Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Agatka_30 Według kalkulatora mam termin na 23 marca:D Ostatnią miesiączkę miałam 20 czerwca . U lekarza jeszcze nie byłam . Pójdę chyba w przyszłym tygodniu dopiero . Co do Twojej bety myślę ,że rośnie wspaniale :D Po za tym czytałam ,że jak beta osiągnie poziom ponad 2000 nie warto jej już kontrolować ponieważ jej poziom może wolniej przyrastać ,a my nie potrzebnie możemy się stresować :) basiolek Ja też zauważyłam ,że mój węch jest bardziej wyczulony :):) jedzenie czasami wręcz mi śmierdzi :):) Czytałam ,że stany zapalne są dość częste u ciężarówek . Basiolek daj znać co powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka_30 Według kalkulatora mam termin na 23 marca:D Ostatnią miesiączkę miałam 20 czerwca . U lekarza jeszcze nie byłam . Pójdę chyba w przyszłym tygodniu dopiero . Co do Twojej bety myślę ,że rośnie wspaniale :D Po za tym czytałam ,że jak beta osiągnie poziom ponad 2000 nie warto jej już kontrolować ponieważ jej poziom może wolniej przyrastać ,a my nie potrzebnie możemy się stresować :) basiolek Ja też zauważyłam ,że mój węch jest bardziej wyczulony :):) jedzenie czasami wręcz mi śmierdzi :):) Czytałam ,że stany zapalne są dość częste u ciężarówek . Basiolek daj znać co powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunia mar pamietam cie z topiku rodzimy czerwiec lipiec ale przenioslyscie sie na prywatne forum szkoda znowu jestes w ciazy , to planowane czy wpadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomału się mogę wpisywać. Niby termin mam na 1 kwietnia ale małe szanse na terminowy poród. Beta 199 basiolek: a czego ty masz stan zapalny. Jak pęcherza to pij żurawinę a jak pochwy to nystatyna pomoże. Czemu szukacie herbaty imbirowej? Nie lepiej kupić świeży imbir i samemu zrobić herbatę. Mnie w pierwszej ciąży nie spotkały mdłości ani raz i mam nadzieję, że w tej też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia35 :) tak tak tamto forum rozwija się nadal i aktywnie ale juz na privie, dzieci rosną, roczki minęły:) My z mężem zaplanowaliśmy drugie dziecko jak to pierwsze zdmuchnie świeczkę na torcie:) Nie wiedziałam że tak dosłownie wyjdzie:) Udało się za pierwszym podejściem:) Zdecydowaliśmy że skoro i tak jestem w domu z Igą az ona skończy 3 latka i pójdzie do przedszkola to w między czasie odchowamy trochę to drugie:) dwie pieczenie na jednym ogniu:) Rodzina mi postukała już placem do głowy że trzeba byc szalonym żeby się decydować na drugie dziecko kiedy pierwsze jest tak małe...ale Iga to naprawdę fajna dziewczynka, owszem daje popalić ale jest dzieckiem na zachętę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja jestem lutowa 2012 a więc troszkę przed Wami:):) już nie moge się doczekać, ale marcówek też jest sporo pozdrawiam i zycze nudnych ciąży:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
czesc dziewczyny pisałam wczesniej pewnie mnie nie pamiętacie bo rzadko zaglądałam . jestem juz po drugim usg. bo pierwsze było 5 lipca widoczny był pęcherzy 7 mm, ostatnia miesiączka 1.czerwca obecnie jestem w 8 tyg, ciąży dzis na usg, się okazało że jest to ciąża blizniacza jednokosmówkowa, dwuowodniowa , troche się boje bo dużo czytałam na ten temat ale mam nadzieję ze wszystko będzie ok, od tyg. mam straszne mdłosci i wymioty nic nie moge zjesc masakra . pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraqwerty
Tunia-mar witaj widze że jesteś z mojego rejonu ja mieszkam blisko wrocławia może kiedyś będziemy leżen na jednej sali hi hi,jak wszystko pójdzie dobrze,jestem dobrej myśli oby do piątku wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Jak tam samopoczucie z rana? U mnie jakichkolwiek oznak ciąży brak. Nie wiem czy to dobry znak i czy mam się cieszyć. Do 9 muszę stawić się z moczem w przychodzi, bo muszę zacząć robić pierwsze badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunia mar pamietasm jak pisalas ze Iga grzeczna , czesto was czytalam :) bedzie ciezko z malymi dzieciakami ale wychowasz za jednym zamachem na jaka plec sie nastawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek29 Też czytałam ,że takie ciąże są ciążami wysokiego ryzyka . Nie ma się co martwić , trzeba być dobrej myśli . Mam koleżankę , która właśnie miesiąc temu urodził bliżniaki jednokosmówkowe :) Dziedziaczki są wspaniałe :0 Nie martw się i nie przejmuj na