Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

:) hejo :) dzisiaj pisze w notatniku żeby mi sie nie skasowało jak ostatnio ... nawet czasu nie miałam nadrobić ale już już zaległości odrobiłam ;) aaaaaaq ; dziękuje za miłe słowa ;) ( z tą rocznicą ;) ) Paulina tak dobrze mówisz musimy sie trzymać razem ;) silną ręką ! Angelowa dziękuje za kontakt ;) Dalijka24 nie martw sie ;) masz neta w telefonie to sie ciesz :P ja leżałam w 1 ciąży to niestety nie było jeszcze z netem telefoników ... Swoją drogą pewnie przyjmujesz jakieś leki ... zastrzyki ... w szpitalu dbają o Was ! I wierz mi jesteś w dobrych rękach . W szpitalu nie pozwolą Ci latać po schodach albo z zakupami tyrać po korytażu :P Z doświadczenia wiem że jak masz sie oszczędzać rób to w jak najlepszy sposób ;) I powodzenia w zakładaniu szwu ! Witamy serdecznie karolina2207 i anulka1986 :) gratulacje :) anulka1986 to ładnie ;) piękny film ... zresztą jak ktoś rozumie częściowo góralsko-śląski język :D i gdzie obecnie mieszkasz ? pewnie tęsknisz do gór....... Eulalia oczywiście zapraszamy ! :D Ja też mam 3 letnie dziecko :) aqnieszk@@ - prosimy o zaczernienie nicka ;) na wymioty ? nie jedz za dużo nie prowokuj żołądka ! basiolek no prosze cie ........ wstawiłam w tej stronce date ost @ i wyszło że ... dziecko ma 405 dni .. 14 miesięcy, 3 tygodni i 6 dni WTF ... co to za stronka? Malinowy las :) witamy i zarezerwuj swój nick gratuluje 2 kreseczek napisz po pwrotniej wizycie u gina jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia a wpisałaś dobre daty? ja za pierwszym razem nie zmieniłam roku i wyszło podobnie jak u Ciebie :) u nas dzisiaj pogoda w kratkę ale zarazwyruszam na spacerek krótki żeby się dotlenić :) czuję się super, czekam na piątkowe USG, być może nie zobaczę zbyt wiele ale chcę się uspokoić troszkę nawet jeśli na serduszko będę musiała jeszcze troszkę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek yhm teraz popatrzyłam :P hihi wyszło by nawet kiedy sie bzykaliśmy z mężem :P i kiedy doszło do poczęcia :P ciekawe ciekawe ... zaliczyliśmy wpadke powiem nie owijając ... ale że po okresie miałam dni płodne jestem w szoku ! przy cyklu 28 dniowym w dniu ... nie pasuje mi ten wykres . Mając 28 dniowy cykl powinno być poczęcie około 9 dnia cyklu czyli 26 czerwca a w tej tabeli wyskakuje 01 lipiec więc różnica całe 5 dni ( każdy lekarz powie pleminiki żyją w kwaśnym środowisku od 2 do 7 dni więc ciężko mi teraz wyczuć kiedy nastąpiło zapłodnienie ............ gorzej jak to będą końcowe dni życia pleminka pewnie będą słabsze ... niż te w 1 dniu albo drugim ... kiedyś nad tym myślałam ......... cięzki temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam co zrobić z włosami. Mam farbowane. Już mam spore odrosty. Chce trochę obciąć ale nie wiem co z farbowaniem. Farbuję zawsze u fryzjera i ona używa farb bez amoniaku Loreal'a. Myślicie że mogę farbować czy lepiej się wstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży można farbowac włosy, nie ma przeciwswskazań Jak byśmy wyglądały z 9 miesięcznymi odrostami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty ja chodze na całkowite rozjaśnianie co 1,5 miesiąca ! wiem że cholerstwo szkodliwe ale gdzie tam płód a gdzie moja głowa ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farba wnika bardzo płytko, tylko do cebulki, nie przenika do krwiobiegu. No może zapach troche przeszkadzac, zawsze mozna zakryc nos ;) Ja mam nadzieje nie