Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Dziewczyny, a może zrobilibyśmy tą tabelkę z szczegółami? Tak jak w temacie SIERPIEŃ 2011? :D Tzn. nick, wiek, cykl, data porodu, płeć i ewentualne imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pomysl z tabelka dobry tylko ze dane da sie uzupelnic po kilku tygodniach jak poznamy plec dzidziusia czy Was tez teraz strasznie boli glowa?mnie mecza mdlosci ,bol glowy i straszliwe zmeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Klinka31 co ja się wczoraj naszukałam tej herbaty w hipermarkecie hehe i mój mąż też wydedukował ze w aptece, ale jeszcze jej nie mam. Mi lekarz polecił na mdłości i brak apetytu właśnie herbatkę imbirową lub łyk coca coli. Niestety herbatki jeszcze nie mam a coca coli jakos mi się nie chce. Tak więc zazwyczaj męczę się do późnego południa, kiedy to jestem mocno głodna i przechodzą nudnosci. W efekcie czego od początku lipca schudłam 2 kg bez diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka30 też mam takie krostki na dekolcie. Napisz proszę, co powiedział Ci dermatolog (jak już będziesz po wizycie). Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, pomysł z bardziej szczegółową tabelą jest fajny tylo dajmy sobie troszke czasu, ja narazie unikam wpisania się do tabelki bo nie chcę się potem z niej wymazywać :( docia123 doskonale Cię rozumiem, ja w styczniu to szalałam z radości jak zobaczyłam 2 krechy, niestety szczęście trwało do 7 tygodnia więc teraz jestem ostrożna, mam dzwonić zaraz po wyniki bety i juz mam stracha co usłyszę. Generalnie u mnie dopiero 34 dzień od OM więc czuję sie super i chciałabymm żeby tak było jak najdłużej :) napiszę jak dowiem się co z betą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam :) dwie kreski na teście wczoraj rano :) Ogromna radość . Mamy już MIkosia który ma 3 latka :) Powodzenia jutro znów zajrze dziś nie mam sił ... :** ciesze sie że już istnieje topik marzec 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życze Wam spokojnych i szczęsliwych dziewięciu miesięcy:) Ja jestem marcówką 2010 więc mam wielki sentyment do tego miesiąca.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam się wieczorową porą :) Głowa mnie straszliwie boli, dlatego też czmycham pod kołdrę. Weekend wzmożenie aktywny, a w poniedziałek ginekolog :D Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ciąża potwierdzona :) Jestem w 5 tygodniu , przybliżony termin porodu 23.03.2012 ;) Jestem przeszczęśliwa. Kolejne usg 12 sierpnia już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulec
Czy było już coś widać na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na usg dopiero 23 sierpnia - terminy, terminy i jeszcze raz terminy ;( Ale mimo wszystko cieszę się bo prawdopodobnie to bliźniaki :D Na 100% dowiem się właśnie na usg 23 sierpnia :) A dziś zaczęłam już 7 tydzień :) Ahh to leci, leci :) Niedługo nam zleci dziewczyny i będziemy na finiszu :D Jak byłam w 6 tygodniu na usg to serducha już biły! Ciąża jest potwierdzona! Lekarz zobaczył dwa serducha, więc..... ciąża mnoga jest prawie pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Dziewczyny! Na mdłości trza wąchać skórki mandarynki! Sprawdzone, dla mnie w ciazy z Kuba pomagało i teraz tez pomaga. Ewentualnie herbatka imbirowa też pomaga. A żeby mdłości nie było rano jak się wstanie, to około 4-5 tej trzeba jakiś lekki malutki posiłek zjeść . Mdłości nie będzie raczej . To u mnie działało, ale u mojej kolezanki już nie . Każda kobieta jest inna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nieśmiało do Was dołączam :) Byłam już w Lipcówka 2011 ,ale zdiagnozowali u mnie puste jajo płodowe :/ przeszłam zabieg łyżeczkowania . Teraz sprawdziłam poziom Beta Hcg , przyrasta prawidłowo . Z 1258 w ciągu 48 h wzrósł na 2980 :):) co ogromnie mnie cieszy , ponieważ w poprzedniej ciąży przyrost był bardzo mały:/ Zastanawiam się tylko kiedy umówić się na wizytę do gina . Ostatnią miesiączkę miałam 20 czerwca , także teraz leci 5 tydzień . Jak myślicie dziewczyny czy to nie za wcześnie ,żeby zobaczyć już dzidzie ?? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
karolina2207 - strasznie wysoka masz ta bete, a moze ja mam niska? :( sprawdzalam w 32 dniu od ostatniej miesiaczki i byla 464 (w sumie podwoila swoja wartosc w 48h ale i tak nie wiem czy nie za niska....). ostatnia miesiaczke mialam 12 czerwca. w piatek robilam badania - strasznie ich duzo, 4 fiolki krwii mi pobrali. zrobilam rowniez bete, mam nadzieje, ze wyjdzie ok. w poniedzialek odbieram wyniki i mam wizyte u lekarza i usg, ciekawe co tam u mnie w srodku slychac....zaczynam 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amr2 Wydaję mi się ,że nie masz się czym martwić . Najważniejsze ,że beta się podwaja . Niektóre laboratoria mają inne jednostki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
wg kalkulatorow dostepnych w necie dzis jest 5t6d ciazy wiec koncze 5 chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
kazdy kalkulator pokazuje to samo np ten http://dziecko.haczewski.pl/index.php albo ten dostepny na stronie mamazone.pl. termin wypada mi na 17-19 marzec (nie wiem dokladnie bo zazwyczaj mialam cykle 30-32dni z owulacja ok 18dnia a ten w ktorym zaszlam w ciaze raczej bylby ok 28 dni bo owulacja byla w 14dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam :) Mój błąd :) a beta hcg zgadza Ci się z podanymi normami?? Długo starałaś się o dzidzię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
tak, jak robilam ostatnio to mi sie zgadzala, ale to bylo 1,5 tyg temu. teraz znow powtorzylam, w poniedzialek wyniki, mam nadzieje, ze bedzie ok i ze serduszko juz bedzie na usg...tak naprawde to nie staralam sie specjalnie, postanowilismy z M, ze bedzie co ma byc, w 2 cyklu bez zabezpieczenia sie udalo. my mielismy o tyle utrudnione 'starania', ze ja na jednym krancu polski on na drugim, spotykalismy sie srednio co 2 tyg i nigdy nasze spotkania nie byly podyktowane owulacja :). pewnie gdybysmy to robili regularnie to udaloby sie szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, generalnie wyniki są ok więc jestem spokojniejsza, następna wizyta w połowie sierpnia, mam nadzieję, że usłyszę serduszko maleństwa. Póki co wszystko w porządku i jutro zaczynam 6 tydzień od OM :) Piękne są te dni...chwilo trwaj :) mąż tylko narzeka, ze robię się wredna i czepiam sie o pierdoły ;) może...ale w końcu hormonki buzują więc co się dziwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaEmilki!!!
