Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

wszystkie fotki widac,spoko idę spać.....jutro kolejny bezsensowny dzień..... kolorowych snów.....wpadajcie tutaj...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam Ananika oszukiwana, podejrzewam ze masę lat. Ten ktoś był małym człowiekiem, potrzebował udowadniać sobie... Myślałam, ze już nigdy nie zaufam nikomu. Ale nie można karać za winy czyjeś... kogoś kto winny nie jest. Ufam, bo bez tego trudno byłoby coś sensownego stworzyć. Ale biorę pod uwagę, to czego nie brałam wcześniej - nie zawsze jest nam dane na zawsze... Nie zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Basia przebudziałas mnie ta muza......:) wzrusza do łez........śliczne...ponadczasowe....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare lat temu bylam na malutkiej wyspie polozonej na samym rowniku na Pacyfiku , plynelismy tam statkiem dwa dni z Hawaii . Ludzie tam mieszkajacy praktycznie nie maja kontaktu ze swiatem , raz na 6 miesiecy przyplywa tam statek z Australii z zaopatrzeniem i wiecie co , wszyscy byli szczesliwi , nie mieli zadnych problemow , kazdy mial swinie przywiazana sznurkiem do drzewa kokosowego , listkiem przykryte przyrodzenie i to im starczalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...Fiollka coś w tym jest....szczęście.....czym ono jest....Ale obserwuje podobnie-w szkole sa uczniowie z bardzo bardzo biednych rodzin,albo samotne bardzo skromne matki.......a widac takie szczęście u nich...szacunek.....ciepło czuć.......szczęście.... oj Basia,puszczam w koło twe "dobranoc".....wzruszaja mnie te słowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mnie to wystarcza Fiollka... Miałam kiedyś więcej... Świadomie z tego zrezygnowałam. Wiedziałam, że nie będzie łatwo! Wiedziałam... Ale to co mam, co mogłoby się wydawać większości, że nic.... to mam bardzo wiele.... Mam godność! :) A dla mnie to wartość nie dająca się zmierzyć żadną miarą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham.... nieraz całą noc. Ptaki zaczynają śpiewać, idę spać na chwilę... Dziwne mam życie. Dobrze, że mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się domek z bala...:) Taki mały, na leśnej polanie... Może kiedyś... Znalazłam współlokatora do tego mojego domku...:) Z całego serca życzę byście i Wy znaleźli kogoś wyjątkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zmienny... jak każda kobieta:) i zwykle jest to niezależne od niczego :D co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONe22-ana co się spóźniłeś?:) I co w tym złego że dużo wpisów?: Kochani stali bywalce;) U mnie gorąco że ho ho ;) założe sie że u Was też?:) A rok szkolny tuż tuż....... to mi sie znowu zacznie...;) Pozdrawiam Was słonecznie,i pamietam o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×