Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Gość dżownica
Witam! Mam termin na marzec 2012 jak narazie potwierdzony tylko testem. Czy moge dołączyc do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Czy któraś z was znalazła może tą herbatę imbirową? Nie mam pojęcia gdzie ją kupić, a jest mi strasznie potrzebna. U mnie nudności zamieniły się w wymioty do 18, także jest strasznie :/ I witam wszystkie nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie też bez nudności ,aż zaczynam się martwić , bo czuje się bardzo dobrze . Nawet lepiej niż przed ciążą :) Około terminu spodziewanej miesiączki bolał mnie brzuch . Teraz kompletnie nic nie czuję . Jedynie piersi masakrycznie mnie bolą :/ no i o seksie nawet nie chce mi się myśleć:) Co do herbatki imbirowej trzeba szukać w sklepach ze zdrową żywnością . Na allegro też są :) Nie wiem kiedy wybrać się do lekarza . Ostatnią miesiączke miałam 20.06 .Myślicie ,że już bedzie coś widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina2207 ja miałam ostatnią @ 13 czerwca. Jak byłam w piątek na USG to było dopiero widać pęcherzyk ciążowy w macicy. W piątek 29.07 idę znowu na USG i ma być już podobno widoczny zarodek. Trudno mi powiedzieć czy u Ciebie będzie coś widać bo u każdej z nas jest inaczej. Jak bardzo się niecierpliwisz to możesz pójść na USG. Ja też nie mam żadnych nudności i wymiotów. Nie mogę tylko rano zębów myć bo mnie bierze na zwracanie. Z jednej strony mnie to cieszy, a z drugiej martwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....chyba pójde dopiero na początku sierpnia . Po co mam się pożniej martwić ,że nie widać zarodka . Najważniejsze ,że beta prawidłowo wzrosła , bo w poprzedniej ciąży od samego początku jej przyrost był bardzo mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam. To prawda że u każdej z nas ciąża wygląda inaczej, mimo tej samej daty ostatniej @ trudno jest określić moment owulacji samodzielnie. chyba że ktos ( jak np ja ) miała monitornig przez lekarza... Także nie zamartwiajcie się na zapas.. Ja się martwiłam że mi młości przeszły jeszcze przed 1 wizytą u gina.. Okazało się wszystko ok ii co... i teraz powróciły z nasiloną mocą... cały weekend się meczyłam z mdłościami od rana do nocy nawet do 2 w nocy. Dziś jest lepiej. Zaraz bedziemy kończyć 8 tydzień i czytałam ze w tym tyg mocno wzrasta poziom progesteronu i bety i stąd mogą się brać wmożone mdłości. Jak narazie wymiotów nie ma, mam czasami takie odruchy jakby mi się chciało, ale pawika nie było.... Wizytę mam 4 sieprnia i pewnie zobaczymy już wiekszą fasoleczkę.. Hm a tak poza tym,,, odzruca mnnie od słodyczy ( wcześniej lubiłam i to bardzo), ale z tego się ciesze bo nie przytyję za bardzo hihih. Za to mam fioła na punkcie owoców i jogurtów oraz chrupek kukurydzianych.... Gocha a ty jak się czujesz???? W końcu jesteśmy na tym samym etapie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może allegro ta imbirowa albo jakieś lepsze herbaciarnie :) ja mam mdłości i pobolewa mnie brzuch . Dzisiaj maluje kuchnie :D ... póki brzusio mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
Bylam dzis u gina. narazie wszsytko ok, wg lekarza to 6t1d ciazy. Zwiekszyl mi dawke luteiny i duphastonu bo powiedzial, ze bole brzucha, ktore miewam moga sie wiazac z za niskim poziomem progesteronu (w piatek byl 39 a 1,5 tyg temu 44 wiec spadl). Bylo widac pulsujaca zylke czyli zalazek serduszka :) Skierowal mnie tez do endokrynologa. Stwierdzil, ze moj poziom TSH (2,458) juz jest za wysoki a jeszcze sie podniesie. Powiedzial, ze norma dla kobiet w ciazy to 2,5. Narazie wszystko idzie dobrze, nastepna wizyta za 2 tyg. Piersi bola bardzo, ale nudnosci miewam tylko lekkie i tylko jesli dlugo czegos nie zjem. Na slodycze tez nie mam ochoty - narazie mam faze na ryby i chipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka_30 dzięki za informację o tych pryszczykach na dekolcie. Jutro idę na moje pierwsze usg, to zapytam gina o nie. Myślę, że u mnie jest to na tle hormonalnym, bo zauważyłam, że na plecach mam ich więcej niż normalnie. Agatka podobnie jak Ty mam problemy z myciem zębów rano, zaraz mnie bierze na wymioty;-(. Ale ogólnie z nudnościami jakby lepiej, ale lenia mam ciągle niestety ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja chyba dostałam jakiegoś stanu zapalnego...a lekarz na urlopie :( koleżanka doradziła mi urosept, chodziła do tego lekarza co ja i to właśnie jej doradził. Podobno na początku często są infekcje bo zmienia sie pH :/ mąż już w aptece wiec zaraz zastosuję. Póki co poza lekko obrzmiałym biustem objawów brak, no może doszła senność ale nie wiem czy to kwestia ciąży czy pogody. Szkoda, ze kolejną wuzytę mam dopiero w połowie sierpnia :( cały czas boję się poronienia, staram się o tym nie myślec ale gdzieś siedzi to we mnie. U mnie 36 dzień więc zaczęłam 6 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJCIE DZIEWCZYNY ja tez jestem w ciązy zaczynamy 6ty tydzien i chciałabym sie do was przyłaczyc. Oto moja historia: Dwa razy już poroniłam kilka lat temu potem antykoncepcja ponieważ bałam sie kolejny raz straty. 