Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Akurat będziemy mieć o korzystnych pozycjach w 1 i 2 fazie porodu, więc super :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście czytając Twój post aż się zaśmiałam sama do siebie :) Też mało solę - hehe a chyba najczęściej ziemniaki przed gotowaniem :P No i też dużo piję wody :) Baaa nawet staram sie odżywiać zdrowo :) No i też z mężem przełożyliśmy waletntynki na weekend - tyle że na niedzielę. I też idziemy na taką obiadokolację do sympatycznej restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muffka 27 ja właśnie dziś zaczęłam poszukiwać różnych informacji na temat pozycji porodowych :) W SR było, ale tak dla przypomnienia i do pomyślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie:P Ale przynajmniej spędzicie ten wieczór razem:) A mój mężuś wróci dopiero koło 23..Kiedy nie byłam w ciąży często robilismy sobie takie randeczki..wycieczki jednodniowe do ukochanego Krakowa z obiadkiem,spacerem itd..Od paru miesięcy jednak dzidzia pochłonęła nas całkowicie i obiecałam sobie,że dzień dzisiejszy będzie tylko dla Nas...choć na parę godzin..jak kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szatynko:) Czyżbyśmy kiedyś napisały już,że jakoś podobne do siebie jesteśmy?:D:P My też mieliśmy iść jutro ale jakoś zdecydowaliśmy się jednak dzisiaj porandkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o pozycjach pojęcia nie mam żadnego. Oby okazały się one pomocne. Myślę, że na pewno będę skakała na piłce. Został mi sentyment do niej po pilatesie :P A już zaczynam się bać na samą myśl :P A powoli muszę się spieszyć... Jutro zaczynam 37 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latka nie chce straszyć ale jeśli zaczął Ci czop odchodzić, to możesz tych dwóch tyg nie wytrzymać i jako druga z nas być na liście szczęśliwie wypakowanych mamuś :) :) :) mam pytanko do Was czy wam tez może pomciemniala skóra piersi? Nie mówię tylko o sutkach ale o całych piersiach bo dzis zauważyłam ze prawa pierś mam znacznie ciemniejsza z jednej strony. A i czy każda z was ma juz siare??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siarę mam już od dość dawna i denerwuje mnie, bo ulewa się z cycków :D A pociemnienia mam, ale tylko w na brodawkach. Wokół brodawek zrobił się jakby obrzęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęscie no naprawdę patrzę, ze macie podobny tryb życia do nas :) My też wcześniej wyskakiwaliśmy sobie na takie 1-2 - dniowe wycieczki/spacerki weekendowe - także na początku ciąży. Acha i mój mąż niestety też często o podobnych godzinach wraca z pracy :). Co do pozycji, to ja - o ile będę coś w ogóle pamiętać o pozycjach, oddychaniu i parciu :) to chciałabym sobie kucać koło drabinek czy czegoś innego, piłka też jak najbardziej albo/i worek sako. Ale nie wymyślam sobie schematu, zdam sie na intuicję w wyborze pozycji. Jeżeli na łóżku porodowym, to myślałam o pozycji siedzącej - jakoś nie chcę za bardzo leżeć, bo myślę że to najbardziej bierna pozycja. Decyzję o ZZO też zostawiam sobie do końca otwartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sutków, to u mnie to samo co u Marcowego szczęscia - sutki pociemniały, a siary jeszcze nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet z sutkami mamy podobnie:P Uwielbiam przebywać w towarzystwie mojego męża..uwielbiam wieczory przed tv i nawet zcas kiedy On gra w łózku na laptopie a ja czytam książkę ubóstwiam wręcz;) Pewnie wielu mysli,że to nie zdrowe ale ja od 7,5 roku nie potrzebuję nikogo innego;) Opcja pogadanie z koleżanką włącza mi się jakoś 2 razy do roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęscie to tu się troszkę różnimy, chociaż kiedyś też taka byłam :) Uwielbiam spędzać czas z mężem i najbardziej odpowiada mi jego towarzystwo, ale... Ja jednak spotykam się ze swoimi znajomymi dosyć często, ale to życie mnie nauczyło, że nawet jak najbardziej się kocha, to nie można zrywać wszelkich innych więzi rodzinnych, przyjacielskich i kontaktów towarzyskich. Czasami rozstania nie da się przewidzieć... Kiedyś już zostałam tak niespodziewanie zupełnie sama ze sobą i było ciężko. Dlatego trzeba szanować wszystkich, którzy są blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też randkujemy na kolacji tylko jutro :):):):) chociaż właśnie jestem na bojowej ścieżce z mężem ......... tzn., wkurzył mnie i nie odbieram od niego telefonu........ pojechał na weekend na kurs z pracy i nawet łaskaw nie był do mnie zadzwonić dzisiaj, no myśle sobie zajęty - zajęcia cały czas no ale w końcu dzwonie do niego on odbiera od razu bo sobie z kumplami na obiadzik wyskoczył i nie był łaskaw nawet zadzonić............ zaraz po prostu mnie rozniesie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje się jeszcze raz do tabelki bo gdzieś zaginęłam po drodze :):):) loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35......Warszawa.....26.05.11.......04.03.20 12 ...dziewczynka zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11... 04.03.2012...chłopiec betty29....29....Szczecin...27.05.2011...04.03.2012...dzi ewczynka nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....05.03. 2012....chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec Julka.................................................... ......... 11 .03.2012....... Agniesia1979....................01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin.......08.06.11.......12.03. 20 12.......chłopiec Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Klinka31................................................. .......17 .03.2012..... Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....Górny Śląsk.....19.06.11.....25.03.2012.....dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11.. ...25.03.2012.......chłopczyk Ania_33.........33.....Górny Śląsk....08.06.11......25.03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568.22..Siedlce..22.06.1129.03.2012..chłopczyk muffka_27..........27.........Warszawa.......05.06.2011.. .....12.03.2011......dziewczynka latka29....28...D.Tarnowska.....04.06.2011...11.03.2012...dziewczynka LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Julia...1900 /46..2000/48 Ja też chcę dostęp do poczty z chęcią pooglądam pokoiki i wózki i brzuszki:):):) i sama coś dośle. slatka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuper są te wasze brzuszki, wózki i różne pierdólki dla dzidzi :) wgralam jedno swoje brzuchate foto :) dziewczyny wszystkie wygladacie w ciazy swietnie :) nie widac na zdj tych kg o ktorych pisalyscie :) ale to plus hi ...ja jak na razie +12kg ale tez znajomi mowia ze nie widac tego po mnie, pozostaje sie tylko cieszyc :) cos tam w tabelce narozrabialam , wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak się zaoglądałam w wasze zdjęcia, że ide zrobić pare od siebie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamuski tyle razy chcialam cos napisac ale zawsze jakos checi brak hehhe u mnie juz 36tydzien i waga na +10kg, nie jest zle, puchnac jak narzie nie puchne tak bardzo, leciutko tylko nogi, ale znow ciezko mi z dlonmi, szczegolnie jak wstaje rano, jak zegne reke w piesc to czuje opuchlizne co do masci na piersi bede stosowac bephanten tak samo, tez wlasnie czytalam w ulotce ze trzeba umyc przed karmieniem, ale znajac juz opinie innych nie bede myc, chyba ze przecierac lekko. Znajoma mi powiedziala ze nie myla sutka, ze jak maly pil jej mleko to jemu odrazu sie usteczka nawilzaly i mial fajne takie co do porodu, to jak patrze i czytam o waszych skurczach to az zaczynam sie bac hehhe..nastawiam sie optymistycznie ale cos w srodku jednak budzi sie lek we mnie...mysle nad polozna, kuzynka mi ma zalatwic ta sama polozna co u niej byla, od