Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M,N,M

Wyniki Matury 2011

Polecane posty

Gość podlasiankaaa
dzieki dzięki polski: pisemny 77% ustny 100% angielski: pisemny 94% ustny 65% matma: 30% :D Biologia: 54% liczyłam na 70% i jak sprawdzałam z tymi odpo zaraz po maturze to tak było no ale nie ma biedy poprawie za roczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
onnanaaa - poczekaj do wyników w szkole najlepiej :( powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
jejciu brakuje mi 5 pnkt oby to nie byla prada ehhh ta matmaaa wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
A jutro już można odbierać świadectwa dojrzałości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
tak o 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
onana nie wierz temu tak do końca bo gość na jednym forum pisał że ma wpisany przedmiot rozszerzony którego nie zdawał ;) niezły bałagan tam mają w końcu tyle prac do wprowadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
o wielkie dzięki trza się będzie pofatygować znając życie jak sie wszyscy rzucą to kolejka będzie ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
nie no polowa zadan mi sie nie zgadza z tej matmy;/ co jest grane ja pierdziu niedosc ze czlowiek czeka tyle to jeszcze;////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
wiesz jak sie nie zgadza zawsze jeszcze mozesz sie umowić z oke na okazanie akrusza i klocic sie z nimi zawsze jakies pkt wywalczysz może ale miejmy nadzieję że nie będzie to konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
u mnie w szkole tak było ale z polskiego. Gościu dostał świadectwo maturalne i widnieje- 28% i pojechał do oke i się okazało, że czegoś tam nie policzyli i miał 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
podlasiankaaa oby to nie byla prawda . nawet nie mam pnkt za zadania txt wiec spokojnie poczekam do jutra narazie wszystko zdalam oprocz niby matmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
wierze w swój sukces... nie zdałeś jednego przemiotu czy tylko jeden zdałeś? Bo jak zdałeś TYLKO jeden to po ptakach piszesz jeszcze raz za rok ale jak JEDNEGO nie zdałeś to do szkoły jedziesz i piszesz podanie o ponowne przystąpienie do egzaminu z reszta panie w sekretariacie ci powiedzą co masz napisać i to składasz i czekasz na egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
podlasiankaaa tylko jednego nie zdalam niby ale jeszcze nie ma wszystkich pnkt wiec poczekajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
nie martw sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
onana to ile miałaś % z pozostałych i co zdawałaś? Wlaśnie zawsze trzeba walczyć o swoje ja musiałam walczyć o to zeby mnie gość z matmy dopuścił do matury, narobilam rabanu i mature z zeszłego roku napisałam na 3 bo to była warunek zaliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
podlasiankaaa polski 45 % matma 20%:( ang 80% wos 32% a wos wgl sie nie uczylam wystarczyla wiedza z gim;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
wierzę w swój sukces chyba będziesz musiał pisać wszystko... ale nie wiem na 100% też sie zastanawiałam nad tym ale przed podaniem wyników :D Jutro może sie nie pokazuj niech ochłonie wszystko i pojedź tam w piatek lub poniedziałek i dowiedz się dokładnie panie ci powiedzą z sekretariatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
onana no no angol ładnie i o jakim kierunku myślałaś lub o jakiej szkole, bo przecież to nie grzech wybrać inna ścieżkę niż studia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
podlasiankaaa jak sie nie zdalo 1 egzaminu pisze sie tylko jeden bo wtedy jest sie dopuszczanym tylko do poprawki w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
wierzę w swój sukces - cała matura od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
onnanaa tak piszesz podanie w sekretariacie w szkole że chcesz przystąpić do egzaminu poprawkowego tylko najlepiej jedź jutro i to zrób bo to trzeba zrobić w ciągu tygodnia od podania wyników. I wtedy piszesz w sierpniu lub jak w sierpniu nie zdasz to za rok. Masz na to 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
podlasiankaaa wiem wiem miejmy nadzieje ze nie bedzie to potrzebne;pa i tak wybieram sie do szkoly policealnej technik farmacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
matura dla wlasnej satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
jabulee a ty jak wyniki z maturki i gdzie sie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
onana witaj w klubie ja ide do policealnej technik usług kosmetycznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
podlasiankaaa niestety ja z Jaworzna -.- dopiero jutro ze szkoły sie dowiem i stres jak nie wiem :| wybieram się na UJ na rosyjski albo ukraiński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
podlasiankaaa a jakie miasto? ja krk na zaoczne bo w tyg bede pracowac TEB edukacja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
jabulee mam koleżankę na rosyjskim ale na UwB ;) onanana ja też TEB :D w sierpniu dostane indeks :) a ja juz pracuje w galerii handlowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaaa
P.S. Ja Bialystok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanaaa
podlasiankaaa a w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×