15 czerwiec hsg z wynikiem: macica jednorożna podejrzenie macicy dwurożnej z rogiem szczątkowym. Lekarz wydający wynik i wykonujący badanie nawet nie wiedział jak to nazwac powiedział tylko że szanse na zajscie w ciąze 30% a na donoszenie 20% czyli marne bez możliwosci in vitro załamka na maksa spadło na mnie jak wyrok wiec odpuscilismy na całej lini. 10 lipiec 7 rano test ciązowy zrobiony z głupoty bo został mi ostatni przecież trzeba go zużyc i od razu 2 kreski nastepny i nastepny tak samo i stał sie cud. 18 lipiec wizyta u gina wszystko w najlepszym porzadku dzidzius zagnieżdził sie w samym srodku macicy i miał 4mm. Strasznie sie ciesze niemoge jeszcze uwieżyc w to co sie stało. Czuje sie super nawet wtedy kiedy musze wstawac o 5 rano wymiotowac robie to z usmiechem, bola mnie piersi ciesze sie bardzo mecza mnie mdłosci ciesze sie bo wiem że dzidzia sie dobrze rozwija. TERMIN PORODU 18 MARZEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
jedna rzecz mnie niepokoi po dzisiejszej wizycie. wg gina to 6t1d wg usg 5t6d - wielkosc zarodka 3mm (tak mma na wydruku usg napisane) - czy to aby nie za malo na ten tydzien? gin powiedzial, ze wszystko wyglada ok jak narazie ale zaczelam sprawdzac w necie wielkosci zarodka odpowiadajace tygodniom ciazy i troche jestem skolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro testuje:) Mam nadzieję, że do was dołączę albo do kwietniówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
ufff uspokoilas mnie tym troche :) na kazdej stronie podaje co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w zeszły poniedziałek był 5 tydz ( 3 od zapłodnienia) i zarodek miał 4 mm a jak zaczełam czytac to miałam taki mętlik w głowie i postanowiłam nie sprawdzac, nie porównywac w koncu każda ciąza jest inna i kazde dziecko rosnie swoim tępem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) agoolka
Witajcie:) ja nosze w sobie dzieciatko 9 i pol tygodnia i zobacze je najprawdopodobniej 22lutego:) ostatnio widzialam dzidziolka na usg i slyszalam jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorun kulisty
można? Testy zrobione, wizyta u ginekologa zaliczona, ciąża potwierdzona. Termin porodu wyznaczony na 13 marca :D Karta ciąży założona, skierowanie na badania wydane. serduszko bije, wzruszyłam się 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraqwerty
Hej dziewczyny,mój wczorajszy test był pozytywny,drugi jakaś blada kreska,ale mam nadzieje że będzie didziuś,termin mi wypada z kalendarza internetowego na 23 marca,a ja sie urodziłam 24 marca może będe miała piękny prezent urodzinowy w piątek ide do lekarza i się okaże wszystko ,dziewczyny trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marcowe mamusie:) Bardzo chciałabym do Was dołączyć, wprawdzie ciąża nie jest jeszcze potwierdzona przez lekarza, ale wszystkie trzy testy sa pozytywne, okresu brak innych objawów brak:) na szczęście jeszcze nie ma mdłości (strasznie mnie męczyły w pierwszej ciąży). Okres miałam 23 czerwca, ten ostatni miał być 20 lipca, tak że to dopiero 4 tygodnie i kilka dni ciąży:) Gin na 10 sierpnia, mam nadzieję że już wszystko będzie jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyliczyłam kalkulatorem internetowym termin porodu na 28 marca....hmmmm ledwie się więc łapię na "marcówki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandraqwerty Trzymam kciuki:) Daj znać co zobaczyłaś na USG, ja tez się juz nie mogę doczekać, ale jakoś wytrwam do sierpnia, w pierwszej ciąży pobiegłam do lekarza jak tylko zrobiłam test no i zobaczyłam pęcherzyk jedynie, potem się bardzo martwiłam czy w tym pęcherzyku rozwinie się ktoś mały i oczekiwany i czy serduszko będzie biło:):) zwyczajne wątpliwości każdej z mam, w 9tyg na USG już wszystko było jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie walka z mdłościami i wyznawaniem "miłości" toalecie :( Piersi bolą... Herbata imbirowa (zakupiona w aptece) niby pomaga, ale jakoś tak słabo... Pozdrawiam! [url=http://www.suwaczek.pl/]http://www.suwaczek.pl/cache/f31b56795d.png [url=http://www.suwaczek.pl/]http://www.suwaczek.pl/cache/f31b56795d.png [url=http://www.suwaczek.pl/]http://www.suwaczek.pl/cache/f31b56795d.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam kolejne dziewczyny z terminem na 23 marca ;) Ja właśnie odebrałam wyniki kolejnej bety. Dziś mam 12036 U/l. Chyba dobrze wzrosła? Ostatnią bete miałam robioną 20 lipca i było 762,4 U/l. Jak myślicie? W piątek USG. Już się nie mogę doczekać. Jestem pełna optymizmu. Jak na USG będzie wszystko ok to w sobotę będę miała zakładaną kartę ciąży ;) Mdłości nadal brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie bez zmian, stan zapalny w natarciu, umówiłam się na piątek do lekarza bo nie zamierzam się męczyć. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Poza tym, piersi nadal wrażliwe, wyostrza mi sie chyba węch :) Ogólnie bez zmian :) odezwę się w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka_30 Ja według internetowego kalkulatora tez mam termin na 23 :) U lekarza jeszcze nie byłam . Pójdę chyba dopiero w przyszłym tygodniu. Moim zdaniem Twoja beta rośnie wspaniale :):) Dziewczyny czy bierzecie jakieś witaminki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×