przytyc dużo tym razem. Z córką przytyłam w ciaży 17 kg i był duży problem ze zrzuceniem, nie udało mi sie wrócić do wagi sprzed ciaży niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja po pierwszym USG . Maleństwo ma już całe 13.6 mm :D Widziałam pulsujące serduszko . Wedlugo USG 7 tydzień 5 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina gratuluje 1000 wpisu I oczywiście widoku maleństwa. U mnie tez 7 tydz wiec jest szansa ze moja dzidzia tez ma cos ok tego :) Ja mam usg dopiero za tydzien bo pan doktor poszedł na urlop :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia nie wyobrażam sobie nas bez farbowania z odrostami hihihi ale by było - wole nie myśle, każdą cieżarówkę ;) na ulicy można by rozpoznać po siwych lub kolorowych odrostach od tyłu :) hihihih. Basiolek liczyłam od OM i chyba się przeliczyłam z tej całej radości. Narazie zalecone nawożenie witaminkami i wizyta kontrolna za 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej eudemonia :) O jakiej stronce mówicie? Co do farbowania..o jaaaaa...ja mam ciemny blond farbuje na kruczoczarne i po miesiacu, 1,5 wygladam jak siedem nieszczesc z tymi odrostamI!! Niema mowy bym nie farbowala ;) A w temacie to włosy wypadaja mi GARŚCIAMI!!! Cały dom usłany włosami :( Uzywam dobrych farb raz na poltora miesiaca, dobrych szamponow , odzywek.. co jets grane?? To juz nie jest normalne wypadanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aaaaaaq !!!!! wszystko wporządku u gina? napisz coś, odezwij się co powiedział!!!! Co do wypadania włosów ujmę to tak,,, mi też leciały garściami kiedyś, kupiłam sobie kosmetyki kerastes - drogie ale skuteczne. Obecnie jak mi słabną włosy kupiłam sobie biostymine ( jest w ampułkach) i wcieram sobie jak mi się przypomni w skórę głowy. Też skuteczne :) ja niestety mam siwole ;) więc na farbce co 3/4 tyg bo inaczej bym kiepsko wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaq jak tam USG, trzymałam mocno kciuki za Was, czekamy na dobre wieści :) jak tam samopoczucie reszty forumowiczek? Nie wiem czy tylko na mnie tak osłabiająco działa pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki za stronę! :D Ale sie wszystko zgadza mój ty świecie :D :D Kochaliśmy się 2 i 3 lipca ( czułam mocno płodne)- 2 i 3 lipca celebrowaliśmy moje urodziny ( 4 lipca ) i to były takie prezenty urodzinowe :D 4 lipca w restauracji po poludniu zaczął mnie rwać silnie lewy jajnik- pomyślałam "Owulacja!!". No i zgadza się co do dnia wszytsko!! Rewelka! Słuchajcie a mozna jakis skrzyp czy takie cuda w tabletkach brac? Ziółka wkoncu? Mam pudełko Humavit ( pokrzywa i drozdze piwne) na wlosy super mi kiedy pomagalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz byłam chora i lekarka kazał uważać na niektóre ziółka też. Więc uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my juz po USG . Słyszłam serduszko :):) dzidzius , ma 4,5 mm :):) Kolejna wizyta za 3 tygodnie .... dziś pobrał mi cytologie i mase badan zlecił. zdziwona jestm ze nie zważył mnie i tetna nie zmierzyl bo zawsze moj gin tor obił . I skosił 250 zł .Porażak !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aaaaaaq : ile? 250 pln? to jakieś szaleństwo !!! a skąd jesteś? ja place 150pln, nastepna wizytę mam gratis. Dziwnie się zachował że nawet nie zważył. Co do listy badań to zapewne norma.zazdroszcze ci serducha, może ja usłyszę coś za tydzień :) Co do pogody ciągle ziewam i śpię, masakra!!! Albo mam masakryczne przypływy energii ale nie mam nawet siły ruszyć palcem w bucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gronia ja myslam ze tez juz nie usłysze serduszka , bo na poczatku mowi ze jest pecherzyk ciazowy .. i długo suzkał . az w koncu właczył głosniki i biło :) taksie ucieszyłam . Ja jestem z B-stoku . 