Ja w srode robilam test... dwie grube krechy:) Termin marzec 27...troszke jestem przerazona bo mam 1.5roczna coreczke...o pierwsze dziecko staralismy sie dlugo... ok roku a teraz jeden raz i bingo... nie spodziewalam sie tak szybkiego obrotu sprawy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak po weekendzie? U mnie ok. Nadal nudności brak ;) Oby tak dalej. W piątek tak jak Wam pisałam byłam u ginekologa i dermatologa. Mam słabe wyniki krwi i moczu - powiedziała, że z badan wynika, że jestem przeziębiona. Chorowałam 3 tygodnie temu, więc może są to pozostałości po chorobie. Mam iść do rodzinnego, zbadać się i powtórzyć badania krwi i moczu. Zrobiła mi USG - widać już pęcherzyk ciążowy 7 mm. Zarodka jeszcze nie widać, powiedziała, że w piątek 29.07 już powinien być widoczny. tak się zastanawiam czy takie USG co tydzień nie szkodzi? basiolek: a u Ciebie już widać zarodek? albo u innych dziewczyn, które mają termin na 23.03? serek waniliowy co do wizyty u dermatologa to powiedziała, że te krostki na dekolcie to albo wynik szalejących hormonów albo mam na coś uczulenie. Dała mi maść na receptę, kazała smarować na noc i za 3 tygodnie przyjść do kontroli. Smarowałam już przez 3 noce i jest lepiej. Proponuję pójść do dermatologa. Po co masz się męczyć. Miłego dnia życzę! Mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 30 dniu od zapłodnienia miałam HCG BETA - 567. A w ciąży napewno jestem, wiec nie ma się czym denerwować, jest ok. Amr2 - nie jest za niska :) Ja zaczęłam 7 tydzień :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg co tydzień nie szkodzi ja w poprzedniej ciąży miałam co 3 tygodnie i wszystko ok lekarze wiedzą co robią ja byłam w 6 tygodniu to były już dwa zarodki - bliźniaki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maariczke ja miałam ostatnią @ 13 czerwca, więc licząc od ostatniej @ zaczynam 6 tydzień, ale ja na pewno miałam jakoś późno owulacje bo miałam nieregularne cykle, więc na razie się nie zamartwiam ;) Czekam cierpliwie do piątku na USG i wierzę, że będzie ok ;) Macie jakiegoś dobrego lekarza do prowadzenia ciąży w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla asertywnych ..
Witam przyszłe mamy Pisze na waszym forum bo zbieram zamówienia na bardzo ciekawe zestawy pieluszkowe w niskiej cenie.. mianowicie.. Z własnego doświadczenia wiem, że trudno jest wybrać dla dziecka odpowiednie pieluszki bo jaką wybrać markę? Które najbardziej będą mi odpowiadać? Ciężko to sprawdzić, przecież nie kupię specjalnie kilu różnych paczek pieluch by się przekonać co mi najbardziej pasuje pod każdym względem.. Tj. Chłonność, przewiewność, dopasowanie do ciała dziecka, elastyczność.. A tu masz możliwość sprawdzić jak Twoje dziecko czuje się w pieluszce, czy nie powoduje ona odparzeń lub podrażnień. Pamiętaj, że pielucha, która nie odparza pupki dziecka Twojej koleżanki nie musi zdawać egzaminu w przypadku Twojego maluszka. Zapewniam was, że to nie cena wskazuje na jakość pieluchy. Najczęściej niestety decydujemy się na to, co nam ktoś inny poleci..??? Nie masz wtedy możliwości sprawdzenia czy to rzeczywiście Tobie odpowiada najbardziej Dlatego stworzyłam zestaw powiedzmy, że „startowy16-tu pieluch 8 różnych marek.. Z każdej marki po 2 pieluchy abyś mogła się przekonać co z czym się je Tj. Pampers Active Baby 49.99 Huggies Super-Flex 49.99 Happy 37.95 Tesco 23.99 Eco Plus (E-Leclerc)22,99 Babydream (Rossmann) 49,99 Carrefour 29.99 Dada (Biedronka) 26,99 ( ceny sugerowane ) Cena tego 16-to częściowego zestawu wynosi tylko 19,99zł plus 7zł przesyłka tj. List polecony priorytetowy. Jeżeli jesteś zdecydowana na zakup zestawu proszę o e-maila maciurzynska@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×