Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

monika2712 ten sweterek najfajniejszy:)daj znać jak przyjdzie to też sobie zamówie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.. Ostatnio nie pisałam bo męża miałam w domku więcej i druga rocznice ;)) Ale podczytuje ( chociaz tempo narzucacie nieziemskie :P ) :) Co do tych ostatnich ciuszkow super- ale ten ostatni sweterek widac , ze "ciazowo" przerabiany w photoshopie- moze nie do konca pasowac na duzy brzuszek ( tak jak ubraloby sie obcysly normalny sweter na ciazowy brzuszek, przez to ze nie odpowiednio wyprofilowany by sie podnosil od dolu i uciskal w szwach :o ) . A komentarze mieli negatywne? Ja w piatek z allegro wezme te dzinsy z panelem co wczesniej obserwowoalam, legginsy z panelem, dwa staniki sportowe takie by i po domu chodzic ) a jak kasy starczy to i ten plaszczyk :) U mnie ok.. Dalej wysypana na twarzy, ramionach i dekolcie ( czegos takiego nie widzialam nawet u rowiesnikow za czasow szkolnych :/:/) , czasem mdli, czasem zgaga, niestrawnosci, bole glowy..Ehh uroki ;) Jeszcze tydzien do wyczekiwanego usg genetycznego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj te tuniki dwie i awizo wiec po zebraniu u Kacpra w przedszkolu zobaczę może to ten sweterek dotarł (a mieli bardzo dużo negatywów )Mój syn w przedszkolu jest aniołkiem a teraz odkąd zaczął chodzić do nowego przedszkola zamienił się w potwora nie zdązyłam dobrze wyjść z przedszkola a mu rogi wyrosły na ulicy krzyczał na mnie bił mnie szarpał wstyd taki ze nie wiem co za niego mi było :(Taki to jeszcze nie był miał swoje loty ale nie aż tak kary nie pomagają już nie wiem co robić jak nie byłam w ciąży bardziej potrafiłam opanować zdenerwowanie a teraz czasem mam ochotę go udusić.A dzisiaj to miałam ochotę poryczeć się tam .Pierwszy raz czuje się tak bezradna.Już wiem czemu chciałabym mieć dziewczynkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, nie martw sie dziewczynki ez potrafia niezle dopiec. Mysle ze moze on ma jakes problemy w nowym przedszkolu, podpytaj dyskretnie wychowczynie, jak sie zachowuje, czy ma kolegow. Ja z allegro wybieram tylko dostawcow ktorzy nie maja zlych komentarzy, ale kiedys sie zagapilam i tez kupilam u takiego ktory mial bardzo duzo negatywnych, ale nie bylo zle. Glownie kupuje z aukcji gdzie sa pojedyncze sztuki, dlatego nie wkleilam, ale ladne te rzeczy ktore sobie kupilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2712 Fajne sobie kupiłeś tuniczki,podobają mi się bardzo-masz podobny gust do mojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha g mnie też niestety kłuje czasami...niemiłe uczucie. W pierwszej ciąży tak jak remolacja nic mi nie dolegało, a teraz .... ja mam koncepcję, że albo za stara już jestem (35 lat) albo to dziewczynka tak daje popalić. Ubranka monika2712 super :) zresztą kupiłam dokładnie taką tunikę jak ta pierwsza. Jeżeli chodzi o synka - zmiana przedszkola i Twój brzuszek - może to ten tandem? Spróbuj zamiast karać złe zachowania nagradzać dobre i chwalić, chwalić, chwalić, bo może on tak domaga się uwagi? U nas zadziałały szklane kuleczki (ale to może być cokolwiek, aby były takie same i trzeba mieć ich sporo) Jak chcieliśmy coś uzyskać - np ścielenie łóżka rano, samodzielne wiązanie bucików to umawialiśmy się z Matim, że za takie zachowanie (musi być konkretne, powtarzalne zachowanie a nie abstrakcyjne bycie grzecznym - u Ciebie np. ładne przywitanie Mamusi i opowiedzenie co się działo w przedszkolu - tu potrzebne pytania dodatkowe - kto był niegrzeczny, czy stało się coś śmiesznego, czy ktoś miał karę albo nagrodę, co było na obiad, kto je wolno a kto szybko itd itp) będzie kuleczka a za 10 kuleczek jakaś przyjemność albo prezencik (kino, figurka postaci, zestaw naklejek - coś drobnego, dzieci cieszą się z drobnostek, nie trzeba ich psuć ;)). Jak zachowanie staje się normą trzeba zmienić oczekiwanie na kolejną rzecz, albo stwierdzić, że już się super nauczył tej rzeczy, jesteś z nigo dumna i już nie potrzebujecie tych kuleczek (ale nadal trzeba chwalić). U nas 100 procentowa skuteczność, a zaczęliśmy jak Mati miał niecałe trzy lata. Świetnie działa a dodatkowo Mati przy okazji świetnie nauczył się liczyć (dodawać i odejmować) w zakresie 10 w ciągu zaledwie kilku tygodni. Na zbierane kuleczki ma specjalny