Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała14084

! przerażona

Polecane posty

Gość mała14084
uwazasz ze zmyślajA ? że to nei jest możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
dziewczyno jaja sobie z ciebie robia. nie nie bedziesz w ciązy chodzby nie wiem co to nie bedziesz!!!!!!! najpierw sie dowiedz jak dochodzi do zapłodnienia dopiero bierz sie za takie rzeczy z chłopakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnalolirk2
oczywiscie bolal mnie brzuch ale bylam przekonana, ze to po tym nieszczesnym jedzeniu. niestety moj spokoj nie trwal dlugo po okolo miesiacu dowiedzialam sie ze to ciaza. jako ze nie mialam kotaktu z zadnym chlopakiem, restauracja to jedyna mozliwa opcja. :( jedynie smutek pozostal ze dzieci nigdy nie poznaja ojca i ja rowniez nigdy sie nie dowiem kto nim jest bo to nie mozliwe... chyba ze macie jakis pomysl jak go odnalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
oligierka myślisz że ten przypadek co pisze ktoś powyżej jest tylko jakimś wymysłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaaamamaaa
Moze w tej restauracji mają monitoring i przechowują gdzieś nagrania archiwalne, może powinnaś zapytać. A co do autorki, faktycznie, że tyle osób by zmyślało swoje historie? Wierz komu chcesz, ale za 9 miesięcy założyć tu topik, że jesteś mamą. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
nie jest wymyslem... oczywiscie scie wkrecam zebys chociaz przez chwile sie nie bala bo w ciazy jestes na bank...przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
tak tak własnie myśle . weź zamknij to i tego nie czytaj bo zaraz sobie cos w głowie ubzdurasz. robia sobie z ciebie zarty. w taki spsoob nie da sie zajsc w ciaże. a wy kobitkii przestancie z łaski swojej bo wy sie smiejecie a dziewczyna głupieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
[zgłoś do usunięcia]oligierka nie jest wymyslem... oczywiscie scie wkrecam zebys chociaz przez chwile sie nie bala bo w ciazy jestes na bank...przykro mi -podszyw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
jestem załamana :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
czemu /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
czyli co jestem w ciąży waszym zdaneim czy sie tak tylko nabijacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaaamamaaa
Jakby nie było można nie byłabym teraz w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
dobra ok ty zaszłas w ciaze w tym wc bo dotknełaś moze ci*pa sedesu ale ona miała ubranie!! boze masz 14 lat tak wiec nie wypowiadaj sie i nie strasz autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
POWIEDZCIE NA PRAWDE BO JA MAM JUZ SCHIZE JAKĄŚ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
NIE JESTES W CIAZY I MOWIE CI NIE CZYTAJ TYCH GŁUPOT CO PISZA INNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaaamamaaa
Czytaj uważnie, nie zaszłam w ciążę w wc tylko w taki sposób jak autorka, poprzez pieszczoty w ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
robicie mi tylko mętlik w głowie ! a dla mnie jest to na prawde duży problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaaamamaaa
Autorko idź do lekarza bo wszystko jak pisałam wskazuje na to, że jesteś w ciąży. Ja zaszłam dokładnie tak samo jak Ty. teraz jestem w 3 miesiącu, a o ciąży dowiedziałam się 1,5 miesiąca temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligierka
idz na inne forum i zapytaj tam bo jak widzisz tu nie ma normalnych ludzi i nie widza tego , że dla ciebie to naprawde problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
ale żal. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaaamamaaa
oligierka robisz jej wodę z mózgu, dziewczyna się nie przejmie ciążą nie pójdzie do lekarza a potem urodzi dzięki Tobie chore dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
oszaleje tutaj! jak sie boje to mnie coraz bardziej ten brzuch boli. nie pomagacie. ustalcie jedna wersje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjakub
ty jej bronisz a to przeciez najwieksza kretynka swiata. moze ten topik jej czegos nauczy chociaz juz za pozno mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaaamamaaa
Jaką wersję? Wersja jest jedna o czym pisala tu doświadczona ginekolog. Jak autorka nie wierzy lekarzowi to przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
jestem czy nie jestem w tej ciąży ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaaamamaaa
jesteś oczywiście tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
dziękuję wszystkim za denerwowanie mnie.. własnie dostałam krwawienia.. pewnie to poronienie.. boję się... sprawdzam, czy gdzies w tej wydzielinie jest zalązek mojego dziecka.. jak on powinien wyglądac.. może mieć już nóżki i rączki.. proszę powiedzcie, czy powinnam je pochować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piles
Powinnaś zrobić sobie test mimo, że były małe szanse na zapłodnienie. Na przyszłość kup tabletkę "72 po" i miej przy sobie w razie takich awaryjnych sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×