Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Jeśli chodzi o kilogramy to ja od początku ciąży miałam -6, a teraz przytyłam około 4 kilo. Więc póki co nie osiągnęłam jeszcze nawet wagi sprzed ciąży. Wczoraj zaczęłam 24 tydzień. A jak chodzi o wyprawkę to jesteśmy raczej w lesie. Poza kilkoma ubrankami i łóżeczkiem nie mamy nic. A tyle jeszcze trzeba kupić: pościel, pieluszki, butelki, kosmetyki, wanienkę... Ale w sumie to jeszcze trochę czasu zostało. Jakoś damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hejo marzec ;) a gdzie sie podziały mamusie ps ja mam już 8 kg na plusie :o ... i też jestem w lesie . Dobrze bo po Mikosiu mam kupe rzeczy . Łóżeczko pościele ubranka ... brakuje wózka , fotelika samochodowego ... wanienki ... i kupy rzeczy . W grudniu wezme sobie z konta 2000 zł ( bo potem je dostane z MOPS-u .. jedno becikowe 1000 zł i drugie 1000 zł dla mam których dochód nie przekracza chyba 365 zł na osobe ) ... więc powinno mi starczyć ;) Lakkator i 6 par biustonoszy zostało mi ... dobrze że nie zmienił się rozmiar ;) Jedynie polecam dokupić z 2 bluzeczki rozpinane z guziczkami ja właśnie kupiłam :) Bo nie wiadomo czy bede karmić dzidziola z cyca czy nie .. tak czy inaczej już po 1 porodzie do szpitala wzięłam bluzke z guziczkami i przydała się od razu po wyjściu ;) w samochodzie karmiłam mojego synusia bo byśmy nie dojechali do domku ;) Tak czy inaczej mamy które już mają dzieciaczki porady porady porady :) sama będę wdzięczna a mam już 3 letniego syna .. troche sie odzwyczaiłam od maleńkich dzieci ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam o mamusie ;) Julka amr2 Angelowa ? gdzie sie podziewacie ? p.s jeśli można zapytać skąd dokładniej jesteście mamusie Basiolek i Ania_33 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie straszne pustki się zrobiły... Eudaiomonia fajnie że po Mikosiu Ci zostało sporo rzeczy. Ja niby dostałam kilka ciuszków, ale nie wiem na jak długo wystarczą bo to moje pierwsze dziecko. No widzisz, bluzeczka żeby malucha móc w drodze ewentualnie nakarmić. O tym nie pomyślałam. Ale w sumie nie mamy tak daleko do szpitala... Właśnie, co się dzieje z mamusiami? Nie macie czasu czy ochoty na pisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angelowa siedzi na innym forum i ma się dobrze :)JA też częściej na tamtym chociaż czytam czytam was ale bardzo mało piszecie.A ja najpierw przesypiam pół dnia potem nie mogę spać i jakaś nieprzytomna jestem ehh.Mój maluszek pod zebrami potrafi kopać mnie a to dopiero 24 tydzień a brzuszek tańczy jak w poprzednich w 8 miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie na mamy gdzieś zza granicy ? angelowa ... :( już pisze na maila ... hm no właśnie podpowiedzi ;) wymienajmy sie doświadczeniami albo zasłyszanymi poradami :) bo to istotne przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest że suwaczek z strony http://www.suwaczek.pl/cache/76ec30cd4c.png pokazuje mi że zostało 3 miesiące ... więc ja jestem w 6 miesiącu ciąży ? coś chyba źle pokazuje albo ja źle licze kobieta jest w ciąży 9 miesięcy ... 40 tyg ... więc ja jeste akuratnie w 22 tyg ciąży więc jest to ciiut po połowie 4,5 miesiąca a nie 6 ! ... te suwaczki źle pokazują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko" 1 miesiąc - 1-4 tydzień, 2 miesiąc - 5-8 tydzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nawet nie wiedziałam że jest taki kalendarz ;) dzięki więc suwaczkowo ... 6 miesiąc ciąży ;) hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coś mi leci z sutków, czytałam ze to normalne leci przy naciśnięciu tylko ale czy jak zaczęło będzie lecieć nawet bez naciśnięcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mi siara pojawiła sie juz miesiac temu ale nie ze leci caly czas tylko czasem na staniku zobacze plamki, nie czuje tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa madzia siara pierwsze mleko matki ... u mnie też coś podobnego ... gorzej bo mnie bolą .. jak wyjde na dwór nawet jak mam gruby biustonosz i podkoszulke ... bolą mnie strasznie ... miałam tak samo przy 1 ciąży aż płakałam z bólu ... nie wiem co jest przyczyną może takie wrażliwe mój M non stop mi je masuje :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa, już kiedyś dawała namiary na forum bb. Mam dużo czasu, więc chętnie będę podczytywał i jedno i drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczeee a ja już myslałam ze to bedzie ciekło heheh :) a jak narazie tylko przy naciśnięciu, na szczęście mnie nic nie boli kurcze to musi był straszne taki ból ;/ A byłam na krzywej cukrowej i powiem tak jak dla mnie to spoko