Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Gość Barbara41
"my" tez Polska B, jeśli nie "C" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zanudzacie , ale znacie się już i macie swoje tematy. :) A ja właściwie chciałam się tylko "przywitać " z osobą z mojego regionu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Zosia, znamy się niedługo, tylko rozmawiamy. Ja przypadkiem tu weszłam, wiekowo był mi bliski, nie tematycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do emerytury jeszcze mnóstwo czasu :) upłynie, mam nadzieje ze da się z niej wyżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzut kamieniem. 12 lat pracowałem w E-gu:) Ale niespodzianka:) Tylko mi nie pisz, że podobnie jak Basi temat nie jest Ci bliski tematycznie:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak z jakiegoś powodu tu zajrzałaś... Gdzie jeśli nie za pośrednictwem Internetu ludzie w naszym wieku mogą poznać kogoś w E-gu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam przypadkiem. Ot tak sobie.Trochę czytałam.Doczytałam ,że jest osoba z północy( nie doczytałam dokładnie, myślałam ,że jesteś kobietą). chciałam się przywitać. :) Kafe nie jest chyba dobrym miejscem na szukanie kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak miło że się odezwałaś... Ten nick założyłem na potrzeby innego wątku i jakoś tak zostało. Bedę musiał zmienić, bo raczej nie kojarzy się pozytywnie... Byłaś na Dniach E-ga, jak wrażenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli ktoś jest osobą ,która lubi imprezy, alkohol itp. to na pewno kogoś pozna, bo jest wiele takich miejsc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jutro zmieniam nicka:) Było całkiem fajnie, dopóki kibole Olimpii nie dali znać o sobie...Ech, dziwni ludzie.... Z tego co gdzieś czytałem niedługo będzie impreza radia Zet z Kasią Kowalską i Marylą . Tej pierwszej jeszcze nie widzialem za to na drugiej byłem już dwa razy i za każdym razem była świetna atmosfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam w moim pokoju!:):) Jak ja sie cieszę że tutaj tyle fajnych ludzi sie spotyka,aby prowadzić konwersację;) I jak idzie?Bo jeszcze nie zdążyłam przeczytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×