Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Gość _Paulina
Ola witamy :) byłaś już u lekarza czy dopiero się wybierasz?? Ja robiłam tysiące testów - jak wchodziłam do apteki pod blokiem Panie już wiedziały do której półki iść ;) a w tym cyklu świetnie się bawiłam na wakacjach :) ciągła impreza, słońce i bach w środę się przypomina, że w poniedziałek miała być @ - szybko po teścik i 2 kreseczki :) także prawdą może być tzw niepłodność psychiczna - jak się za bardzo czeka i stresuje nic z tego :) także dziewczyny trochę luzu i korzystajcie z pięknej wakacyjnej pogody a same nie zauważycie kiedy się uda :) teraz już tylko modlę się żeby wszystko było w porządku :) Justynka niecierpliwie czekam- napisz co powiedział lekarz jak tylko wrócisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_29
Zgadzam się z Pauliną...o pierwsze dziecko staraliśmy się ponad rok po ślubie mieszkając z rodzicami,wiecie stres,rodzice za ścianą i takie tam.Zaszłam w ciążę po miesiącu od przeprowadzki.O drugie dziecko stataliśmy się ponad 2 lata, przez 6 m-cy w roku,ciągle coś stawało nam na przeszkodzie,a wspomnę,że celowaliśmy w dziewczynkę i własnie w czerwcu zaczęliśmy kolejne starania po 6 m-cach przerwy i wstrzeliliśmy się za pierwszym razem tylko,że w owulacje,więc same widzicie jaki los jest przewrotny.Rzadko się zdarza,żeby coś było po naszej myśli.Warto więc czasem się zapomnieć i ponieść chwili zamiast zerkać ciągle w kalendarz i liczyć dni płodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - ja się urodziłam 29 lutego 1992 roku hihihi :)) I nie uważam że jest tak źle :))) Cały czas jestem młoda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Maariczka, Boże jaka Ty mlodziutka jesteś... może dużo starsza nie jestem ale te 5 lat różnicy jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka232.27
hej dziewczyny to ja sie tez przylacze z kalkulatora internetowego termin porodu poczatkiem marca2012:) ja w domu mam juz 11mc smyka ktory daje mi popalic i az ie boje co to bedzie ale jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam wczoraj u doktora i to wszystko mi powiedział co wam że pęcherzyk widać i jak się spotkamy następnym razem to już serduszko na pewno będzie biło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ja mam wizytę w 7 tygodniu, mam nadzieję że serduszko będzie już biło, i dowiem się czy to ciąża mnoga :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny ! Gratuluje wszystkim zafasolkowanym mamusiom! Mam nadzieje ze Wasz temat sie utrzyma i bedziecie tak samo zgrane jak My Marcowki 2011 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maariczke - masz szanse na Bliznieta? To cudownie :-) Ja urodzilam Moje Dwa Szczescia 1 marca 2011 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanko jestem w 5+6 tygodniu i cięgle mi się zawraca w głowie czy miała ma tak która z was? ogólnie jest ok i jem wszystko jak zadurz bym zjadła no to mdli no ale to dobrze bo jem mniejsze porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jeśli jest jeden pęcherzyk to ciągle jest szansa na ciążę mnogą? Ja zawsze marzyłam o bliźniakach, ale widząc jeden pęcherzyk myślałam, że to jedno dzieciątko może być - co nie zmienia faktu że jestem jedną z najszczęśliwszych osób na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia a co do suwaczka - wejdź w moje konto, preferencje i w miejscu stopka wkleiłam adres suwaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha mi nie jest prawie nic - i to mnie przeraża , tzn. tylko śpię ale bóle itp to sporadycznie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam duza szanse na blizniaki,moja mama,babcia i prababcia je mialy. Siostra mamy takze ma bliznieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
