Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Moja szyjka bardzo słaba jest i dlatego tak panikuje bardzo się boje o malucha . Troszkę lepiej, ale przeraza mnie ze nie mogę normalnie funkcjonować:( Agnieszk@@ ciesze eis ze pomogłam nie opisywałam swojej sytuacji która kiedyś trwała dokładnie bo ciężko było ale powiem ci ze jak zrobiłam ten krok którego się bałam (ja nie miałam za bardzo gdzie iść )to naprawdę w bardzo krótkim czasie okazało się ze warto :)I nie oznacza to ze będzie się do końca życia samemu ja znalazłam swojego rycerza z 2 maluchów i czekamy na maluszka .Mój stara się jak może żebym nie musiała nic robić w domku :)Musiałam trochę na niego czekać ale warto było bo kocha dzieci bardziej niż biologiczny ojciec , i kazał mi iść na studia powiedział ze przecież dam rade bo on wierzy we mnie i jestem teraz na 2 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha g
I co pomogła ta nospa może nie wygodnie siedziałaś podczas jazdy jak człowiek zajęty to sobie nie zdaje czasem sprawy że go coś gniecie mam nadzieje że już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia fajnie ze ci sie ulozylo wszytsko, u mnie bedzie ciezko zrobic krok i wyjechac stad:(na sama mysl chce mi sie plakac. Ale skoro moj facet postanowiwl juz ze nie chce abysmy byli razem i nie chce nic zmieniac to ja nie chce nic na sile go namawiac...kocham go i serce az mnie boli jak pomysle co mnie czeka:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk@@ będzie dobrze może zobaczy ze mu źle bez Ciebie i będzie chciał naprawić wszystko.Pokaz mu ze ci nie zależy to jak kocha to źle mu będzie i jakoś się ułoży.A ja zrobiłam sobie wakacje lezę sobie w szpitalu.Przyjechałam do szpitala bo mi nie przechodziło i brzuch zaczął się stawiać a oni mnie przyjęli zbadała stwierdziła rozwarcie na 1 cm ale powiedziała lekarka ze to u wieloródek normalne .Już jestem spokojna bo po kroplówkach przestało mnie kłuć .I lezę w sali 2 osobowej 2 kroplówka leci jestem spokojna o malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Zapraszam serdecznie na moje aukcje, gdzie sprzedaję markowe ciuszki po mojej rocznej córeczce :) Głównie są to polskie i angielskie marki, jak: H&M, Coccodrillo, Tup-Tup, Next, Early Days, George, Disney, Hello Kitty i inne :) Myślę, że każda mama znajdze coś dla swojego maluszka za symboliczne pieniądze :) Zapraszam! grudniówka 2010 ;) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7842084 Moje serduszko Zofia ❤️ :) Urodzona: 7.12.2010 Waga: 3380g i 53cm długa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak tam u was waga? ja wlasnie sie zwazylam i mam plus 7 w 21 tc, to troche duzo...zwlaszcza ze ostatnie 3 kg przybylo mi w miesiac... ale wsystko mi idzie w piersi i brzuch wiec chyba prawidlowo. szatynka, ja tez polecam marsze, naprawde super bo przy okazji dotlenia sie organizm. kupilam tez sobie dwa tygodnie temu plytki pilates i fitness dla ciezarnych i cwicze tak z 3 razy w tygodniu, przynajmiej odpukac moj uszkodzony kregoslup nie daje wogole znakow:) agnieszka@@@ ja na twoi miejscu wyjechalabym z anglii, bo stres napewno wplywa zle na maluszka. mysle ze w polsce bedziesz przy rodzinie, przyjacielach i odpoczniesz. moze tez ojciec jak posiedzi troche sam to sobie wszystko przemysli i jeszcze pojdzie po rozum do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczyny chciałam zapytać czy miałyście obniżone normy hemoglobiny, hematokrytów i erytrocytów w ciąży? Odebrałam wyniki i mam je troszkę poniżej normy...niewiele ale jednak, w sumie to jestem