego serca! :) Oby Wam się razem udało! :) Dużo motylków z brzuchu życzę,ale i czujności.....;) No to dziś pewnie Twój skarb ma dla Was już jakies plany ?:) Bo szkoda czasu na pisiu tylko i pisiu smsków ;) Magielku -to nastała teraz era Twego czasu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tam Magielku nic nam nie życz-tylko teraz korzystaj z Twoich chwil szczęścia ;) jak cudownie sie Ciebie czyta-taką szczęśliwą eksplozję radości! :) Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×