mały koszyczek :) Ostatnio dawno nie stosowaliśmy, nie było potrzeby. Oczywiście po zebraniu 10 i otrzymaniu prezentu - zwraca kueczki do banku. U nas, dostawał też czasami dodatkową kuleczkę gdy w międzyczasie popisał się czymś fajnym. Oczywiście wypytanie pani w przedszkolu też jest konieczne. Basiolek - super, że wszystko ok i dzidzia przybiła z Tobą piatkę :) Ja mam jutro wizytę, ale mój gin nie ma usg w gabinecie, więc czeka mnie tylko badanie. Za to wiem, że test Pappa wyszedł świetnie i nie muszę się zastanawiać nad amniopunkcją - jestem przeszczęśliwa. Pozdrawiam Was dziewczynki i Wasze brzuszki - piszcie, piszcie, piszcie. Wybaczcie, że nie wysyłam zdjęć, ale to nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Chętnie się spotkam z Wami w realu - teraz, czy jak dzidziusie się pojawią, ale wysyłanie zdjęć jakoś źle mi się kojarzy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno nic nie pisałam bo siedziałam jak na szpilkach, byłam jednym wiekim kłębkiem nerwów. 27.08 miałam usg genteczyne i NT wyszło 2,5 cm. Czyli górna granica normy. reszta była w porządku. Także dostałam skierowanie na test Pappa. W poniedizałek pobrali mi krew-29.08 i na wynik czekałam do dziś. Na szczęscie okazało się że dzidzia jest zdrowiutka, także kamień spadł mi z serca. Aż się popłakałam .... opijamy z M z tą wspaniałą nowinę...ja oczywiście soczkiem:))) Wrzuciałam na emiala zdjecie malucha z 12t3d - jest to zrzut z ekranu - bo dostaliśmy tylko płytkę z filmem... Kolejna wizyta 23.09 . Co do ciuszków, też się nie mieszczę w dotychczasowe ciuchy, także garderoba wymieniana jest stopniowo, zakupiłam już spodnie takie jesieene ciążowe, mnóstwo tunik, sweterków na wyprzedażach outletowych, a dziś 2 pary leginsów na allegro, została mi jeszcze kurteczka i jeasny ale z tym muszę wybrać się osobiście bo mam nietypową figure i problem aby dostać jeasny na siebie. Pozdrawiam was i trzymam kciuki za wszystkie zbliżające się USG :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia dzięki za rady spróbuje ,tylko jestem w tej ciąży tak mało cierpliwa wszystko mnie wkurza może to też wyczuwa Mój maluch.W jego grupie jest 28 dzieci i panie twierdz ze to najgrzeczniejsze dziecko ze dawno takiego nie było.I ja wiem ze w przedszkolu taki jest w przednim też był grzeczny cały rok nigdy się nie zdarzyło żeby nie był .A teraz nie wiem może za dużo jak dla niego ma od czerwca brata i jego tata nie przyjeżdża po niego jak wcześniej i teraz dowiedział się ze będzie w domu maluch.Wiem jedno jak miał kiedyś jakieś napady nie reagowałam i byłam spokojna i przechodziło a teraz po prostu nie umiem ahh te hormony:(Nesia A kupiłaś tą bluzkę koralową z tej aukcji ?Te tuniki co pisałam ze 2 kupiłam mam koral i czarną i są świetne:)Mój pojechał na pocztę czekam i zobaczę czy to sweterek.Scooby 84 super ze wszystko ok:)A stwierdzam ze moja dziewczynka dała mi popalić tylko jak była niemowlakiem ale to z spaniem i jedzeniem był problem.Dziewczynka chłopczyk to teraz wypada na dziewczynkę ciekawe co będzie ważne żeby zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika2412
Dostałam ten sweterek totalna masakra wcale nie jest podobny nie jest do tego co na zdjęciu zrobiłam zdjęcie zaraz wrzucę i z przesyłka poszło 48,50 za 50 zł fajne tuniki są w sklepach ehh .Najgorsze jest to ze prześwituje a dekolt nie ma go praktycznie ((kupiłam z myślą ze będzie potem do karmienia)Ale ja marudzę :)I zerknę sobie zaraz na pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby 84 maluszek super .Zdjęcia wysłałam ,po zdjęciach widzę ze moja talia znikła w sumie to we wszystkim czuje się już źle...Ja wieczna optymistka zmieniam się w totalną marudę i nerwusa...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no jak pisałam wczesniej widac na aukcji przerobione zdjeica w photoshopie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko śliczna z Ciebie kobitka :) I prześlicznego masz synka!! :D No i taki ładny brzuszek! Zazdroszcze :(( A sweterek faktycznie nie wyglada tak jak na aukcji i jakos jakosciowo widac nie to i zdecydowanie nie za ta cene na allegro :( Wystaw im ODPOWIEDNI komentarz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby ciesze sie, ze wszystko wyszło w porzadku!! Zdjecie nie wyrazne ale wyraznie widac na nim slicznego malego człowieczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2712 po pierwsze cudny brzusio, a po drugie sweterek faktycznie inny niż na allegro, ale trzeba nastawić się pozytywnie i pomyśleć, że zawsze będzie dodatkowa sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie rozmiary tych tunik zamawiałyście? Jak normalnie mam 36/38 to jakie teraz powinnam zamówić? Muszę coś już zacząć kupować bo niedługo nie będę miała co na siebie włożyć.