zdziwiona bo biorę witaminki a tu taka niespodzianka...Mam też niższy poziom glukozy - norma od 3,9 a ja mam 3,6, faktycznie nie jem słodyczy bo mam po nich zgagę...może to jest powodem. Mam też erytrocyty świeże w moczu, ciekawa jestem co powie na to wszystko lekarz? W sumie to stresujące to życie kobiety ciężarnej, dobrze ze wizytę mam w piątek to o wszystko zapytam :) nie wiem jak u Was, ale u nas pogoda jest piękna, zbieram sie na spacerek troszke się dotlenić, szkoda zmarnować taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajaka ja mam ok. 4,5 kg na plusie :) tak samo jak u Ciebie kilogramy poszły w brzuszek i trochę w biust :) nie urósł mi zbyt wiele ale zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pocz. ciązy schudłam 4 kg teraz przybyło 2 więc chyba niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek, wyniki jak tlumaczyl moj gin dla ciezarnych sa inne niz podaje norma, jezeli twoje odbiegaja troszke to nie ma problemow do obaw. ja pamietam jak sie balam jak odebralam swoje pierwsze badania krwi w 9tc, przynajmniej 5 pozycji odbiegalo lekko od normy, juz myslalalm ze jestem ciezko chora, ale wszystko bylo ok:) u mnie tez piekna pogoda i zaraz pojde na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 23tc ważę o 6i pół kg więcej. Jako, że wcześniej byłam szczupła, to teraz tak nie widać. Cycuszki nie urosły aż tak, za to brzuszek wystaje należycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka84 - wielkie dzięki za pomoc z listą. Muszę się zacząć powolutku pakować bo już mi się ciężko chodzi. Niby przytyłam jakiś kilogram tylko do tych minus 6 ale brzuszek już spory. No i szybko się męczę. Dlatego wolę większość zakupów załatwić teraz. W końcu takie rzeczy jak przybory toaletowe się nie przeterminują :P kajaka31 - jestem w 21 tygodniu. Tak jak wyżej napisałam - schudłam 6 kilo a teraz przytyłam około kilograma. Może nawet 1.5. Trudno mi to ocenić w tej chwili bo 4 dni jedzenia od mamusi swoje robi :P Po za tym nie ważyłam się z rana tylko po kilku konkretnych posiłkach. Ale wydaje mi się że 7 kilo to jeszcze nie jest tragedia. Zależy jak będzie dalej. basiolek - wyniki nie muszą być idealne. Jeśli odbiegają od normy tylko trochę to chyba nie masz się czym przejmować. Mi mój lekarz nie dawał wyników do ręki tylko mówił że jest dobrze. Więc nawet nie wiem czy odbiegam od normy czy mieszczę się w środku. Skoro jest wszystko w porządku to się nie dopytywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki co 7kg na plusie tak samo jak u was dziewczyny w brzusio i piersi poszło...odnośnie wynikow to miałam obniżony hematokryt i hemoglobinę dostałam żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kajka, tak zrobie..mam zamiar wyjechac w grudniu i juz nie wracac tutaj...walczylam i staralam sie naprawic ale sama nie zdzialam wiele..reszta nie chce go prosic aby mnie kochal, szanowal i byl ze mna skoro nie chce... u mnie waga z przed ciazy 58.5 kg a teraz waze jakies 57kg..takze po tych wymiotach i ogolnie jeszcze nie waze wiecej niz przed ciaza:)) co do piersi to mam rozmiar wiekszy stanik juz takze cos urosly:)) cwiczycie kobietki na meisnie kegla??? podobno powinno sie cwiczyc, ze to pomaga pozneij przy porodzie jak sie ma skurcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga też wciąż na minusie, w porównaniu od tej z przed ciąży, na razie nic mi nie przybyło. U mnie to środek 23 tc. W w-nd kupiłam sobie spodnie, nawet nie były drogie 115 zł i sukienkę, będzie już na święta. Chce maksymalnie rozłożyć koszty w czasie, dlatego