Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

loarra ja ta Mustele kupiłam na allegro bo jest najtaniej. Za dwa kremy na rozstępy i jeden do biustu zapłaciłam 180 zł. Sporo, ale te kremy są wydajne i podobno najlepsze. Ja już smaruję się od miesiąca. Mi odpowiadają te kosmetyki. Zapach ok i najważniejsze, że szybko się wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka własśnie je znalazlam też na allegro;) i Raczej zamówie, dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180 niby duzo ale jak sa wydajne to moze starczy do konca ciazy. mi juz tez brzuch wywala :) a biust to chyba najwazniejsza rzecz o ktora warto dbac.,bo ostatecznie brzuch mozesz sobie wycwiczyc idac na silke , oczywiscie po ciazy a z biustem to juz moze byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajaka31 zgadzam się z Tobą zupełnie ;) Więc sporo kasy, ale mi nie szkoda bo chcę jakoś po ciąży wyglądać i np. wychodzić normalnie na plażę ;) a który Ty tc? Ja w niedzielę zaczynam 11 i już też mi trochę brzuch wywala. W weekend mąż zrobi mi zdjęcie to prześlę na naszego maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dziewczyny także lepiej sie smarować bo potem może być ciężko. A ja nie wiem czy będę miala tyle samozaparcia żeby na siłke chodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piszcie na mail: marzec2012@o2.pl dostaniecie hasło do skrzynki :) Zachecam do wysylania fotek z usg, brzuszkow i czego sobie zapragniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko przyoszczędzić na tą wyprawkę wszytko takie drogie te krem witaminy wizyty badania . Czynnik genetyczny ma duże znaczenie w powstawaniu rozstępów ale rzeczywiście lepiej zapobiegać i zrobić rozeznanie w rodzinie czy mama ma czy sistra albo babcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa dzieki!!! U mnie mama nawet nie wie jak to wygląda hehe...ma 58 lat po 2 porodach a figura jak modelka...szkoda ze ja sie w tate wdałam hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra: u mnie mama tez w tym samym wieku i po dwoch ciazach i tez wyglada rewelacyjnie:), ja niestety nigdy nie mialam jej figury i ogolnie od dziecka mam tendencje do tzw brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że mamy mamy ;) w tym samym wieku bez rozstępów z wciąż fantastyczną figurą ;), ja niestety jeżeli chodzi o fizjonomie też wdałam się w rodzinę taty ;/. Ja od początku ciąży stosuje krem na rozstępy z Rossmanna, ładnie pachnie, ale słabo się wchłania, teraz kupiłam też krem na rozstępy AA, ten ma zdecydowanie lepszą konsystencję. Ja smaruje się dwa razy dziennie. Kiedyś na jakimś forum czytałam, że najlepszy krem Prevenstria, to jest jakieś greckiej firmy. Dziewczyny polecały i mówiły, że 0 rozstępów. Niestety w aptekach jeszcze nie znalazłam, a i w necie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do brzuszka raczej nie ale za to brak wcięcia i boczki miałam mam i pewnie miec będe juz sie z tym pogodziłam: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u was laseczki z waga jest. Ja obecnie 12tyg ważę 66 i ogólnie mam nadprogramowe 5kg które przybrałam na 3 mieś przed ciąża w 8 tyg warzyłam 63 kg wiec skacze mi ta waga jem 3 posiłki dziennie plus jakieś jabłko lub winogrona wzrostu apetytu nie odczuwam ale mało pije i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja mam juz 4-5 kg na plusie a jem wlasciwie jak przed ciaza. Mysle ze to glownie woda bo jak okres mi sie spoznial mialam juz 2-3 kg na plusie. Na poczatku bardzo sie przejmowalam tymi kilogramami ale teraz juz sobie odpuscilam. Zreszta odzywiam sie racjonalnie, bardzo duzo sie ruszam i jakbym chciala mniej jesc to wlasciwie bylyby takie dawki jak przy dietach, wiec i tak nic nie moge zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha g ja kończę 10 tydzień i ważę 54,8 kg. Przed ciążą moja stała waga to tak 53 kg, więc jeszcze tak dużo nie przytyłam ;) Apetyt mam, zdecydowanie większy niż przed ciążą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak odsylacie maile z hasłęm, sprawdzajcie wysłane bo widze kilka maili roznych poszlo na te same adresy;) Co do wagi to moja duzo za duza wiec przynajmniej zachowuje sie przyzwoicie i stoi w miejscu hehe W poniedzialek zaczynam 12 tydzien i waga max 0,5 kg. Mam nadzieje, ze w calej ciazy ni ebedzie wiecej jak 7 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 15tc przytyłam jakieś 5kg już.Jem raczej tak samo jak przed ciążą,ale pije faktycznie