Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Czy jest może jakaś mamusia z Warszawy i może polecić przychodnie, gdzie mają podpisany kontrakt z NFZ?? Na razie byłam w świetnej prywatnej przychodni, ale badania które mi Pani zleciła, kosztowałby tam ok 400 zł. Docelowo chciałabym zapisać się do przychodni przyszpitalnej na Karową, ale dzwoniłam przed chwilą i nie ma miejsc, trzeba dzwonić we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wizytę chyba ja mam najszybciej :) za niemalże równy tydzień :) może będzie już serduszko słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
Bylam dzis u lekarza. Niestety moja gin na urlopie wiec byl kto inny na zastepstwo. Musze powiedziec, ze nie wyszlam z gabinetu zadowolona. Lekarz powiedzial ze nie ma sie co ekscytowac bo wszystko moze sie wydarzyc i ze w ogole teraz to takie nic, dopiero za kilka tyg mozna mowic o ciazy. Tak sie poczulam jakbym przyszla z bolem zeba...Moja beta wynosila wczoraj 130 i zastanawiam sie czy powinnam ja powtorzyc za kilka dni aby sprawdzic czy wszystko ok? Nastepne USG za 2 tyg, powinno byc slychac serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
Z norm wynika za 2gi. ja @ powinnam byla dostac w niedziele. W zeszla srode beta jeszcze byla negatywna - o ile to nie pomykla laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ja też mam za tydzień 19,07 amr2 nie przejmuj się, ja też w 1 ciąży poszłam bardzo szybko do lekarza, a ten mi powiedział, że mam się przestać tak ekscytować bo to dopiero początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amr2 to nie martw się - lekarze tak mówią, żeby nie dawać zbędnych nadziei pacjentce - ja byłam w 4 tygodniu ( prawie w piątym) - mój gin jest naprawdę świetnym specjalistą, najlepszym w moim mieście - nie założył mi karty ciąży (jak powiedział - żeby nie zapeszyć), kazał przyjść za 2 tygodnie, a jakby coś było niepokojącego dzwonić. Także trafiłaś na lekarza, który się wypalił i nie potrafi przekazać pacjentce obrazu sytuacji w sposób delikatny, adekwatny to jej odmiennego stanu :) więc nie martw się! wszystko pewnie jest tak jak na ten moment być powinno :) uważaj na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Julka :D może już coś będziemy wiedziały - w którym tygodniu jesteś ?? U mnie 5 tydzień i 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę dopiero 28lipca - sama na tak późny termin się zgodziłam. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam i do lekarza pójdę po powrocie. To moja trzecia dzidzia, więc mam "odrobinę" doświadczenia ;) ;) ;) Co do objawów - miewam wieczorno-nocne mdłości - na szczęście bez szuwara ;) Brzuch pobolewa mnie od czasu do czasu, ale da się do znieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
Dziekuje dziewczynki, ja mam swiadomosc tego, ze wszystko moze sie zdarzyc, ale wlasnie wystarczy mi ten stres ktory sama mam, niepotrzebny mi dodatkowy w zwiazku z postawa lekarza. naprawde mogl to w inny sposob przekazac, liczylam na najmniejsze slowa otuchy. Mam nadzieje ze moja gin niedlugo wroci no i ze wszystko bedzie ok bo po tej wizycie naprawde zaczelam ukladac czarne scenariusze w glowie. Gratulacje wszystkom, oby fasolki rosly zdrowo i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiecie mi jak śpicie, że was plecy nie bolą?? Podobno powinno się spać na lewym boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina na lewym boku polecają spać dobiero jak brzuch jest wielki :D Ja śpię na boku, na plecach, na brzuchu- zmieniam pozycję cały czas. Póki brzucha nie ma śpij jak chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina na lewym boku polecają spać dobiero jak brzuch jest wielki :D Ja śpię na boku, na plecach, na brzuchu- zmieniam pozycję cały czas. Póki brzucha nie ma śpij jak chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, to fakt... Lewy bok jest najbardziej wskazany, gdy brzusio jest znacznie większy. Tylko czasami przyzwyczajenie się do takiego ułożenia może sprawiać trudności - zatem im szybciej się przyzwyczaisz, tym lepiej :) Ja śpię na plecach - jakoś tak mi teraz najwygodniej... Amr, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... a ja od kilku dni się zmuszam do snu na lewym boku, o bólu pleców i niewyspaniu bym mogła książkę napisać... Dzięki Julka - wrócę na bezpieczną pozycję - plecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziękuję - w dniu pozytywnego testu ciążowego odstawiłam kawę, herbatę, papierosy i alkohol :) Do dziś nie wiem jak to zrobiłam - lampka wina co 2,3 wieczór to była niemal świętość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co pijesz? Wodę i soki? Ja pijam od zawsze aż jedną małą kawę z mlekiem dziennie, więc chyba mi nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, moja córka - Julka :) - ma w tej chwili 5 lat (jest z lutego 2006), a synek - Wojuś - ma 3,5 roku (grudzień 2007).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak woda - około 3 itrów dziennie + sok pomidorowy lub marchewka ;) ewentualnie kakao ;) Może totalna głupota - ale to pierwsza, tak wyczekana ciąża - jak już ją mam to wariuje i całkiem mi z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilnka idealna różnica między dziećmi :) i troje już będziesz miała - zawsze marzyłam o takiej ilości :) Bardzo pozytywnie zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulino, jeśli Tobie jest z tym dobrze to to jest najważniejsze. Masz teraz prawo do różnych "wariacji" ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzwiewczyny, dostałam zaproszenie do was od Gochy. Ja ostatnią 2 miałam 1 czerwca ( w tym cyklu miałam IUI) pierwsze podejsćie i się udało. Obecnie jestem w 5 t6d ciąży. Wiyzta w czwartek 14 lipca czyli za dwa dni. 11 dni po IUI beta 13,9. 13 dni po IUI beta 56,7 15 dni po IUI beta 155,8 23 dni po IUI beta 4448 Wg wstępnych obliczen jakie znalazałm na necie termin porodu wypadnie jakoś 8-9 marca 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulino, jeszcze wszystko przed Tobą :) Możesz mnie "dogonić" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby witaj :) Klinka ja mam synka z 30lipca 2008, więc lada dzień kolega będzie miał 3 latka :) Długo dojrzewałam do myśli o kolejnym dziecku, myślałam, że syn będzie jedynakiem, ale dobrze, że to się zmieniło :) Ja piję dużo wody, ale piję też herbatę z cytryną, lubię zieloną. Kawę staram się ograniczyć, zawsze piłam latte, więc robiłam sobie z maszyny espresso dość mocne, ehh cięzko z tego zrezygnować :o Uwielbiam moją kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinka - ależ oczywiście, że będę się starała - zawsze marzyłam o dużej rodzinie i domku na wsi :) Domek się kończy a pierwsze Maleństwo w drodze :) Cieszę się jak małe dziecko :) Pijcie tą kofeinkę, pijcie ;) jak Wam tylko smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×