dzisiaj zamówiłam laktator. Wcześniej poczytałam opinie na ten temat i zdecydowałam się na ten model: http://allegro.pl/okazja-laktator-medela-mini-electric-tania-wysylka-i1910482717.html Niektóre dziewczyny ten zakup polecają po porodzie, ale z doświadczenia moich przyjaciółek, wiem że przydał się już 2-3 dnia po porodzie, kiedy były jeszcze w szpitalu. Mięśnie kegla staram się ćwiczyć przynajmniej raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło. Gocha g możesz już się cieszyć wózeczkiem. Oj mnie kusi też zakup wózka, ale jeszcze się nie zdecydowaliśmy, bo jednego z wybranych nie widzieliśmy na żywo. Marzec19 pewnie, że kosmetyki się nie zmarnują. Ja pewnie też do końca roku zrobie sobie wyprawkę :) W zasadzie to już częściowo mam - większość rzeczy dla mnie. Dla maluszka nie mam nic, ale jak będę rodzić tam, gdzie chcę, to dziecko wszystko dostanie. Kajaka31 napiszę jeszcze raz :) Szkoda, ze nie jesteśmy z tej samej miejscowości. Trochę mi brakuje towarzyszki do marszów. Chodzę na gimnastykę dla ciężarnych, także może tam jakąś chętną do towarzystwa poznam :P W domu ćwiczę rzadko, jakos cieżko mi się zebrać. W grupie 2 razy w tygodniu, ale czuję się po tym świetnie! Ja ćwiczę mięśnie kegla :) na gimnastyce zawsze, a w domu coraz częściej, bo to nic trudnego i nawet przy kompie można sobie pozaciskać, że tak powiem :P. 24 tydzień zaczęty. Na wadze u mnie + 5 kg, co mnie cieszy. Poszło w brzuch i piersi jakieś cięższe. Z tego co wyczytałam, to normalne, że u ciężarnych wyniki morfologii mogą być troszkę poniżej norm, oby nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia0808
dziewczyny ja też juz powoli wyprawke robię ale tak na prawde to kurcze za bardzo nie wiem ile czego, co dla mam do szpitala macie może jakąś uniwersalną listę?? prosilabym bardzo :) zważę się potem to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jutro wychodzę hura :)Miałam usg dzisiaj, nie widziałam maluszka ma pół kg :) Już pewne że chłopiec.I zdrowy i z szyjką ok było rozwarcie i podobno już nie ma jak dla mnie super chociaż aż nie chce się wierzyć.Wiec leki pomagają i leżenie i kroplówki:) Agnieszk@@ czekam na relacje z połówkowego ja miałam i będę musiała prywatnie zrobić żeby zobaczyć maluszka małego wiercipiętke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynka, to chociaz wirtualnie mozemy sie wspierac w spacerach:) ja wlasnie wrocilam z godzinnego spaceru,jestem wykonczona:) a rano jeszcze cwiczylam pilates:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajaka31 to rzeczywiście zbieg okolicznosci :) Też właśnie wróciłam z marszu, a wcześniej byłam na gimnastyce ;) Wspierajmy się zatem duchowo :) Moniko cieszę się, że u Ciebie w porządku z tą szyjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmotywowałyście mnie, wyszukałam koło swojego mieszkania klub fitness z zajęciami dla ciężarnych, jestem podekscytowana. Przed ciążą chodziłam regularnie na aerobik i teraz oprócz spacerów nic nie robiłam i trochę mi tego brakowało. Jednak zanim pójdę muszę mieć zgodę lekarza na piśmie (wymagają tego), a wizytę mam dopiero 17tego ;/. Zapomniałam się pochwalić, że w końcu się doczekałam na ruchy synusia, nawet mój mężulinek poczuł wczoraj. Fajowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka to normalna procedura z tym zaświadczeniem o braku przeciwskazań do ćwiczeń. Muszą się zabezpieczyć jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez na kazdym fitnesie potrzebujesz zaswiadczenia a wogole patrza wilkiem na ciezarne.jest taki klub fitness tylko dla kobiet i niby przyjazdny kobietom w ciazy ale w sumie to lipa.W koncu wkurzylam sie i zakupilam plyty dvd jedna z aerobikiem dla ciezarnej druga z pilatesem.Na razie na szczescie nie mam problemow z mobilizacja.Pozatym plytki super sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha g
