Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Gość poiuytkjhg
mam pytanie czy Duch Kafe to ta sama osoba co Rozbitek, Fanfaron, Oczy Fanfi itd?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mielismy okazji sie spotkac , male zawirowania w pracy mojej stad nie spotkalismy sie, to bylo dla mnie "byc lub nie byc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poiuytkjhg
tak to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem trzymam kciuki. Nie lubię odkładać ważnych spotkań - wolę żywioł. Kiedy mam za dużo czasu to włącza mi się niepotrzebna analiza co dodatkowo mnie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytkjhg
:-) no to się cieszę, bo poznałam Jegomościa sporo miesięcy temu, dała sie namówić na podanie maila, ale po dwóch pierwszych mailach zamknęłam konto i zwiałam bo człowiek wydawał mi się niezrównoważony. coś z nim było nie halo, ale gryzło mnie trochę sumienie, bo postąpiłam nieladnie znikając. A teraz wiem, ze to była doskonała decyzja intuicja mnie nie zawiodła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poiuytkjhg
ma Twoja fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
ale dziś tu rozmownie :P chyba ta pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello :) no ja dzisiaj drugi :) już nie chciałem być dzisiaj pierwszy :) jak się spalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) A tak sobie,raczej sen-to moja słaba strona..;) Dzisiaj ide na 10 do dentysty,i juz umieram.....Sa jakies sposoby aby przeżyć i nie nie robic cyrków w gabinecie?:) W sobotę na kolonie jadę.......Będzie mnie tutaj mniej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY to w sumie też masz wakacje jak ja......;) Pochwal sie jakie masz dzisiaj plany wakacyjne?;) MOja atrakcja jest dentysta....dość bolesna przyjemność....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jest sposob spokoj tylko spokoj, tez się kiedys bałem teraz nie masz czego się bać, mają taki sprzet że miło :) siadasz nic nie czujesz i zostawiasz masakra.... cenią się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niestety wakacji mieć nie będę, musze zapewnić sobie byt wiec do pracy , ale być moze sierpien bede nad morzem to jeszcze kwestia do przemyslenia, wogole ten rok mam pokrecony i bardziej sie musze skupic na sobie niz na przyjemnosciach :) ale kto wie co sie wydarzy, jak narazie zastakuje mnie notorycznie :) (ten rok oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę,dzielny facet z Ciebie,podobno co Cię nie zabije to Cię wzmocni... I dobrze że dopiero sierpień masz na morze,bo teraz zimno,leje,morze zapewne nie nagrzane i kąpiele pod znakiem zapytania..... To TY dzisiaj praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz byc moze bedzie bardz gorąco ten weekend zapowiadaja upaly hmm ponad 30 :) wiec juz się ciesze rowerek wyciagne z domku :) a Ty sie poopalasz jak mlodzież poozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojtamajtam
gadka jak u prawikow na topiku :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Miłego dnia wszystkim:) Prawikom przede wszystkim ;) każdy kiedyś był... Ważne, by trafić na odpowiednią osobę i w tej sferze życia, w każdej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję:) wzajemnie (a "tamten" to ma jakiś problem emocjonalny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Ale tłum! :D Cześć wszystkim:) Chciałabym słonecznie, no ale niestety...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Dziękuję:) Myslałam, ze czymś odstraszyłam:O Pogoda potworna, ale lato... Nie lepiej Ci siedzieć "tam" Raf? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
fajnie, ja na urlopik to wolałabym zdecydowanie TAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×