Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

To faktycznie w lipcu rodzić - nie zazdroszczę :) ja mam chrześniaka z marca - świetny chłopczyk, a jaki już duży :D super tylko przytulać i całować :) aż nie mogę uwierzyć, że jak wszystko pójdzie dobrze za rok będę miała swojego Szkraba :) do kochania, całowania, przytulania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam termin na 15sierpnia. Dobrze, że szyciej poszło bo bym chyba umarła:P W tym tygodniu mój syn jest ostatnie dni w przedszkolu. I wakacjeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
kolejny test i kolejne rozczarowanie .... już teraz to się nawet nie łudzę że tren brak @ to może być ciąża... muszę się wybrać do gin niech zobaczy co tam się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinka31
Witam Marcowe Mamusie!!! U mnie również dwie kreseczki - wiem o tym od czwartku!!! Jestem przeszczęśliwa!!! Jak samopoczucie, Mamusie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinka31
PS Wstępne obliczenia wskazują, że termin wypada na 17marca 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahelka
cześć ja mam na 16 marzec 2012 dołączam do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym miesiącu czekałam na @ jak nigdy ponieważ podjęliśmy decyzje z mężem że w lipcu podejdę do inseminacji ale wcześniej musiałabym zrobić drożność jajowodów. No i tak czekałam i jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rahelka, gratuluję zatem serdecznie!!! Najważniejsze, że się udało!!! :D My mieliśmy w planach trzecie Maleństwo, ale jakoś ociągaliśmy się z rozpoczęciem "świadomych" starań... A tu proszę - w tym miesiącu "delikatnie" zaszaleliśmy i się udało!!! Cieszę się niesamowicie!!! Mój mąż z resztą też... Dzieciom jeszcze nie powiedzieliśmy - czekamy na większy brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
Witam U mnie rowniez dwie kreseczki. Bardzo to dziwne bo w srode beta byla negatywna a w piatek test o czulosci 25 pokazal ciaze (tak jak i 7 nastepnych roznych firm). Dzisiaj bylam powtorzyc bete, jutro wizyta u gina. Czy przy okazji pierwszej wizyty ustala sie juz termin porodu? Ja korzystalam z tych dostepnych w necie i pokazaly termin na 17-19 marca 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
12 czerwiec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 9-go czerwca , miesiączki brak, bóle podbrzusza już 3 dzień , wczoraj robiłam test negatywny, cykle mam 32-34 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 14czerwca jutro ide do lekarki zobaczymy co powie,czy juz moze usg zrobi czy jeszcze sie wstrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ostatnia @ 11 czerwca czyli termin porodu mam na 16 marzec :P a może szefowa uporządkowałaby nas kto jest na forum kiedy poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na usg ide po urlopie czyli w sierpniu na początku może już będzie coś widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
Rahelka - a czy bylas u lekarza po pozytywnym tescie czy idziesz pierwszy raz dopiero w sierpniu? Masz zamiar sprawdzac przyrost bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatni okres 29.05. Wczoraj byłam u lekarza wstępny termin porodu 5.03, usg mam za tydzień. Paulina co do bóli brzucha, Pani powiedziała, że to normalna sprawa ponieważ teraz bardzo szybko rozciąga się macica, jak ból jest dokuczliwy poleca nospe. Oczywiście ból brzucha+plamienie, czy krwawienie trzeba się szybko zgłosić do lekarza. PS. Gratuluje nowym marcóweczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowo przybyłe:) Na razie u mnie zanik objawów więc troche się obawiam:( U mnie ostatnia miesiączka była 26 maja ale cykle mam 32dni a któraś już słyszała serduszko kruszynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie :) Ja ostatni okres miałam 6.06. ale mam bardzo krótkie cykle 26-28dni, wypada mi termin na 12 marca. Zobaczymy bo za tydzień mam wizytę. Troszkę jestem przeziębiona, boli mnie gardło, ratuje się herbatą z miodem i cyttryną :o Cikawe tylko, jak mnie mogło przewiać w taki upał :o I dziś mnie lekko boli podbrzusze. Staram się ograniczać kawę, ale średnio mi to wychodzi :( Ogólnie jakoś tak apetytu nie mam od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka mam pytanko jak mocno cie bolało bo ja ostatnie 2 dni spać nie mogę boli mnie strasznie pierwsze myślałam że to może zaparcie ale najadłam się śliwek piłam wodę z sokiem z cytryny i w tej kwestii wszystko ok a brzuch dale boli mam takie napady w nocy 30 minut boli a potem słabnie słabo mi z bólu jestem w 6 tygodniu i już nie wiem co robić plamień nie mam przejdzie to czy coś złego się dzieje wizytę mam 28 w klinice w której sie leczyłam tu gdzie mieszkam nie mamy z byt dobrych gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
ja dzisiaj dostałam @ więc się żegnam z wami dziewczyny i życzę spokojnej ciąży i bezbolesnych porodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam już a na usg idę w sierpniu do lekarza ja również gratuluje wszystkim marcóweczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha każda z nas ma inny próg bólu więc ciężko coś powiedzieć. Mnie boli tak jakbym miała dostać okres, to normalne. Pamiętam, że w 1 ciąży bardziej mnie bolał brzuch i też źle spałam z tego powodu i ciężko mi się było czasami zginać. Teraz jakoś tak mniej. Skąd jesteś? http://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/bole_brzucha_w_ciazy_grozne_niegrozne_poczytaj.html tu trochę o bólach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mi wszelkie bóle przeszły związane z brzuchem - mam gorszy - ból pleców. W jakiej pozycji dziewczyny śpicie ? - ostatnio czytałam, że ma to znaczenie ale niestety w artykule nie zaznaczyli czy od początku ciąży czy od jakiegoś wybranego momentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×