niej wziela tylko 50zl wiec odemnie nie wiele wiecej wezmie, a przydalaby mi sie, skoro jestem samotna mama, pierwszy porod, wiec bylabym mniej przerazona, bo by mi poradzila itd w srode mam ostatnia wizyte u gina, jak naraize wszystko jest ok ostatnio od tygodnia zauwazylam ze zrobily mi sie hemoroidy;// macie je moze tez???? bo one lubia sie robic wlasnie w ciazy przy zaparciach. Bylam u gina i dal mi czopki. Mialam tez problem ostatnio z pecherzem, myslalm ze juz zaczne rodzic..biegunka, wymioty, i ostre parcie i bol przy oddawaniu moczy, zadzwonilam do gina, umowil mnie, i jak sie mylam do lekarza to na rece zostaly mi kamienie (nerkowe), nie moglam az uwierzyc w to co widze, juz wiem czemu mnie tak bolalo, gin dal mi leki i jest juz ok, bolu przy sikaniu juz nie czuje. Gin powiedzial mi ze to dzidzia mogla poprostu naciskac mi na kanaliki moczowe i nagromadzil sie kamien..ale bolalo jak diabli wysle na poczte zdj z tego tyg:)))) brzusio mam juz okazaly:)) robilam sobei ostatnio taka sesyjke w domu. Brat mi napstrykal chyba z 50zdj hehhe bedzie na pamiatke robie tez mojej coreczce album taki, wklejam wszytskie zdjecia z USG, pisze co w jakim tyg bylo, nie ze systematyczie, ale jak mnie najdzie. Odkad sie dowiedzialam ze jestem w ciazy robie taki album. Mam tam zdj z kolejnych tyg, z pierwszego prania, prasowania heheh, kiedy zaczela kopac, jej swieta bozego narodzenia w brzuszku :)) pozniej dodam tam jej ubranko w ktorym przyjechala do domu ze szpitala:) mysle ze fajny pomysl, dam jej go kiedys jak juz bedzie duza duza w prezencie, chyba na 18-stke hehhe trzymajcie sie mamuski, czytam posty i tak patrze ktora z was juz urodzila jako kolejna, i czy bylo to w przed terminem..buzki dla was;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka@@ fajnie że się odezwałaś po długiej przerwie:-) ale miałaś przygodę z tymi kamykami. Rany dobrze, że szybko udało się wyleczyć. Ja mam ciągle coś z pęcherzem i wiecznie szczawiany w moczu, a niestety malo piję i dużo solę. Nie mam tendencji do opuchnięć więc to mnie nie wstrzymuje przed złymi nawykami dla nerek, ale teraz to mnie nastraszyłaś i właśnie wypiłam 2 szklanki wody, he he. My wrócilismy z Trsco właśnie - była Lovela proszek w promocji po 8,99 zł (te pudełka 600 g). Ponadto wiesiołek był w promocji i się w końcu skusiłam. Czy ktoś pamięta od którego tyg. i ile brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc po wizycie:) Szyjka skrócona, wszystko wskazuje na to że terminu nie doczekam:/ Więc zapewne zostanę lutówką...ale na pewno was nie opuszczę:) Malutka waży już 3300:)) Jeśli nie urodzę do 3-go marca to mam iść na masaż szyjki...lekarz mówił też że teraz mam szczególnie pilnować ruchów dzidzi i jakby coś mnie niepokoiło to od razu na IP jechać. tętno niuni 140 moje ciśnienie 125/70 więc tez wszystko ok...więc teraz tylko pozostaje czekać. Co do hemoroidów to ja nawet nie wiem dokładnie co to jest tak jak i zaparcia...:) w każdym bądź razie nigdy nie miałam i nie mam:) Śliczne zdjęcia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk@@ Witaj Kochana:)❤️ostatnio myślałam sobie o Tobie. Piszesz,że i Ciebie hemoroidy dopadły:( Kochana ja tez je mam,tak gdzieś od 3 tyg.Mam czopki posterisan 2x1 i maść avenoc.Dbaj teraz o tylek,abyś go podleczyła do porodu. Ja w minionej ciąży miałam tyłek jak kiść winogron i to właśnie przez nie miałam nacinane krocze przy porodzie,bo się bali,aby mi tyłek nie popękał,w przeciwnym razie by mnie nawet nie nacinali.obecnie mam winogronka;)mało i nie duże. Tak czy inaczej hemoroidami się nie przejmuj,bo po porodzie szybko Ci się schowają-tak było w moim przypadku,po tyg.tyłek był zdrów,aż do tej pory:) Nie pamiętam,ale chyba to Latka pisała,że Jej odszedł czop,soro tak,to poród może być już tuż ,tuż.Organizm organizmowy nie jest równy,ale ja 9,4 h po zauważeniu,że mi odszedł czop