Ale wam zazdroszczę tych spacerów ja mam takie bóle w biodrach jak pochodzę że płakać się chce . szatynka84 Dziś właśnie wózek dotarł super tylko dzidzi brak hi hi Ja wózka nie widziałam na żywo żadnego już z poruszaniem mam problemy więc raczej mi się nie będzie chciało jeździć i szukać a tak z nudów oglądał i kupiłam różowy http://allegro.pl/x-lander-x-t-z-fotelikiem-duza-okazja-wozek-i1896233919.html loarra u mnie22 tyg +5 biust ogromny i ciągle rośnie Kasiulka! ja też mam w planie ten laktator kupić jedyną jego wadom jest że dość głośno chodzi ale ja mam zamiar karmić naturalnie ale lepiej mieć gdyby czasem się nie udało przystawić małej albo by wzmocnić laktacje Czytacie poradniki dla kobiet w ciąży ? Mi do gustu przypadło M jak mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytałam o tym laktatorze, że największą wadą jest głośność. Też mam zamiar korzystać z niego, gdybym miała natłok pokarmu lub gdy będziemy chcieli gdzieś wyjść sami, żeby zawsze było moje mleko w lodówce. Ja czytam sporo w necie, zawsze gdy wchodzę w kolejny tydzień parę stronek o danym tygodniu przeglądem. Koleżanka pożyczyła mi książeczkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy" jest świetna życiowa i bardzo zabawna. Nie jest to typowy poradnik. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha g wózek super i cena też super jak na x-landera, bo rozumiem że z tej aukcji kupiłaś. Śliczny jest. My na razie bierzemy pod uwagę bardziej uniwersalne kolory, bo nie znamy jeszcze płci. No i tak myślę, że dobrze że się wstrzymaliśmy z kupnem. Mieliśmy kupić niebieski lub zielony, że niby uniwersalne kolory ;) A jak będzie córcia, to nie darowałabym sobie, że nie kupiłam jej różowego wozu :P Czytam poradniki, ale tylko te, co dostaję w paczkach od lekarza ;) np. "Dziecko", "Twoje dziecko". Co do laktatorów, to jeszcze nie ogarnęłam do końca tematu. W razie czego mam niedaleko wypożyczalnię laktatorów i pogotowie laktacyjne, także jak będzie niezbędny od pierwszych dni, to może wypożyczę. Chociaż z drugiej strony może warto najpierw wypożyczyć i spróbować, czy taki nam odpowiada. Moja koleżanka miała 4 w ciągu roku. Do szpitala kupiła ręczny, potem się okazało że mały w ogóle nie ssał piersi, więc kupiła lepszy elektryczny. Potem jej się zepsuł, więc dała na gwarancję i kupiła drugi słabszy na zastępstwo. Potem oba jej się popsuły. Aż w końcu kupiła taki górnopółkowy i używała go do końca. Zna dziewczyna temat, to podpytam przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawału nie miałam a odciągać się nie dało. Po prostu moje pierwsi takie. Testowałam dwa i góra 10ml odciągałam Jak jest możliwość wypożyczenia (np w szpitalu) to nie ma co kupować za w czasu bo nie wiadomo czy będzie potrzebny i jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisii ja sie zgadzam z Tobą, tez narazie nie mam zamiaru kupwać. Wózek bardzo fajny...mi sie osobiscie podobaja "wściekle' kolory hehe...limonka albo seledyn ale jeszcze się zobaczy planuje zakupić za jakiś miesiąć może. Poradniki czytam M jak mama...Mamo to ja Bede mamą i co mi w ręce wpadnie:)Ciężarównka przez 9miesięcy polecam również gorąco, dostałam w prezencie i muszę przyznać ze bardzo ciekawy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×