Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała14084

! przerażona

Polecane posty

Gość mała14084
a jak zapytałam profesjonalnego ginekologa to pisze że możliwość jest ale niewielka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnaaa
to jest wrecz niemozliwe zebys byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradnaaa
jeżeli fakcztycznie tak bardzo sie boisz to zrob test, wtedy sie uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
na to nie mam odwagi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
na razie żyje nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-ginekolog-poznan
witam ciebie. na moje oko to na 90 procent jestes w ciazy. mialas dni plodne plemniki potrafia wyczuc wydzieline plodna i dostac sie do pochwy nawet z odleglosc. nie uczylas sie w szkole? mozesz mi powiedziec ile masz lat? bo to istotne. najwieksza plodnosc ma sie krotko po 14 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-ginekolog-poznan
jestem lekarzem ginekologii wiec mam najwieksza wiedze z dziewczyn na tym temacie - moge ci pomoc. odpowiedz mi ile masz lat na poczatek to istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
w tym roku skończe 17 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-ginekolog-poznan
plodnosc wciaz wysoka na moje oko cud by sie musial stac zebys nie wpadla - daje 90 czy tam 85 procent ze jestes w ciazy. ale nie ma co sie smuci... dziecko to szczescie wszystko sie jakos ulozy glowa do gory. bedziesz miala wsparcie w ojcu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
nie sądze :( jesteś tego pewna ? boje sie. co sądzisz o wypowiedzi innych? myślisz że z tej plamnki plemniki mogły sie aż tam przedostać ? jestem przerażona. robić test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
myślisz że ból brzucha może być jakąś oznaką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
poprzez Twój śluz plemniki bez problemu przedostały się do Twojej pochwy, także jest niewielka szansa, że nie jesteś w ciąży tym bardziej, że miałas dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
był to 20 dzień cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-ginekolog-poznan
oczywiscie. bol brzucha po zaplodnieniu jest calkowicie naturalny. jesli go masz to na mojego oko jestes w ciazy. jak juz pisalam teraz to tylko mozesz liczyc na cud... po ci sie mizialas z chlopakiem ktorego nie jestes pewna? teraz bedziesz samotna matka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
więc jeszcze płodne, tak więc porozmawiaj z rodzicami i idź do lekarza, im wcześniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
no ale ja nawet nie mam pewności czy ta plamka to była właśnie sperma ! znajdowała sie tak 5 cm niżej na spodniach. ciągle mam śluz. boje sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
była na spodniach, ale materiał przemaka a Ty byłaś podniecona, uda rozpalone, śluz najlepsza droga i warunki do tego by plemniki bez problemu dostały się do pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-ginekolog-poznan
zobaczysz wspomnisz nasze slowa bo na 100 procent jestes w ciazy. najlepiej porozmawiaj z mama to wazne zeby wiedziala od poczatku, bedzie ci razniej. jestes z tym chlopcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
dlaczego najpierw piszecie ze na 100 % nie jestem w ciąży a potem piszecie że jesteście pewni ze tak. teraz to ja już jestem zielona ! co ja mam robić ? jesteście pewni ? jestem dziewicą, chłopak uważa że to nei możliwe. nie mam pewności czy to była sperma i czy zdołała sie przedostać do mojego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużaaaaaaaaaaaaa
Mała, ja tam samo poprzez ocieranie i spermę na spodniach zaszłam w ciążę. Mój synuś ma już roczek. Tyle,że starsza byłam od Ciebie o rok. Gratuluję. Na początku też byłam załamana,ale teraz wiem,że dziecko to szczęście największe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
nie jestem. :( my nie potrafimy ze sobą być :( tak bardzo sie boje. moi rodzice nawet o nim nie wiedzą :( mam dopiero 17 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
dużaaaa mozesz mi przybliżyć swój przypadek ? gdzie wtedy miałaś te sperme ? w którym miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
Widzisz koleżanka wyżej pisze, że w taki sam sposób jak Ty zaszła w ciążę. Porozmawiaj z mamą i koniecznie opowiedz jej jak to się stało, bo jeśli jesteś dziewicą pan doktor nie zbada Cię normalnie, więc warto by mama wiedziała w jaki sposób zaszłaś w ciążę, by móc rozmawiać z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka_ole
mała.. a co robiłaś rękoma w tym czasie? może się jakos ocierałas i wtarłaś spermę ręką do srodka? pamiętasz? Bo jeśli tak to na pewno jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-ginekolog-poznan
powiedz mamie jak najszybciej.. najlepiej jeszcze dzis. nie mozesz sie teraz denerwowac wiec im dluzej bedziesz zwlekac tym gorzej dla ciebie. mama sie podenerwuje i jej przejdzie a ty bedziesz spokojna. od stresu dziecko moze byc chore. zespol downa u dzieci z wpadek jest b. czesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
do tej pory sądziłam że to prawie nie możliwe. może brzuch mnie boli tylko ze strach co ? jakim cudem sperma przedostała by sie z takiej odległości do pochwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużaaaaaaaaaaaaa
Ja miałam spermę na kolanie. Odezwę się później, przepraszam, mały płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-ginekolog-poznan
oczywiscie, ze jest to mozliwe. ja mam co drugi dzien pacientki z takim problemem.. szczegolnie teraz w wakacje. nie zaleznie od miejsca plemniki to przeciez ruchome istotki ktore z latwoscia potrafia sie przemiescic. potrzebujesz cudu zeby nie byc w ciazy moim zdaniem jestes na 100 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
pod wpływem ciepła i śluzu, które są najlepszymi warunkami dla plemników. Inaczej gdyby ta plama była na rękawie, a jak mówisz, było to zaledwie 5cm niżej, więc to jest prawie pewne, że do zapłodnienia doszło. Z resztą pani ginekolog na tym forum, jest chyba najbardziej wiarygodną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×