Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M,N,M

Wyniki Matury 2011

Polecane posty

Gość aaaahaaaaa
mat podst. 88% mat rozsz. 42% :o polski podst. 56% niem. podst. 72% ustne na 85%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
po-raż-ka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze jest ^^
Ang: podst. 100%, rozszerz. 83% Polski: podst. 81%, rozszerz. 70% Matma: podst. 63% Historia sztuki: rozszerz. 70% Przykro mi, że co 4 osoba nie zdała... mam nadzieję, że uda Wam się poprawić w sierpniu! :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
pol P - 50% pol R - 58% ang P - 86% ang R - 45% (porażka) mat p - 36%(mam strasznie problemy nie widzę liczb więc ciesze się że zdane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz macie procenty :) no cóż ja na swojej maturze miałam skalę ocen i wyglądało to tak : Polski ustny - 5 Polski pisemny - 5 Rosyjski ustny - 6 Rosyjski pisemny - 5 Historia - 4 Biologia - 4 Geografia - 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam xD jaka ulga.. mam pytanie orientuje sie ktos moze:skladalam na uniwersytet przyrodniczy na 3 kierunki i jakbym w 1 turze dostala sie na 1 i zlozyla papiery to biore udzial w dalszej rekrutacji na nastepne 2.. tzn chodzi mi o to ze chce sie dostac na towaroznawstwo ale jakbym za 1 razem sie dostala na tur i rekreacje. to mam jeszcze szanse na towaroznawstwo rozumiecie o co mi chodzi ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda siksa
Do nutelli Musisz sie zesrać faszystowska świnio! I sie nie podniecaj bo itak nigdy cie nikt nie wydyma prosiaku zadziewiczały i zardzewiały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzstudentka
polski 54 matma 50 ang 74 :) jezszce tylko zawodowy i będe happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda siksa
itak nie zdasz zawodowego prosiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda siksa
bo nie masz tekstów prosiaku! KWI KWI KWI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne te wakacje...
matma spoko! miałam 90%. Uważam że ten egzamin był bardzo łatwy...a to że aż 1/4 nie zdała to świadczy że ludzie są strasznie leniwi! bez problemu można było napisać na 50% nic się nie ucząc a korzystając tylko z tablic matematycznych;/ a Ci co nie zdali niech sie nawet nie przyznają bo to straszny wstyd! tą mature by dziecko po gimnazjum zdało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda siksa
do tej wyżej SPIERDALAJ kujonko bez życia 90% z maty haha to ty kurwa prosiaku zycia nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne te wakacje...
słucham? na koniec miałam 2 z matmy;/ wystarczy ruszyć tym pudłem co nosisz na karku bo ta matura to po prostu żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda siksa
pierdoli mje to ile miałas z maty na koniec! nie denerwuj mnie bo sie wkurze i bedzie źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne te wakacje...
idź lepiej sie uczyc do poprawki... bo te miesiące zlecą jak Twoje 3 lata zmarnowane w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dyskutuj z tym czyms to sie zamknie.. najlepiej ignorowac.. przeciez to nie zna innych słow niz prosiaku..mama tak nauczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja matura wyglądała tak:
polski pisemny 4 polski ustny 3 matma pisemna 3 matma ustna 5 matura zdawana 8 lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne te wakacje...
hehe masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudne te wakacje ->>bez problemu można było napisać na 50% nic się nie ucząc a korzystając tylko z tablic matematycznych;/ swoja droga ja chodzilam na korepetycje z matmy i zdalam na 50 % nie sadze zebym byla leniwa... nie oceniaj wszystkich swoja miara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle;(...
polski ustny 100% polski pisemny 83% ang. ustny 90% ang. pisemny 74% matematyka 28% nie zdalam przez matematykr, braklo mi 1 punktu! ;(;((:(( nie dostane sie na te studia co cchialam, moze w ogole sie nigdzie nie dostane bo juz miejsc nie bedzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne te wakacje...
ja to napisałam do tych co twierdzą że ta matura była nie do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda siksa
srajcie sie suczki bo wam z dupy kloc wypierdoli! jebane pindry skurwiałe przyjde i rozwale wam twarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobody12
Weźcie już skończcie pierdolić, ja dostałem 72% z matmy ale gdyby nie moja ciotka z matmy to która mnie wzięła pod skrzydła to by tak gładko nie było. A ci wszyscy którzy wyzywają innych "że to wstyd" to sobie, za przeproszeniem, w dupę możecie wsadzić takie teksty. Nie każdy ma dobrego nauczyciela, rodzinę która go motywuje, korki etc. To nie jest tak że ktoś jest idiotą ale jak nie ma kogoś kto pomoże, to co? To jajco, bo środowisko najbardziej motywuje do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne te wakacje...
uwierz mi że ja nie miałam dobrego nauczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobody12
Ja miałem, ale się opierdalałem 3 lata na dwójach, ale w końcu miałem możliwość podciągnięcia się, ale jestem z takiego środowiska że cały czas się ktoś mną interesował i po prostu miałem szczęście że tak miałem, bez tego tak łątwo by nie było. A ludzie których cały czas ktoś cisnął w domu a teraz wyzywają innych to... to inteligencji to oni nie pokazują. Mało jest naprawdę głupiuch ludzi ja znam z paru reszty szkoda bo mogli ale nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych oświeconych ludzi, którzy zdawali maturę rok temu i się chwalą, że matma jest do zdania: tak, w tamtym roku była do zdania. Dwa lata temu i jeszcze wczęśniej także - wiem, bo przerabiałem wszystkie arkusze (nie tylko z matmy) od 2006 roku do 2010. Matura 2011 była najtrudniejsza z tych wszystkich. Gdyby poziom był taki, jak był rok temu, z matmy miałbym minimum 60%, a anglika ponad 80, a z obu polskich (podst, rozszerz) grubo ponad 90. W tamtym roku to był banał! A w tym do*ebali takie rzeczy, że lepiej nie mówić. Powtarzam - polityka Platformy - selekcja studentów mająca doprowadzić do ciemnoty narodowej. Teraz nawet nie ma finansowania do drugiego kierunku, bo Donald zabrał... trzeba samemu płacić. Wracając do tematu - powyższa Kobieta Piorunochrono-Ochroniarz, Nudne Wakacje i inne osoby, które krytykują, po prostu biją pianę, same nawet nie wiedząc po co. Taki charakter ;) Radzę z nimi nie dyskutować. Matura 2011 była trudna niezależnie od tego do jakiej szkoły kto chodził i chyba każdy to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda siksa
nie pierdol lapsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabulee
nie karmcie trolla >jazda siksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×