zdecydowanie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez zauwazylam ze o wiele wiecej pije , ale to dobrze. z ta waga to jest bardzo indywidualnie tak jak z brzuchem. moja znajoma do 5 ego miesiaca byla plaska jak deska a od piatego brzuch jej zacza rosnac w zastraszajaca szybki sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za hasełko. w następnym tyg napewno prześle wam swoje fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa oby ci się udało z tymi 7 kg ta waga jak te rozstępy udręka chciała bym to umieć z akceptować i podziwiam kobiety które sie tym nie przejmują zawsze walczyłam z nadwagą i teraz się martwię tymi kilogramami mam 173 wzrostu i nigdy nie byłam drobniutka no ale nie takie słonie chodzą po świecie i musi być idę coś zjeść hi hi owocka owocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 11kg. Teraz jeszcze nic a ważę 61-62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam hasełko do skrzynki i mogłam pooglądać zdjęcia :) wszystkie są takie piękne :) po wtorkowej wizycie wrzucę też swoje :D narzaie jestem na plusie 2 kg, aktualnie 57 kg :) ale to najmilsze kilogramy w całym moim życiu...nie wiem jak będzie ale myślę że nawet ewentualne rozstępy nie będą czymś bardzo strasznym, tak to juz jest że ciąża ma swoje konsekwencje dla naszych ciał i już. Pożyjemy, zobaczymy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz zupelna racje Basiolek, trzeba sie nie przejmowac ale cieszyc:) oczywiscie uwazac aby nie przytyc za duzo bo to zle i dla mamy i dla dziecka. Mialam dzisiaj sen ze siedzialam na porodowce i mi zrobili jakis zastrzyk z narokotykiem i mialam non stop napady smiechu. W sumie nie bylby zly taki porod:) Lece na basen dziewczyny, milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w poniedziałek zacznę 13 tydzień. Waga stoi na poziomie minus 6 kilo. Nie jestem na żadnej diecie. Ale nie mam w ogóle apetytu. A jak już coś zjem to i tak zwymiotuję. Tak jest od 7 tygodni. Liczę na to że się poprawi. Bo już nie mam siły wstawać z łóżka. Zanim dojdę do kuchni to już muszę kucać bo inaczej się przewrócę, tak mi się w głowie kręci. Z domu wychodzę tylko wtedy jak jest to konieczne. Samo zejście po schodach to ogromny wysiłek, który kończy się wymiotami. Tak samo jest z jazdą samochodem i powrotem do domu po schodach. Więc staram się tego unikać. Strasznie zazdroszczę aktywnym mamom. Chciałabym mieć energię chociaż na zwykły spacer... Taka piękna pogoda a ja nie mogę z niej skorzystać :( Może drugi trymestr będzie przyjemniejszy? Ostatnio nawet spać nie mogę. Dzisiaj się o 3 nad ranem obudziłam i nie mogłam już później usnąć. Ale za to dla odmiany udało mi się zjeść śniadanie :) Życzę miłego i pogodnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzec a co na to lekarz?? 7 tygodni wymiotow i tak ogolnego oslabienia to nie jest za dobrze. Moze doprowadzic do anemii. Na innym forum dziewczyna tez schudla , rzygala i lekarz ja formalnie opitolił, ze nie przyszla z tym wczesniej.. Podobno kilka wymiotow dziennie to jest ok, szczegolnie jak jednak cos tam daje rade sie przyjmowac. Ale Przez tak dlugi okres czasu, doprowadzajac do takiego wycienczenia organizmu to nie jest naprawde dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednia lekarka stwierdziła, że wymioty to problem w głowie. Nie wzięła pod uwagę tego, że to moja pierwsza ciąża, że mam chorobę lokomocyjną, że od kilku lat wymiotuję na tle nerwowym. A to są jednak okoliczności sprzyjające wymiotom w ciąży... Na odczepnego przepisała Torecan w czopkach. Dostawałam po nim biegunki więc zrezygnowałam. Przed kolejną wizytą u niej miałam 4 dni przerwy w rzyganiu więc uznałam, że już mi przeszło. Ale po wizycie wymioty wróciły. Poszłam do innego lekarza. Powiedziałam o Torecanie. Kazał mi brać SLOW-MAG B6. No i testuję go już kilka dni. Wydaje mi się że jest poprawa. Nie wymiotuję po 10 razy na dzień tylko na przykład 2-3. Ale apetytu nadal nie mam i niedobrze mi na samą myśl o jedzeniu. Nawet nie mogę słuchać nazw niektórych potraw... Kolejną wizytę u niego mam za półtora tygodnia. Zobaczymy co wtedy powie... Będę już w 14 tygodniu to może będzie jakaś poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrgcfg
Moja kuzynka identycznie czuła sie jak Marzec i co kilka dni jeździła do szpitala na kroplówkę wzmacniającą organizm bo żadnego jedzenia nie mogła w sobie utrzymać bo zaraz zwracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×