Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

U mnie dzisiaj nie padało. To prawda, jak codziennie pada to nie można wyjść ani na rower, ani na spacer. Chyba ,że pod parasolką .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Zosiu, poza boberkiem między nogami żadnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
A Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Ja w sumie dzisiaj od obiadu co chwile na balkonie. Wiatry mocne mnie dopadły i nie odpuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj dopadła mnie straszna deprecha....zniechęcenie....W sobotę jadę nad morze na kolonie...Kto ma ochotę odwiedzić-to zapraszam.. Wybaczcie,ale nawet nie mam sił aby pisać... Przepraszam... Miłego dnia Wam życzę i szczęścia w szukaniu drugiej połówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika Tobie również wszystkiego dobrego i ładnej pogody nad morzem ( również pogody ducha) .:) Wszystkim "samotnym "( również sobie ) życzę spotkania tej JEDYNEJ osoby. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Wszystkim:) Ktoś mnie wczoraj "zastąpił" tutaj :O Te powyższe wpisy nie są moje :) Ananika, głowa do góry! Też miałam taaaakie spadki nastroju i do dzis mam zresztą. Nie zamykaj się wtedy, bo będzie gorzej... Świetnie Cię rozumiem, że nawet ciężko Ci tam teraz jechać. A może to będzie ten czas, ze coś się wydarzy... Czego Ci życzę z całego serca:) Teraz muszę zmykać, bo mam coś do załatwienia, ale potem wieczorem będę jak chcesz "pogadać":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:) co do mejgo wczesnoporannego wstawania:) pracuje na 7 ale rano lubie wstac szybciej spokojnie kawy sie napic i nacieszyc sie sloneczkiem ktore mnie ladnie budzi:) a pogoda na calego slonecznie az chce się zyc :) A jaka jest u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Też lubię wcześnie wstawać , bo wtedy jest dłuższy dzień :) U mnie dzisiaj było pochmurno i kilka razy mżyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pogody to malo kiedy sie sprawdza szczegolnie na południu, wszedzie leje grzmi a tutaj bosko gorąco wręcz a to mnie bardzo cieszy, slonce dodaje takiego ehh "kopa" ze chce sie żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się chciałam przywitać:) Słonecznie, słonecznie, słonecznie!:) Zosiu, wczorajsze mądrości nie moje, mam nadzieję że w porę się zorientowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basiu :) Wczoraj coś mi nie pasowało od początku :) Zawsze lepiej się zaczernić przynajmniej nikt nie będzie pisał pod tym samym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobrze, ze zajrzałam. Byłoby głupio. Chyba faktycznie ryzykownie tu czasem, a ja grzeszę szczerością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zmykam:) dobrej nocy Szkoda, ze tak rozsypani jesteśmy po kraju, ciężko o inny kontakt :( Wszystkiego dobrego dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, ale od tego mamy nasz topik aby spokojnie porozmawiać :) hmm moze kiedys na skype przejdziemy :) Jeszcze raz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEN DOBRY :) Anaika jak samopoczucie? mam nadzieje ze dzisiaj jest zdecydowanie lepiej?:) Pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anfy.. Samopoczucie takie sobie...byłam drugi raz u dentysty bo mnie nadal strasznie boli,a jutro wyjazd...Powiedział aby nadal brać przeciwbólowe...dziwne...:( Jutro wyjazd,a ja nie spakowana... Może i te kolonie dobrze mi zrobią,morze,plaża,i kontakt z młodzieżą która zawsze ma tysiąc jeden pomysłów i zawsze są radośni....Może zapomnę o problemach,i nastawię się pozytywnie...chciałabym.. A Ty Anfy rozumiem że od 7praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś nie trafiła na chłopców z "włatcy móch",oni zawsze kogoś zakopią na plaży i muszelką oznaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już i takich miałam;-)życie...zobaczymy co w tym roku mi się trafi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×