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam rozmiar niby uniwersalny a na metce L było .Fakt w razie co sztuka będzie ale dziewczyny uważajcie na produkty z tej firmy podobno wszystko nie zgadza się z opisem .Agatka 30 fajna ta tunika i zakupy robiłam już u tej co sprzedaje solidna firma jak na zdjęciach :)A tamta oszustwo jak nic wszystko przerobione .Dzisiaj do lekarza idę i się jeszcze nie zaczęłam denerwować:)Jakaś pozytywna zmiana :)Ale 6 kg mam już na + nie dobrze muszę przestać zapychać się słodyczami..A ten mój łobuz śliczne to ale rogi ma takie ze ho ho :)A do 1roku dziecka nie miałam to nadrabia:)Pozdrawiam odezwę się po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby, super ze wszystko ok. Agatka ja tez nosilam taki rozmiar jak ty i teraz kupuje 40- 42 ale wszystko zalezy od tego czy chcesz pokazywac brzuszek czy nie, bo ja tam nie lubie specjalnie takich tunik na opietych coazowych brzuchach, szczegolnie juz w tej ciazy zaawansowanej... ja jeszcze wsztrzymuje sie z kupnem duzo wiekszych reczy bo nie wiem jak bede rosnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktyczne ten sweterek zupełnie inny;(... Ale syneczka masz slicznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie dzisiaj strasznie boli glowa, ale to chyba dlatego ze pozno zjadlam sniadanie... rano bylam na pobieraniu krwi i u dentysty, wiec tez bylo troche emocji. juz nie pamietam, ale ktos pisal na ofrum ze paracetamol mozna brac w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisnienie dziśiaj niskie..ja też się kiepsko czuje. Tak paracetamol śmiało możesz zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na maila wysłałam książkę "język niemowląt", którą przesłała mi koleżanka, ona jest bardzo zadowolona, więc może i nam się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haje mam w domu tylko Ibuprom a głowę mi chyba rozsadzi jedna chyba mi nie zaszkodzi nie mam nic innego Co do ciuchów to masakra szczególnie ze spodniami po domu nie mama w czym chodzić a nie wiem jaki rozmiar kupić w sklepach u nas dresy jakieś miskowate albo nie prawdziwa bawełna chińskie dziadostwo 2 razy wypierzesz i do wywalenia tak jak z koszulami nocnymi Zrobiłam sobie kalendarz wagi według tygodni i za szybko przybieram rower stacjonarny obrasta kurzem M już chce go wynieś ale ja liczę ze znajdę chęci i siły na pedałowanie staram się codziennie chodzić na spacer choć na 30minut Ps myślicie już o imionach ja jakoś dla chłopca wiele mi se podoba a dla dziewczyny nic nie mogę wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie myślę o imionach, o wyprawce do szpitala i porodzie itd. Moim zdaniem to za wcześnie. Jeszcze mamy na to sporo czasu. No chyba, że któraś już wie co będzie miała to może dumać nad imieniem;) A nie macie w wersji elektronicznej poradnika: "W Oczekiwaniu na Dziecko. Poradnik dla Przyszłych Matek i Ojców" autorów Murkoff Heidi, Hathaway Sandee??? Chciałabym go przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia, super pomysl z tymi kuleczkami, ja tez mam nadzieje ze uda nam sie sptac w realu, a potem jak bedziemy mialy problemy wychowawcze ze szkrabami nawzajem wspoerac:) Loarra, dzieki, nie wzielam jednak zadnej tabletki ale powoli bol glowy mi przechodzi. Gocha, te kalkulatory wagi nie wiem pod kogo sa, ale bardzo uogolniaja, mi np jak sie okres spoznial ju mialam prawie 3 kg do przodu ale zawsze tak mam, a wg kalkulatora w pierwszysm trmestrze sie tyje 1,2 kg. Tak czy inaczej trzeba uwazac aby za bardzo sie nie rozwalic. napewno ruch i ograniczanie slodyczy pomoze Agatka, niestety nie znam tej ksiazki, dzisiaj chyba wybiore sie do mojej biblioteki zobaczyc co maja,Jezeli chodzi o wyprawke to zamierzam wszystko skompletowac w listopadzie, grudniu. Zeby tez nie bylo na ostatnia chwile, bo nigdy nie wiadomo co sie przytrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×