zapas . napewno wszystko będzie ok ,a nie potrzebny stres może tylko zaszkodzić . Ja narazie objawów ciąży nie mam , oprócz bólu piersi . Dziewczyny u Was też tak jest ,że raz bol mocniej raz słabo ? A co mdłości to rano się pojawiły ,ale trwały dosłownie moment w drodze do pracy i naszczęście szybko minęły Pozdrawiam i życzę miłego dnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie z objawów ciąży to notoryczne zmęczenie i nudności wieczorne. Jak narazie do zniesienia Któraś z Was pisała o wielkości zarodka. W poprzedniej ciąży miałam zarodek mniejszy jakieś 2 tyg, strasznie przeżywałam po pierwszą ciążę poroniłam. Po obserwacji w szpitalu okazało się że beta rośnie prawidłowo a wszystko wyrównało się ok 14 tyg. Tunia mar My z męzem też szybko chcieliśmy miec następne dziecko ale u nas dwie kreski pojawiły się po pół roku starań. Mikołaj ma teraz 2 lata czyli jest rok starszy od twojej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piorunie u mni etez żadnych objawów póki co ( w którym jestes tyg ciązy?) ale z tego co pamiętam straszliwe nudności całodniowe męczyły mnie po 6 tym tyg. Gonia chciałabym córeczkę drugą:) nawet ekonomicznie byłoby to korzystniejsze:) ale jak będzie syn to tez się ucieszę, po prostu bardzo chce miec drugie dziecko bez względu na płeć, trzecie tez chcę ale to juz poważniejsza decyzja:) Dżownica gratuluję drugiej ciązy, Mikołaj będzie fajnym, mądrym starszym bratem,nie wiem jakie sa dwulatki ale czuję że z dwulatkiem i małym dzieckiem przy piersi(obu przy piersi) nie będzie mi łatwo:) Ale co tam! czas pokaże, teraz chcę żeby już minął pierwszy trymestr:) a no i jeszcze wizyta u gina mnie czeka...trochę się boję, mam nadzieję że wszystko w brzuszku jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunia mar Nie wiem jakie są wszystkie dwulatki ale mój jest wyjatkowo bezkonfliktowym egzemplarzem ja nawet nie wiem co to jest bunt dwulatka. Nie mówie też że jest zawsze różowo bo Mikołaj ma swoje gorsze dni ale ogólnie to fajny wiek dziecko już jest bardziej samodzielne. Dziewczyny czy wy też boicie się każdej wizyty u gina bo ja zawsze panikuję przed że może byc coś nie tak. Ja mam wizytę dopiero 6 sierpnia bo moja gin ma urlop i już strasznie panikuje czy tam w brzuszku wszystko się dzieje jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżownica-tak to normalne,przynajmniej dla mnie:) Panikuję przed każda wizyta a jednocześnie nie mogę się każdej doczekac:) Teraz sie boje że się okaże że w pęcherzyku nie rozwija się zarodek, albo że nie ma akcji serca....no tak to już jest, a jak się okaże że wszystko ok to będe mega szczęśliwa,a potem się będę martwiła czy USG genetyczne i przezierność karkowa czegos złego nie wykaże itd itd:) Ja mam gina 10 sierpnia i to będzie moja pierwsza wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
karolina2207 -własnie tego sie boje dużo czytałam ;( jak to bedzie czy będzie wszystko ok. Oby dzieci były zdrowe .Lekarz powiedział ze będe miec cesarke ze względu na to że juz jedną miałam i miałam zabieg łyżeczkowania macicy 3 tyg, po pierwszym porodzie więc tym tez sie martwie . Ale jestem dobrej mysli oby dzieci były zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam fazę czy ciąża nie obumiera, najbliższa wizytę mam dopiero 16 tego, a usg 25, wtedy będzie to już 12 tydzień. Dużym dyskomfortem jest moja cukrzyca ciążowa, muszę 4 razy dziennie sprawdzać poziom cukru i bardzo uważać co jem, w związku z tym na razie jestem - 2kg, jak już miałabym szukać plusów tej sytuacji, to wygląda na to że się nie roztyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zacznę od początku, jak byłam ostatnio u lekarza to był 32 dc to miałam pobraną krew żeby zbadać betę, mój lekarz poszedł na urlop i niestety nie wiedzialam jaki był wynik bo panie w klinice nie chciały mi powiedzieć. Teraz męczy mnie bardzo stan zapalny pochwy i dzisiaj w sumie tak z ciekawości postanowiłam ze zrobię poziom bety (38 dc) zeby zobaczyć czy przyrasta. Wynik to 2268, zauważyłam też odrobinkę krwi na wkładce i totalnie spanikowałam bo pierwszą ciąże poroniłam :( Poleciałam wiec szybko do lekarza którego spotkałam jak byłam za pierwszym razem w szpitalu w związku z tym, że mój prowadzący jest na urlopie. Zadzwoniłam też do kliniki i wymusiłam w sumie krzykiem wynik badań i w 32 dc poziom bety był 252, więc z taką informację udałam się