Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała14084

! przerażona

Polecane posty

Gość mała14084
nic nie robiłam rękami. trzymałam chłopaka za szyje. nie dotykałam sie wtedy tam. jak to zobaczyłam dotknełam tego ale nie dotykałam sie tam. jesteście pewni że to możliwe że jestem w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
a może jednak nie była to sperma ? jak pytałam chłopaka co by zrobiła jak bym zaszła to on na to że 'ale nie jesteś' .'z całowania sie dzieci nie biorą'. ' nic takeigo nei robiliśmy tylko sie całowaliśmy' Boze naprawde jestem w ciąży ? :( zaraz umrę ze zdenerwowania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka_ole
tak serio.. to myśle, ze zanim zaczniesz sie bawic w dorosłe życie to powinnaś albo porozmawiac z mamą, jeśli wolisz kogoś obcego to z ginekologiem, ktory wyjasnie Ci jak mozna a jak nie można zajśc w ciążę. Swoja drogą matka Jezusa pewnie spermy na oczy nie widziala a urodzila, ale to przypadek jeden na ponad 2000 lat. Takze wyluzuj, brzuch Cie boli, miesiaczka przyjdzie, humorki tez, to moze da Ci to do myslenia na następny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
wiesz, nam możesz nie wierzyć, ale jak pani ginekolog twierdzi, że na co dzień ma do czynienia z takimi przypadkami jak Twój, to już nie wiem jak Ci wytłumaczyć, że w takim wypadku ciążą jest jak najbardziej możliwa, wręcz pewna. Zwłaszcza w 20 dniu cyklu, czyli bardzo płodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
czyli jestem w tej ciąży ? jest taka możliwość. wiem że nie jestem na to gotowa i źle postąpiłam. żałuje tego dnia bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
do Pani ginekolog : miała Pani już taki przypadek jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
moim zdaniem jesteś, zobacz dziewczyna wczesniej Ci pisała, że zaszła w ten sam sposób, z tym, ze miała spermę w okolicy kolana! Pomyśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
dlaczego boli mnie brzuch w okolicy pępka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___mania___
Nie chcę Cię jeszcze bardziej straszyć, ale ja właśnie w ten sposób zaszłam w ciążę. Tylko, że miałam 19 lat, więc nie było aż tak źle... Na początku byłam w szoku i koszmarnie się bałam co moi rodzice powiedzą, ale jakoś się z tym pogodzili, a teraz to już w ogóle szaleją za wnukiem i świata poza nim nie widzą... Nie martw się, wszystko się jakoś ułoży w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
tak się dzieje, gdy dochodzi do zapłodnienia, sama jestem matką, co prawda moja ciąża była planowana ale pamiętam 2-3 dni po stosunku ból brzucha w okolicy pępka, lekarz mi wtedy wytłumaczył, że takie odczucia są naturalne na samym początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
gdzie miałas tą sperme wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
bardzo sie boje ;( co ja mam teraz zrobić. nigdy tego nikomu nie dam rady powiedzieć ! zawale szkołe i całe swoje dotychczasowe życie. jestem w samym dołku rozpaczy ! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
ale zobaczcie sobie wypowiedzi przedtem są całkowicie sprzeczne od tego co teraz piszecie. ja sie chyba zabije !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
Nic nie da Ci to, że nikomu nic nie powiesz, a to może być bardzo niebezpieczne, musisz być pod opieką prenatalną, aby maluszek urodził się zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___mania___
Na udzie, tak trochę nad kolanem, bo leżałam na swoim facecie i się całowaliśmy i trochę pieściliśmy. Dodam, że oboje byliśmy ubrani wtedy :(, bo rodzice byli w pokoju obok, więc nie było warunków na coś więcej. A i tak jak widać wpadłam, ale teraz bardzo się cieszę, że mam dziecko i kocham je nad życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużaaaaaaaaaaaa
spermę miałam na kolanie, ale tak się przestraszyłam, bo było jej dużo (mój facet zbierał ją tygodniami), że jak wstałam to ją strząsnęłam sobie na ręce, a potem nieco wpadło mi do oka i ust..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
ja nie chce tej ciąży. wszyscy będą gadać. żyć mi nie dadzą. cały czas tylko o tym myśle. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik87
ja mam nadzieje, ze autorko zalozyla ten topik dla zartu,- usmialam sie co niemiara z komentarzy D:D a jesli autorko piszesz to wszystkona powaznie to tak jak juz wczesniej wspomnialam-stara a glupia. musisz byc naprawde glupia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
ej nie smiejecie sie ze mnie jak przedtem tamci ? bo ja tak bardzo sie boje :(( jak będe w ciąży to mnei starzy zabija. na oczy sie nikomu nie pokarze :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
Teraz to już nic nie poradzisz, koniecznie porozmawiaj z mamą, opowiedz jej o wszystkim, pomoże Ci nawet podczas wizyty u lekarza, nie możesz się teraz stresować, to bardzo szkodzi dziecku zwłaszcza w pierwszych 3 miesiącach ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
pisałam że mam schize od tamtego czasu. jeszcze mi tu piszecie 'ginekolog ma racje' jestem przestarszona nie mozecie powiedzieć mi po prostu prawdy ? ja umeiram ze strachu. im wiecej o tym myśle to tym bardziej mnie ten brzuch koło pępka boli. paranoja jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
nie wiem, może i ktoś się śmieje, ale ja mówię poważnie, w trosce o Ciebie i dzieciątko, jesteś bardzo młoda, więc o pewnych rzeczach nie wiesz, a ja próbuję Ci powiedzieć, co teraz jest dla Ciebie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
powiedzcie mi szczerze. nie śmiejecie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___mania___
Brzuch Cię boli, bo Ci się macica powiększa, aby było miejsce dla dzidziusia. Mnie też bolał na początku. Ale potem to trochę przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
Co do bólu koło pępka, mówiłam że też to miałam podczas każdej z moich ciąż, to reakcja organizmu na zapłodnienie, tak powiedział lekarz prowadzący moją ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
czyli tak jestem w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli byłaś podniecona to
wszystkie Twoje objawy na to wskazują, dlatego powinnaś iść jak najszybciej do lekarza. To bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___mania___
No wiesz... pewności nigdy nie ma, ale masz niestety duże szanse na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała14084
najpierw moze poczekam na okres a potem zrobie test. w necie piszą że nie ma żadnych objawów ciąży w pierwszym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-ginekolog-poznan
oczywiscie ze mialam takie przypaki i dalej mam. mialam nawet jeden przypadek, ze dziewczyna nigdy nie miala chlopaka nawet sie nie calowala a zaszla w ciaze. stwierdzilysmy, ze prawdopodobnie usiadla na toalecie z ktorej wczesniej korzystal chlopak i zostalo troche spermy. takze jak widzisz takie sytuacje to codziennosc. zawsze powtarzam ze jak gdzies jest toaleta damsko meska to nie nalezy korzystac bo to jest ogromne ryzyko. jak juz pisalam porozmawiaj z mama i koniecznie udaj sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×