urodziłam. Miałaś może mocz podbarwiony krwią?tak właśnie było w moim przypadku. Marcowe szczęście:)Ty moje Kochane marcowe szczęście:) dziękuję Ci za wypowiedz w sprawie mojego wyniku wymazu. Dzwoniłam wczoraj do szpitala,sprawdzano na bakteriologii i ciężko powiedzieć co oni porobili.W pon.moja ciocia położna będzie rozmawiać z moją gin- zobaczymy co powie,mam globulki nadal do aplikowania,chcący powtórzyć wymaz muszę odczekać około 2tyg,bo wymaz teraz przez leczenie nie wyjdzie wiarygodny.Zobacze co bedzie...,ale w takiej niepewnej sytucji jednak będe nalegać na podanie mi zastrzyku okołoporodowego. Jeżeli faktycznie pomylili wyniki i ktoś ma mój załóżmy negatywny,to mu naprawdę współczuję,zostastaje nadzieja,że dziecko się nie zarazi. Marcowe szczęście,ale Tobie także wykręcono nie zły numer z wynikami cytomegalii:( JA także miałam z nią kontakt ,ale w śladowej ilości-wykryto mi ją po pierwszym poronieniu.Pózniej jeszcze kontrolowałam i wynik miałam negatywny.Cytomegalia ,to też bardzo podstepne świństwo:( Piszecie o randkach z mężem i nie:) jak także chcialabym się odpiepszyć jak ''struś w boże ciało'' i iść do jakiegoś lokalu,brakuje mi tego,no ale mam nadzieję,że przyjdzie i taki czas,że się zrobie na bustwo i gdzieś romantycznie wyjdziemy z mężem,jak świeżo zakochani-od naszych zaręczyn w walentynki minie 10 lat,oj fajny to był wieczór..... Teraz idę zrob ić rożki z marmoladą różaną,jeżeli macie ochotę to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk@@ Witaj Kochana:)❤️ostatnio myślałam sobie o Tobie. Piszesz,że i Ciebie hemoroidy dopadły:( Kochana ja tez je mam,tak gdzieś od 3 tyg.Mam czopki posterisan 2x1 i maść avenoc.Dbaj teraz o tylek,abyś go podleczyła do porodu. Ja w minionej ciąży miałam tyłek jak kiść winogron i to właśnie przez nie miałam nacinane krocze przy porodzie,bo się bali,aby mi tyłek nie popękał,w przeciwnym razie by mnie nawet nie nacinali.obecnie mam winogronka;)mało i nie duże. Tak czy inaczej hemoroidami się nie przejmuj,bo po porodzie szybko Ci się schowają-tak było w moim przypadku,po tyg.tyłek był zdrów,aż do tej pory:) Nie pamiętam,ale chyba to Latka pisała,że Jej odszedł czop,soro tak,to poród może być już tuż ,tuż.Organizm organizmowy nie jest równy,ale ja 9,4 h po zauważeniu,że mi odszedł czop urodziłam. Miałaś może mocz podbarwiony krwią?tak właśnie było w moim przypadku. Marcowe szczęście:)Ty moje Kochane marcowe szczęście:) dziękuję Ci za wypowiedz w sprawie mojego wyniku wymazu. Dzwoniłam wczoraj do szpitala,sprawdzano na bakteriologii i ciężko powiedzieć co oni porobili.W pon.moja ciocia położna będzie rozmawiać z moją gin- zobaczymy co powie,mam globulki nadal do aplikowania,chcący powtórzyć wymaz muszę odczekać około 2tyg,bo wymaz teraz przez leczenie nie wyjdzie wiarygodny.Zobacze co bedzie...,ale w takiej niepewnej sytucji jednak będe nalegać na podanie mi zastrzyku okołoporodowego. Jeżeli faktycznie pomylili wyniki i ktoś ma mój załóżmy negatywny,to mu naprawdę współczuję,zostastaje nadzieja,że dziecko się nie zarazi. Marcowe szczęście,ale Tobie także wykręcono nie zły numer z wynikami cytomegalii:( JA także miałam z nią kontakt ,ale w śladowej ilości-wykryto mi ją po pierwszym poronieniu.Pózniej jeszcze kontrolowałam i wynik miałam negatywny.Cytomegalia ,to też bardzo podstepne świństwo:( Piszecie o randkach z mężem i nie:) jak także chcialabym się odpiepszyć jak ''struś w boże ciało'' i iść do jakiegoś lokalu,brakuje mi tego,no ale mam nadzieję,że przyjdzie i taki czas,że się zrobie na bustwo i gdzieś romantycznie wyjdziemy z mężem,jak świeżo zakochani-od naszych zaręczyn w walentynki minie 10 lat,oj fajny to był wieczór..... Teraz idę zrob ić rożki z marmoladą różaną,jeżeli macie ochotę to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Z tym czopem śluzowym to jest tak jak z Yeti niby wszyscy wiedzą,że jest,a