do lekarza. Generalnie to dostałam L4 od jutra i mam do poniedziałku leżec a w pn zrobic poziom bety, lekarz mnie uspokajał ze zanotowałam ;) 10-ktorny wzrost wiec mam pozytywnie myślec a tak generalnie czekamy na przyrost bety w pn...trzymajcie za mnie kciuki bo nie chcę powtórki z pierwszej ciąży ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolek, spokojnie wszystko będzie dobrze, ja myślałam że się w tym wyniku bety pomyliłaś ale czytam że nie, że jest taki wzrost więc chyba powinnaś spokojnie leżeć i odpoczywać:) Ja nigdy nie robiłam bety....nic na ten temat nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Tunia - jestem w 7 tygodniu ciąży. Mdłości brak, więc myślę, że mam się chyba z czego cieszyć. Powiedzcie mi kochane czy zamiarujecie robić test na HIV? Ginekolog mi powiedział, że mogę zrobić, ale nie muszę. Dziwne. Myślałam, że ostatnio lekarze zachęcają do przebadania się w kierunku wirusa HIV. Jestem zmęczona, to chyba normalne w ciąży? Ja zawsze pracuję na podwójnych obrotach i nigdy nie odczuwałam takiego zmęczenia jak teraz. Nawet zwykłe zaparzenie kawy mnie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm .. że tak powiem ... wszystko to samo . Stan zapalny ... ( chyba grzybek ... :o ) clotrimazolum gin powiedziała że w 1 trymestrze nie poleca ... najlepiej maść z wit C ... Dzisiaj ... właśnie nie wiem czemu chyba przez ten stan zapalny miałam 2 kropelki krwi ... 1 ciąże o mało poroniłam ... bo pracowałam po 14 godzin ... ale teraz siedzie cały czas w domu . Nic nie robie spałabym po 25 na dobe ... i kropelki krwi . Jutro o 16 mam wizte w końcu zobacze moje serducho :) Cały czas o tym myśle :) Powodzenia ps jak z tą tabelką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej basiolek spokojnie nie ma się co denerwowac, stres nie pomoże. Lekarz stwierdził że jest ok to tego się trzymaj. trzymam kciuki za wysoką betę. piorun co do testu na hiv to mój gin przy pierwszej ciąży zrobił jedynie wywiad i stwierdził że nie ma konkretnych wskazań do takiego badania więc ja nie robiłam. Co do zmęczenia to mam to samo tylko wstanę i czuję że już sił mi brak a tu jeszcze pierworodny pod opieką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla marcoweczka
witajcie,ja jestem w 7tyg ciazy i mecza mnie straszne mdlosci,bole glowy od wczoraj zaczal sie u mnie jakis stan zaplany pochwy,piecze mnie i swedzi strasznie i tez mialam kropelki czerwoniutkiej krwi i chcialabym wiedziec czy was tez piecze i swedzi?mam termin na 15marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla marcoweczka
dodam jeszcze ze moja pochwa i wargi strasznie napuchly doradzcie co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia - ja mam Ci pisać "po kiego"? poczytaj troszkę to się dowiesz. Ja stałego partnera mam, ale czy mój partner jest w stosunku do mnie stały... z całym szacunkiem, ale nie wiem. A pewna mogę być tylko tego, że jutro jest czwartek, a ja jestem w ciąży. Dlatego właśnie robi się testy na HIV :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piorunie :o zmieszałam sie jak to napisałaś . masz racje ! :( ... Czy ja jestem pewna czy mój mąż jest do mnie stały ? ... Wydaje mi sie że tak ... Zresztą dziennie śpimy w końcu razem :D więc wydaje mi sie że ja nie musiałabym robić tego badania :) powodzenia piorunie ... kurcze ... aż mnie zatkało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze się zapytam a propos dziennej dawki kofeiny. Piłam zawsze dwie mocne kawy. Jak sytuacja powinna wyglądać teraz, jak jestem w ciąży? Nie wiem czy dam radę na zbożowej przez cały dzień. A jak z zieloną herbatą? Czy kubek przed snem może zaszkodzić? :) Dużo pytań, ale może ktoś bardziej ogarnięty napisze mi swoje spostrzeżenia, bo w internecie różnie z tymi informacjami jest. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia0501
Cześc dziewczyny. Wczoraj była u lekarza. Ciąża potwierdzona, termin na 25 marca. Pęcherzyk ciążowy ma 10mm, wg. usg to 4tyd i 5d, ale od daty OM to 5 tyd i 2 dni. Nie było widac serduszka i troche mnie to zmartwiło, choc lekarz mowi ze jeszcze za wcześnie. Pójdę za dwa tyg, żeby zobaczyc czy dzidzia prawidlowo rosnie. Straszne jest to uczucie niepewności. Z jedenj strony ogromna radośc i chciałąbym wszystkim wykrzyczec ze bedziemy mieli dzidziusia, a z drugiej strach, żeby wszytsko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×