Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

przyjaźń jest czymś wspaniałym. Od miłości do nienawiści mała granica... Przyjaźń to inny wymiar. Czy wierzycie w przyjaźń między mężczyzną, a kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba prawdziwa Basiu miłośc...skoro możesz z nami tu czatować,pełne chyba u Was zaufanie...:) a zaufanie podstawą związku.....wiele bym dała,aby spotkać kogoś komu można ufać....oj,oj..... Fiollka-to nam fotki pokażesz:) światowa Pani z Ciebie....:) tylko tak jak Basia pisała,nie u boku tego pana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że tak... Ja nigdy nie byłam zazdrośniczką, to nie leży w mojej naturze chyba. Mój małżonek wykorzystał tę moją naturę do spodu. A obecny mężczyzna. Myślę, że mamy wzajemne zaufanie :) Wie, że kocham ludzi i nie powstrzyma mnie od "rozmów"... Ale on zawsze żartuje: "ja wyjeżdżam, a ty na pewno sobie kogoś szukasz....." ( głuptas!) Ja mówię mu, że będę epizodem w jego życiu...:) On mówi: "głupia ty!" :D Tak se gadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu , ja pochodze z Sudetow , takze znam piekno polskich krajobrazow . Zawsze Polska bedzie miala wyjatkowe miejsce w moim sercu . To prawda , ze mam duze mozliwosci , ale to nie wszystko . Ja uwazam , ze przyjazn istnieje i niewazna jest plec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajne życie...:) Cieszę się, że przynajmniej tu Wam się wiedzie Kochani! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki piękne:) dzieki kacper Basiu-a Ty tak serio,serio ślepo wierzysz swemu facetowi?.....ja też tak wierzyłam...a ktoś wykorzystał to przeciwko mnie,odebrał to jako moją naiwnośc.....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nikt Cie jeszcze nie skrzywdził,nie oszukał,a ja doświadczyłam jak Fiollka pisze-że świat bywa zły,tzn ludzie bywają też żli.........to co dobre w człowieku-traktują jako ich naiwność i słabość.....poplątane to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×