nikt go nie widział :D :D :D w pierwszej ciąży nie widziałam go a na pewno był,w drugiej po ostrym przebadania na patologi ciąży czop wieczorem i odszedł,a urodziłam za 2 tyg. a teraz od poniedziałku mam śluz i myśle,że to zaczyna czop odchodzić. Co do wędrówek po knajpkach to uwielbiałam ale ostatnie takie wyjścia mieliśmy jakieś 5 lat temu bo później już urok inny no i wiadomo nie wszędzie z Dzieckiem wolno wchodzić,a i też nie wypada. Torba nadal w rozsypce wszystko w innym miejscu ale zgromadzone. Kołyska skręcona Dzieciaki prześciagają się bo oboje chcą w niej siedzieć,także pościel i osłonki spakowane spowrotem do szafy, czekamy na komode i zaczynam prasować,ubrabko na odebranie gotowe,kombinezon i skorupka w gotowości. Tylko jeszcze wielka niewiadomo czy Synek się obróci czy będzie CC. Co do kremu na sutki mam bephanten chociaż obyło się po porodach bez kremu smarowanie mlekiem wystarczyło,do pepuszka spirytus sprawdzony stary sposób który u nas sie sprawdził także zmieniać nie bede. Godzina zero może już wybić 20 lutego i wtedy bezpiecznie moge rodzić wtedy też mam pierwszy termin z OM,a 12 marca termin z USG i myśle,że wstrzele sie z porodem w te terminy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane,coś mi się wydaję,że to już tylko kwestia kilku dni i dzidziusie zaczną się pojawiać:):):) Nie patrzylam czy na poczcie jest którejś z Was nr. komórkowy,jak będzie,to napiszę sms-ka jak pojade rodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje się i ja !! loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35......Warszawa.....26.05.11.......04.03.20 12 ...dziewczynka zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11... 04.03.2012...chłopiec betty29....29....Szczecin...27.05.2011...04.03.2012...dzi ewczynka nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....05.03. 2012....chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec Julka.................................................... ......... 11 .03.2012....... Agniesia1979....................01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin.......08.06.11.......12.03. 20 12.......chłopiec Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Klinka31................................................. .......17 .03.2012..... Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....Górny Śląsk.....19.06.11.....25.03.2012.....dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11.. ...25.03.2012.......chłopczyk Ania_33.........33.....Górny Śląsk....08.06.11......25.03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568.22..Siedlce..22.06.1129.03.2012..chłopczyk muffka_27..........27.........Warszawa.......05.06.2011.. .....12.03.2011......dziewczynka latka29....28...D.Tarnowska.....04.06.2011...11.03.2012.. .dziewczynka Kasia G......35....Kalisz................15.05.2011.....20.02-12.03......Synek LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Julia...1900 /46..2000/48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
witam was dziewczyny:)to ja chyba najwiecej przybralam na wadze+16kg przed ciaza wazylam 47kg ale w pierwszej ciazy przytylam 18 ale wazylam przed 45,taka jestem drobna i nie za wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slatka29
Marghi , kurcze z tym czopem śluzowym to różnie jest ja właśnie nie miałam podbrawionego krwią , mi po prostu codziennie po trochu odchodzi, bo to na pewno nie jest zwykła wydzielina kurcze wolałabym jeszcze poczekać przynajmiej tydzień ale co ma być to będzie. Podczytuje dziewczynuy z lutego i właśnie te co im po trochu odchodził czop to tak po dwóch tygodniach rodziły. A i pisały one o rechotaniu w brzuchu jak żaba, no to ja oficjalnie moge potwierdzić, że dzisiaj żabka mi rechocze w brzuchu i to jest niesamowite:):):):):):) i śmieszne:):):):) i strasznie głośne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×