nawet, wypiłam jak zwykly sok nawet sie nie zakrzywilam hehe tylko te czekanie 2 h masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekanie jest najgorsze, ja ledwo nie zasnełam, oby wyniki były dobre. Dieta cukrzycowa, jest męcząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja też was podczytuje, choć nie zawsze mam ochote lub czas pisać. Do południa z reguły sprzątanko ( a jest co sprzątac bo latem się przeprowadzilismy i teraz pomału robimy górę, więc ciągle bałągan- a chcemy do marca skończyc pokoje dla dzieci), obiadek synka do zerówki zaprowadzić i odebrać. Troche tez pilnuje siostry synka ma póltora roku bo poszła do pracy. Tak wogóle chciałam zapytac jak tam wasze wyniki krwi, mi ostatnio trochę spadły choć wiem że to normalne, jednak zastanawia mnie spadek płytek z 130tyś na 108tys w ciągu trzech tygodni. Hemoglobine mam jedynie ciut poniżej normy -11,7 ( norma od 12), hematokryt 33,5 ( norma od 37) reszta niby ok. Czy coś więcej powinnam zacząć brac, oprócz witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wy już w 6mc a ja na końcówce 5mc;) Agnieszka piszesz,że Ci morfologia trochę spada,ja mam podobnie,biorę witamny i piję barszcz kiszony z buraków,to naprawde pomaga,ale jak nie będzie wystarczająco to gin.mi mówila,że będzie trzeba jeszcze włączyć żelazo.Wstrzymałam się jeszcze z przyjmowaniem żelaza,poniewaz nie wiem jak u kogo ale u mnie powoduje okropne zaparcia:( W minionej ciązy miałąm straszna anemie,leżałam w szpitalu,miałam zaparcia,hermroidy ,wiec wiem co to znaczy. Kasiulka ,ja także muszę sobie zrobić krzywą cukrowa-ile glukozy musialąś kupić?bo ja mam 79g,mam nadzieję,że nie bede mieć cukrzycy. Piszecie,ze ulewa sie Wam już siarka,to normalne,ja jeszcze jej nie mam,ale za to mam piersi bardzo obolałe ,wrazliwe,a takz ewrazliwe sutki na zimno-wrrr jak boli. Oprócz tego nie wiem czy to norma czy nie,bo w minionej ciaży tego problemu nie było,a teraz bardzo bolą mnie krzyze:( Kochane,powiedzcie mi jak jest u Was z sexem;) jestście ostrożne,czy wygląda to tak jak prze ciażą;) Pozdrawiam bardzo serdecznie:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka! ja biegam na Plac Szembeka. Tam jest w baraku taki ciuchland ;) Dziś też byłam i nawet fajnych parę rzeczy wygrzebałam ;) Marghi jeżeli chodzi o sex to pytałam na ostatniej wizycie mojej gin. czy są u mnie jakieś przeciwwskazania. Ale powiedziała, że szyjka długa i zamknięta więc nie widzi żadnego ale ;) trochę jesteśmy ostrożniejsi i kochamy się tylko od tyłu żeby nie zgniatać brzuszka. My się długo staraliśmy o dziecko więc teraz nasz sex jest inny, bardziej przyjemny i na luzie (bez myślenia czy się udało z dzieckiem czy nie). Pewnie część z Was, która się długo starała wie o czym "mówię"... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marghi, ja nie kupowałam dali mi w przychodni 75 g agatka dzięki za info, ode mnie z domu to 17 km (mieszkam na chomiczówce), zatem muszę znaleźć coś koło siebie godnego uwagi. co do seksu u mnie jest fatalnie i to z mojej winy. Ochotę mam wielką, ale strasznie mnie boli. Jakbym była za mało wilgotna, kiedyś żel Durex pomagał, a teraz nie. Śmieję, się do męża że się popsułam. Mam nadzieję, że mi przejdzie bo ja bardzo lubię tę sferę życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kupić 75g glukozy a seksem to u mnie spokojnie, nawet jak już mamy ochotę to oboje myślimy o dziecku, ja po prostu nie umię się skupić, wiem że ona nic nie czuje ale glupie myśli mi się nasuwają, czy dobrze leże itp hehe dziwne bo zawsze bylo super a teraz jakaś wstrzemięźliwość :) po tej glukozie chce mi się mega spać, a mam jeszcze 3 klientki na pazurki skończe przed 20stą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja glukozę kupowałam w aptece normalnie. a co do seksu to u mnie lipa...moje libido od jakiegoś czasu wynosi chyba zero, nie wiem czemu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) my juz po wizycie :) maluszek waży 420g, płeć niestety nadal pozostaje tajemnicą :) serduszko bije super, bez żadnych szmerów :) póki co mam 5 kg do przodu. Co do seksu to u nas w sumie tak jak pisała któraś z Was, pełen luz :) też długo się staraliśmy i teraz faktycznie mam inne podejście, mniej produkcyjne ;) kupiłam dzisiaj paczkę pieluszek Dada, z Biedronki bo słyszałam, że nie są drogie a dobre, u nas jest teraz promocja i są po 20 zł :) i kocyk taki cieńszy polarkowy :) wiem, że to chore ale chętnie wyciągnęłabym pieluszkę z opakowania :) myśle, że jeszcze się na nie dość napatrzę w swoim czasie więc cierpliwie czekam :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×