Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mili :-)

!!! LAKTATORY Z AVENTU ------------------ ISIS and VIA

Polecane posty

chce kupic laktator, chodzi mi o te dwa modele, z tego co pisza roznią sie tym ze * ISIS jest bez pojemników na przechowywanie pokarmu ( i trzeba je dokupic), http://allegro.pl/laktator-reczny-philips-ave nt-isis-0-bpa-butelka-i1597232743.html * VIA ma pojemniki na pokarm http://allegro.pl/laktator-philips-avent-via- pojemniki-bpa-free-i1678411319.html chyba ze sie myle i różnią sie czyms jeszcze czego nie widze ...pomóżcie czy jak kupie avent isis i dokupie ze 3 pojemniczki na pokarm to bedzie to samo jakbym kupiła avent VIA ? który mam wybrac ? przy załozeniu ze ma wszystko co potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnica żadna aczkolwiek butelkę lepiej sie trzyma przy karmieniu i to tyle. Natomiast ja w zyciu nie kupilabym ręcznego laktatora :o ja ściągałam bardzo duzo i gdybym miała ręką machać to by mi po 2 razach odpadła. Ale jeśli się zdecydowałaś to kup sobie ten via - masz tam 2 pojemniki i dokupisz sobie 2 butelki - małą i dużą albo odwrotnie, wyjdzie na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata moze to durne pytanie, ale kompletnie sie nie znam na tym po co mam dokupywac buteki do Vi, z tego co widze laktator posiada butelkę do ktorej przykrecona jest nakładka ... ...chyba ze sie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oświeciło mnie ....to są pojemniki z nakładką przy Via chyba taniej mi wyjdzie jak kupie ISIS i do tego dokupie z 3 pojemniki na pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta222
hej, ja miałam Avent ISIS, dokupiłam jeszcze jedną butelkę i było ok. Mój syn około 3 miesiąca odrzucił pierś i leciałam tylko na laktatorze, bo chciałam go jak najdłużej karmić. 150ml ściągałam bardzo szybko tzn. do 10min. Wcześniej miałam tańszy już nie pamiętam firmy i siedziałam godzinę, żeby mieć chociaż 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator z via nie posiada butelki tylko pojemnik na pokarm z mozliwościa dopięcia smoczka. Jak widzisz jest jakas różnica, skoro robi się osobno i butelki i pojemniki na pokarm. Według mnie po prostu źle się karmi z pojemnika, źle trzyma, może i mleko gorzej spływa tego nie wiem, ja nigdy nie dawałam dziecku pojemnika jako zastepstwo do butelki, tyle co ściągnięłam do niego przelewałam do butelki i tyle. Poza tym w butelce lepiej widać ile dziecko wypiło bo podziałka jest wyraźniejsza, no i skala jest tam dokładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jedno cie wyjdzie, czy kupisz isis i dokupisz pojemniki czy kupisz via i dokupisz butelki :P ale chyba pojemniki sa tańsze. Widze, że tu koleżanka oferuje elektryczny?? ja bym brala elektryczny!! Sama kupiłam taki, właśnie z aventu, miałam elektryczny z mozliwościa zmienienia na ręcnzy gdyby mi nie pasowało ale zawsze uzywałam elektrycznego i był super, samo ściąganie to nie jakas superasna sprawa a co dopiero męczenie sie reką na dodatek. ustawilam sobie elektrycnzy tak jak chciałam, żeby ciągnął według mojego rytmu i było extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sękata XliloX- dzieki za info, ale na razie jestem zdecydowana na reczny :) Aneta222 - a czy do ISIS dokupywałas poj. na pokarm, zamrazałas go ? czy zawsze z ISIS po odciągnięciu odrazu maluszek jadł ? wogole zasnawiam sie jak on sie sprawdzi przy nieduzym biouście myśle ze po porodzie piersi zwiększa swoją objetosc, ale czy on ma dobą siłe ssania....sadze ze trzeba sprobowac zeby wiedziec, bo dla jednej bedzie ok, a dla 2 kobietki nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata a jakbys miała porównac siłę ssania recznego i elektrycznego ? ktory lepiej ciągnął ( nie chodzi mi o szybkosc) czy zauwazyłas poza szybkoscią odcigania pokarmu jeszcze ewidętne różnice miedzy recznym a elektrycznym z aventu ?? czytałam ze elektryczne moga powodowac nieprzyjemny ból podczas sciagania - oczywiscie zalezy to od piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta222
Mili ja nie mroziłam, ale miałam na zapas pojemniczek. Mój syn jadł jak w zegarku, ściągałam i od razu dawałam. U mnie elektryczny się nie sprawdził, dostałam medela i mimo, że ustawiałam na najniższą siłę ssania to bolało, dlatego kombinowałam z ręcznymi. Nie wiem, jak Avent elektryczny, może byłby lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata -----podaj nazwę lub linka do laktatora ktory miałas aneta222 no własnie obawiam sie bolu, mam niezdyt duuuzy biust pozatym chce zporbowac z recznym potem bede sie martwic, zreszta chodzi tez o kase .... reczne sa tansze i mam nadzieje ze bedzie mi odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ten: http://allegro.pl/philips-avent-laktator-elektroniczny-302-01-w-wa- i1672404718.html siła ssania lepsza jest elektrycznego, bo robi to za każdym razem tak samo w jednostajnym tempie, tzn tak, jak sama sobie ustawię, bo elektronicnzy laktator ma wbudowaną pamięć i sobie ustawiłam jak chce, żeby mi odciągal, potem tylko przykładałam, naciskałam przysick i z akażdym razem odciągał tak samo co za tym idzie lepiej ciągnął elektryczny, bo ręcznie raz przyciska sie szybciej, raz wolniej, raz mocniej raz słabiej i to mleko wtedy wychodzi bylejak. A jesli chodz o odciąganie - mnie bolala każda forma, a najbardziej niestety przystawianie dziecka :o tak pieronek ciągnął i zasysał sie mocno że miałam całe brodawki pokrwawione, płakała a odciąganie było 100 razy łagodniejsze dlatego ja odciągałam a potem dawałam dziecku z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że za 160, na pewno się dogadamy ;) podaj maila, to prześlę ci zdjęcia i pogadamy, ale dopiero jutro - teraz zbliża się godzina kolek. mogę wystawić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wystaw na allegro i wklej linka na ten topik, maila nie chce podawać na forum. Bede śledzic topik, kupiłabym w lipcu jak dostane $ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to ja wystawię 1.07 i wkleję, dodaj sobie do ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
Hej dziewczyny, Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć jak zacząć używać takiego ręcznego laktatora AVENT? przykąłdam go do piersi, macham rączką, macham i nic nie leci... ile to powinno trwać? jak to wygląda? nie mam problemów z mlekiem, i jak mała je to leci jak szalone, co robię nie tak? podobno okłady z ciepłego ręcznika pomagają, ale kładłam chwilę przed próbą i nic... Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj awenta po tygodniu poszła gumka której nie można dokupić i jest na smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×