Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Witam wszystkich:) U mnie znów lało i to konkretnie. Ananika, jak samopoczucie, lepsze? Jutro wyjazd, miłego pobytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Życzę miłego weekendu, a Ananika Tobie przyjemnego pobytu nad morzem i ładnej pogody :) Raf 41- nad polskie morze zawsze warto jechać, bo jest pięknie o każdej porze roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem nie wiem,nie mam zbyt dobrych wrażeń po pobycie e Władysławowie jakieś 6 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie i kiedy nie jest wykładnią udanego urlopu...dużo ważniejsze jest z KIM... Witam:) PS, Tobie Ananika, życzę wspaniałego wypoczynku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zaraz psuć :) Dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie masakra
no i pogadali.... :D sorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wiem że to chore:) ale nawet mając wolne wstaje tak szybko :), zapewne wszyscy jeszcze śpicie:) cóż poranna kawka może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Może i chore, ale ja wstałam już o 6 -stej. ;) U mnie świeci słoneczko, więc będzie piękny dzień. :) Dobrego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) nasze "dzień dobry" i "dobranoc" jest urocze wprost :) już nas po "tym" rozpoznają :D Ale na prawdę miło jest mieć kogoś tam, nawet anonimowego, komu te życzenie się powie i od kogo usłyszy na dobry początek dnia :) Dziś mam dzień wyłącznie dla siebie, jadę podziwiać niskie górki Beskidu, a dla Was wszystkich MIŁEGO DNIA! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym nickiem trafiłeś...
..w dziesiątkę duchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) czy u was tez tak grzmi?:) Poranna kawka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość jest tylko jedna
9.07.2011] 21:50 [zgłoś do usunięcia] popieprzony A to jakiaś giełda partnerska? ...ale ja jestem popieprzony Baby do garów Cholernie trudno być heteroseksualnym mizoginistą If it has tits or wheels it will give you problems. 22:03 [zgłoś do usunięcia] z tym nickiem trafiłeś... ..w dziesiątkę duchu POPIEPRZONY TO NIE DUCH CAFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Cudna pogoda, trzeba korzystać. Kawka obowiązkowo i ciut serniczka :) i znów wypad w góry! Ciekawe jak Autorka ma się teraz? Nasze morze jest piękne, pamiętam ten zapach z dzieciństwa... Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie było porannej burzy jak u mnie to możemy jej pozazdrościć klimatów:) W góry a gdzie dokładnie się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz jest 33 w domku mm 27 masakra slonce daję radę :) hmm zazdroszcze mam do morza rzut "beretem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zosia i Anfy nie witam się imiennie, bo się mijamy:) Beskidy, w te górki - fajne do łazikowania, niewysokie, dostępne. Wystarcza wygodne adidaski, plecaczek z kanapką i już! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×