Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M,N,M

Wyniki Matury 2011

Polecane posty

I co z tego że o maturze z matmy wiedzieliśmy wcześniej?? Nie każdy jest geniuszem matematycznym!!! mi ku**a brakło 4%!!!!! tej jeb***j matmy!!! jestem taka wur.!!! masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś inni pozdawali
jednak tych, co matmę zdali jest więcej niż tych, co uwalili - o czymś to świadczy tępaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorunochroniarz kobieta
ja podam swoje wyniki, choć zdawałam rok temu: polski pisemny- 80% polski ustny- 100% angielski pisemny- 88% angielski ustny- 95% matma- 58%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorunochroniarz kobieta
a dodam że z maty byłam głąbem więc nie wiem jak wy mogliście nie zdać ;/ jest coś takiego jak głąb totalny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddee
faktycznie latwo jest skrytykowac, wyzywac od tepakow tych ktorzy matmy nie zdali GRATULACJĘ kolegi i koleżanki ''wy lepsi'' Matematyka byla ciezka... bardzo ciezka.. nie z kazdego mozna byc najlepszym.. a Ci którzy pokazują swoją inteligencję tymi określeniami niech najpierw pomysla jakby się czuli na miejscu tych przed którymi poprawka... gratuluje wam zdanej matury - żal mi waszego charakteru..bezczelnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddee
piorunochroniarz kobieta a dodam że z maty byłam głąbem więc nie wiem jak wy mogliście nie zdać ;/ jest coś takiego jak głąb totalny? widocznie jest ... Może to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sa moje wyniki
Polski 87% anigelski 76% matematyka 64% to byla podstawa rozszerzenie niemiecki 96% rozszerzenie WOS 85% rozszerzenie historia 90% ustne: polski 90% angielski 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorunochroniarz kobieta
ja? ja zdałam matematykę i się przynajmniej przyznaję że nie byłam zbyt pojęta, ale uczyłam się uczyłam i jeszcze raz uczyłam, wkułam na blachę podstawowe wzory, bez patrzenia do spisu, umiałam bdb wiele rzeczy ale zdarzyły się też takie których nie umiałam poza tym przeglądałam waszą maturę na necie z maty i nie widziałam tam nic trudniejszego co ja bym miała rok wcześniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaaaaaaaaas
piorunochroniarzkobieta na jakie studia poszlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddee
hahah:D zdawalas rok wczesniej? to faktycznie wielki wyczyn bylo to zdac... gimnazjalisci pozdawali na ponad 50 % faktycznie masz sie czym szczycic! :D dzięki za poprawe humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa eva ewwa
******Wskaż nierówność, którą spełnia liczba . A. x +1 > 5 B. x 1 < 2 C. 2 4 3 x + D. 3 3 x 1 *********Pierwsza rata, która stanowi 9% ceny roweru, jest równa 189 zł. Rower kosztuje A. 1701 zł. B. 2100 zł. C. 1890 zł. D. 2091 zł. *********Wyrażenie 5a2 10ab +15a jest równe iloczynowi A. 5a2 (110b + 3) B. 5a(a 2b + 3) C. 5a(a 10b +15) D. 5(a 2b + 3) **********Zadanie 6. (1 pkt) Najmniejszą liczbą całkowitą należącą do zbioru rozwiązań nierówności 3 5 8 6 12 + x < x jest A. 1 B. 2 C. 1 D. 2 ********Funkcja liniowa określona jest wzorem f (x) = 2x + 4 . Miejscem zerowym tej funkcji jest liczba A. 2 2 B. 2 2 C. 2 2 D. 2 2 Mam kopiować dalej? Twoim zdaniem to jest ''zejebiście ciężka'' matura????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddee
kopiuj:) moze otwarte ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale fakt i tak jest taki
ze poziom polskiego szkolnictwa.. jest zjaebiscie niski, zalosny :) matura od 30% hahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorunochroniarz kobieta
łatwe. miejsce zerowe obliczyć? to podstawa podstawy w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa eva ewwa
mówisz i masz:) *****Rozwiąż nierówność 3x2 10x + 3 0 . **********Uzasadnij, że jeżeli a + b =1 i a2 + b2 = 7 , to a4 + b4 = 31. *********Na rysunku przedstawiono wykres funkcji f. (>>>) Odczytaj z wykresu i zapisz: a) zbiór wartości funkcji f, b) przedział maksymalnej długości, w którym funkcja f jest malejąca. Odpowiedź: ********Kąt jest ostry i sin cos 2 cos sin + = . Oblicz wartość wyrażenia sin cos . ************Okrąg o środku w punkcie S = (3,7) jest styczny do prostej o równaniu y = 2x 3. Oblicz współrzędne punktu styczności. ******Pewien turysta pokonał trasę 112 km, przechodząc każdego dnia tę samą liczbę kilometrów. Gdyby mógł przeznaczyć na tę wędrówkę o 3 dni więcej, to w ciągu każdego dnia mógłby przechodzić o 12 km mniej. Oblicz, ile kilometrów dziennie przechodził ten turysta. Błagam cię kurva, to są rzeczy, które przerabia się już w I i II kl LO, niektóre już nawet w gimnazjum. Jesteś głąbem, połowa z tych zadań oparta jest po prostu na wzorach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejs
to ile trzeba było mieć % żeby zdać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale fakt i tak jest taki
młodzież się nie uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa eva ewwa
30% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorunochroniarz kobieta
zgadzam się, prawie wszystkie te zadania był za wykorzystaniem wzorów, który były w książeczce leżącej na ławce na maturze, wystarczyło poszukać i zastosować. co w tym trudnego o ja cie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale fakt i tak jest taki
30 % hahaha ja zdawalam mature 5 lat temu.. :) i tez bardzo wiele osob nie zdało. i wtedy była amnestia , żal jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgncfgncgn
młodzież pije alkohol i uprawia seks nie nauka im w głowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejs
a jak ktoś miał 29% to co? nie zdawał? o ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorunochroniarz kobieta
no nie zdawała, a co myślałaś że na maturze też naciągają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się pochwalę :D biola R - 28% :P ale za rok poprawiam, nie odpuszczę :D polak - pisemny 64%, ustny 90% ang - pisemny - 98%, ustny - 100% :D matma - 44% :P nadaję się chyba tylko na filologię ang :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaahaaaaa
a zdawał ktoś z Was rozszerzoną matme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za rok matura
No coż nauczyciele wychodzą z założenia ,że nie kazdy musi miec mature ,rozumiem to ,że ktoś nie zdał matmy bo ja trzeba rozumiec, inne przedmioty da sie wkuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonappetitttte
Matme podstawkę na 78 %, polski podst. 78 %, angielski 91 % (mówię tu rzecz jasna o pisemnych) ale zdawałam roszerzoną geografię + podstawkę z fizyki i tu jest problem... geografia podstawowa 89% + 49% z roszerzonej a fizyka podstawowa 50 %.. nie wiem po co za tą fizykę się brałam.. porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matmę też da się wkuć
gdybyś znała na pamięć wzory i ich zastosowanie, zdałabyś maturę na 50% :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mems
Ustne: ang. podst.: 100 % :) pol.: 55% Pisemne: ang. podst.:100 % :D pol. podst.: 73% roz.: 60% matma podst.: 44% hist roz.: 30% -> na granicy XD wos podst.: 58% Cienko, ale zdałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za rok matura
Nie wątpie ,od 3 lat chodze na korki z matmy wiec mysle ,że rok zdam tą mature :0 Choc z matmy ledwo 3 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×