150 usg , 80 wizyta , i jescze cytologia ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh drogo mnie to wsyztsko kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w sumie jak to wszystko rozbiłaś na kawałki to tak wychodzi, choć u mnie za USG nie policzył dodatkowo. super - serduszko jest cudowne , wtedy sobie dopiero w pełni zdajemy sprawę że mamy drugie życie w sobie :) Czy wam też sie tak ciężko ramo wstaje? ja zwykle jestem wulkanem energii a teraz nie mogę głowy od poduszki odkleić? a jak dziewczyny z kawą? pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaq a gdzie chodzisz do gina jeśli moge spytac? Ja tez jestm z Białegostoku :)e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest ktoś z poznania? jestem ciekawa opinii o lekarzach w mieście... dziewczynki uciekam obowiązki i praca wzywają.. do późnego popołudnia.miłego dnia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaq i Eulalia ja też jestem ciekawa do jakiego ginekologa chodzicie? Ja długo szukałam i zdecydowałam się na dr n. med. Sławomira Sobolewskiego (Parkowa) i na razie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gronia ja nie pije kawy ...podobno skurcze wywołuje . jesli chodzi o prowadzenie ciazy to chodze do dr Kurzątkowskiego .Pierwszaciaze u niego prowadizłam tylko 2 ostetni wizytymielisy na zamenhoffa ( bo rodizłam w prywatnje klinice) ta ciiaze tak samo zrobimy . Cała bede chodizć tu dokonsylium a na koniec na zamenhoffa . O parkowej rózne opinie słysząłam i nie chciałam tam rodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaq ja też słyszałam różne opinie (w tym dużo niepochlebnych) zarówno o Parkowej jak i o Zamenhofa, nie wspominając już o naszych szpitalach... Natomiast osoby, które znam osobiście były bardzo zadowolone z porodów na Parkowej, dlatego się zdecydowałam, że tam będę prowadzić ciążę od początku i raczej tam zdecyduję się na poród. Na razie jestem bardzo zadowolona z wizyt i właśnie tego oczekiwałam po prywatnej poradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzec19
Cześć dziewczyny. Można się przyłączyć? Wreszcie skończyłam czytać wszystkie Wasze wypowiedzi :) Trochę mi to zajęło. Mam termin na 19 marca (według kalendarzy internetowych). 14 lipca ( 4 dzień spodziewanej @) robiłam test i pojawiły się 2 kreseczki :D Tydzień później pojechaliśmy z narzeczonym nad morze. Wizytę miałam więc umówioną dopiero na 3 sierpnia. Ale dzień wcześniej dostałam krwawienia i pojechaliśmy na dyżur... Koszmarnie się bałam... Na szczęście lekarz zrobił USG i stwierdził że wszystko jest w porządku. Słyszałam serduszko :D Maluszek wtedy miał 10 milimetrów. Póki co wszystko jest w porządku. Tylko zastanawiam się czemu moja lekarka ( biorąc pod uwagę że to moja pierwsza ciąża) zleciła mi tylko 3 badania: OWA, glukozę i białko. Czy to normalne? Nie powinna mi zlecić jeszcze na przykład toxoplazmozy? Mam jeszcze pytanie do dziewczyn z Krakowa: polecacie któryś szpital? Bo ja mieszkam w Krakowie od niedawna i kompletnie nie mam pojęcia :( Pozdrowienia dla wszystkich marcówek, a dla mam bliźniaków podwójne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×