a ja nadal nie mam @ :( nie wiem co się dzieje........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabis a może faktycznie będzie dobrze :) Ja po wczorajszym dniu mam straszne bóle + "napompowany" brzuch - czy, któraś z was na dobrą sprawę po przemęczeniu też ma takie objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie od dwoch dni wiem ze jestem w ciazy(trzy testy z dwoma slabymi kresecZkami przez 3 dni pod rzad robione) bardzo sie cieszymy,udalo nam sie za 5 razem prawdopodobnie termin przypadnie mi na marzec 2012 pozdrawiam wszystkie Mamusie i trzymajmy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina mnie też pobolewa brzuch, trochę mnie to martwi, na szczęście mam dzisiaj pierwszą wizytę u lekarza. Wczoraj zaczął mi się 7 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Maariczke, tak patrze 1992 kurcze to było niedano :) Mam dużo kuzynek z tego roku :) Dzieli nas prawie 10 lat :D Natomiast u mojego męża w rodzinie są sami chłopcy, jego ojciec ma samych braci, mój mąż ma braci. Kuzyni mają TYLKO synów, jego brat ma syna, my już synka mamy. Teściu mi powiedział, że mogę stanąć na głowie a i tak będzie chłopak :D heh Zobaczymy :D gabis85 zrób jeszcze jeden test, mi też późno wyszedł. malamianu gratulacje :) Musisz zaczernić nicka, i wpisz suwaczka w stopkę :) Dziewczyny piszecie o bólach podbrzusza, myślę, że to całkiem normalne bo macica się rozciąga. Mnie w pierwszej ciąży bardzo bolało podbrzusze....a teraz to nic :o Zaczynam się martwić czy oby wszystko było w porządku. Wizytę mam dopiero za tydzień, we wtorek :o Kompletnie nie czuję, że jestem w ciąży. Zero jakichkolwiek objawów, więc troszkę się martwę. Chociaz wiem, że wcale nie muszę się czuć jak w pierwszej ciąży :( Do tegot a pogoda lekko dobijająca, upał i duchota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka koniecznie napisz co powiedział lekarz :) Julka a Ty możesz mieć to szczęście i będą warkoczyki i kiteczki , wstążeczki, sukieneczki :) A co do bólu - przy pierwszej ciąży, tak wyczekiwanej obawiam się niemal wszystkiego, tak chciałabym, żeby wszystko było dobrze - a tu boli, wyspać się nie da rady, siku co godzinę średnio i jeszcze jakieś dziwne białe upławy, żebym nie umiała nad sobą panować mój gin powinien cały czas być na telefonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to moja 1 ciaza powiem szczerze nie bylam przekonana ,ze tym razem sie udalo,poniewaz miesiac wczesniej myslalam ze sie udalo ,ale niestety nie wyszlo a teraz mialam cicha nadzieje ze sie udalo, poniewaz zupelnie inaczej odczuwalam bole tzn bolalo mnie jak przed @ i dodatkowo mialam takie jakby zaklucia w jajnikach raz jednym raz drugim, bylo mi przez 4 dni non stop niedobrze i strasznie bylam zmeczona,bylo to 7dni po owulacji, udalo nam sie w owulacje trafic teraz wiem ze jestem ,poniewaz robilam dwa testy na 10mu i jeden w sobote popoludniu slabiutka kreseczka ta druga, wczoraj duzo bardziej widoczna druga kreseczka i jeden dzis rano na 25mu i tez pokazal dwie kreseczki,jedna slabsza ale widoczna wiec nie mam watpliwosci, teraz odczuwam straszna sennosc i bardzo czesto latam do kibelka,temperature mam od prawie tygodnia waha sie 37,2-37,6 pozdrawiam Was i trzymajcie sie jest ktoras z Was z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina bardzo bym chciała :D Byłam w sobotę w h&m kupić ciuchy dla syna i tak patrzę na te różowe body z hello kitty :D Normalnie się rozczuliłam :D Pół sklepu bym wykupiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mam to samo - tak bardzo bym dziewuszkę chciała - jak byłam kupować strój dla chrześniaka najpierw przerzuciłam wszystkie stroje dla dziewczynek :) normalnie mam bzika na tym punkcie ;) ale chłopak też jest ok i będzie kochany najbardziej na całym świecie ;) byle silny i zdrowy, z oczami mamusi i karnacją tatusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kupuję ciuchy dla syna to zawsze się wkurzam, że jest mały wybór. Dla chłopców jedna półka, a dziewczynek mają pół ściany :D Moje dziecie ma 30lipca 3 latka :) Pamiętam końcówkę ciąży w tych upałach, to był koszmar. Dlatego teraz jest na marzec, akurat na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×