Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość agrafffkaaaa

CZY PANOWIE PO 40-STCE MAJĄ OCHOTĘ NA MASTURBACJĘ JEŚLI SEKSU BRAK

Polecane posty

-> Mika0904 - to nigdy nie jest takie pewne. Mogłoby się okazać, że jesteś moją żoną i wygadałbym Ci więcej niż trzeba... Ale skoro ustalilismy już, to ryzyka nie ma!

Olon wiekowo jest wsam raz :D:D z reszta tak jak juz ktos wczesniej zaznaczył 30+ 40+ czy 50+ duzo zalezy od kondycji i temperamentu :D:D a im bardziej ognisty...to mrrrr ;)

SS w kazdej kobitce drzemie demon seksu :D jeden zapada w długi sen zimowy...a drugi budzi sie do zycia ;) tak czy inaczej trzeba probowac marzenia czy tez fantazje w prowadzac w zycie ;)

Sim my myslimy czesto nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy :P no dobra moze nie wszystkie przedstawicielki płci pieknej ale tak samo jak Wy :D:D a libido raz jest na szczycie a raz siega nizinnych terenow ;)

Gość Olon2
no i co ja mam tobie napisać chcesz aby powiedzieli że się chwałę ?

czyli teraz rozpoczynamy nauke ortografi i poprawnej pisowni :) Olon odbiora to jak odbiora..pytam odpowiedasz ale wnioskujac z Twojego pytania juz odpowiedziałes ;)

Gość Olon2
Ja już pewnie znikam bo dzieciarnia ma wakacje i na forum dla dorosłych się pcha :-)

Gość Olon2
Swoją drogą chciałem wprowadzić swoje pytanie do tego wątku: Lubię doprowadzać mojego psa do szczytowania i kosztować jego nasienia. To nie jest łamanie prawa, prawda?

Aburabi trzeba sobie jakos radzic :) w tym czy tez innym wieku :P:D Olon ale za to jakie te niektore pomarancze maja bujna wyobraznie no chyba ze własne przezycia opisuja :D

Gość Olon2
Własne chyba nie a i tak bujnej to też niema myślę że gdzieś dwa pieski podpatrzył wszak wiosna była :-)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować