Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Znalazłam świetny parking przy lotnisku. W sieci natknęłam się na www.parkinglotnisko24.pl , a że dużymi krokami zbliżały mi się wakacje postanowiłam skorzystać z rezerwacji on line miejsca na parkingu. Po dwóch tygodniach moje auto stało całe i bezpieczne. Dzięki monitoringowi i świetnej obsłudze wiem, że będę korzystać za każdym razem. Ceny są godne uwagi, a lokalizacja bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrenczRap2012
CZechy Praga Hotel o nazwie HOSTEL POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midownik
Z mniej oklepanych miejsc i wycieczek Szwajcaria - Luksemburg - Francja - Alpejska kraina, z Almaturu. Przeczytaj na ich stronie program wycieczki, naprawdę warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajdej31
Ja tam jadę zwiedzać Poznań. Śpię w hotelwloski.pl - spałem tam wiele razy i polecam przy okazji. Dobre śniadania i świetna obsługa to to, co zapamiętałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajdej31
ja jadę zwiedzać poznań. Mieszkam w hotelwloskiPL. Świetny hotel, polecam go, bo jest tam swietna obsluga, doskonale jedzonko no i w miare przyzwoite ceny, a do zwiedzania jest doskonale polozony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butywkwiaty
odwieczny problem na co się zdecydować ?? Gdzie pojechać, żeby miło spędzić czas?? Ja chyba w tym roku nad nasze polskie morze się wybiorę. Może do Jastrzębiej Góry, tam jest hotel Primavera, który ma super ofertę SPA. W razie, jakby pogoda nie dopisała można się oddać w ręce kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Trok
Hej, polecam nowy fan page na fejsie. Odwalają kupę roboty, bo porównują ceny wyjazdów u touroperatorów. Polubcie stronkę i życzę owocnych wyjazdów :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ciekawego nie znalazłam piaty raz kanary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edom.pl
Wszyscy chetni wyjechać na wakacje jak Ci co chcą dodawać obiekty zapraszam na stronę www.edom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Itaki bym nie pojechała. Zachęcają cenami ale te hotele nie są tak dobre jak na zdjęciach w katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakonda92
Ja tam latem zwiedzam miasta Polskie. Ostatnio byłem w Poznaniu. Świetnie było. Miałem bardzo dobry hotel: hotelwloski.pl Naprawdę bardzo wygodnie, polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeedzio
ale chamskie reklamy od razu wiadomo zeby nie jechac tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalmeas
Wiadomo, że wszystko często ładniej wygląda w katalogu niż w rzeczywistości, ale ja często jeżdżę z Almaturem i nigdy jakoś nie byłam specjalnie zawiedziona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani walewska@
A ja pojadę jak zwykle nad polskie morze. Wczoraj zarezerwowałam kwaterę:) Ale to mo.że być ostatni raz w Polsce, bo pogoda niepewna. Chętnie więc dowiem się i ja, dokąd warto pojechać. Ktoś doradzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie morze jest super zwłaszcza poza sezonem jak nie ma dzikich tłumów na plaży. wiadomo, że pogoda niepewna, ale chyba nie to jest najwazniejsze, ja deszcz lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie wszędzie tam, gdzie jest spokojnie, no i też fajnie by było jakby pogoda dopisała. Ale wolę jednak nasz kraj niż gdzieś wyjeżdżać za granicę. Ot taka patriotka ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 latka
ja polecam z gruponem hiszpanię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philippa
Ja też lubię deszcz!;) Wprawdzie w tym roku nie spędzam wakacji w Polsce (chyba, że na kilka dni gdzieś pojadę) ale w końcu uda mi się zrealizować marzenie i zwiedzić Skandynawię - jeśli ktoś chce odwiedzić tamte rejony, fajną wycieczkę ma ALmatur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azow
Jeśli szukacie piaszczystych plaż, ciepłego morza i zdrowego powietrza polecam wziąć pod uwagę Morze Azowskie (miasto Berdiańsk). Dużo taniej niż na Krymie, cieplejsze i zdrowsze morze. wszystkie potrzebne informacje o mieście, morzu, możliwościach dojazdu, atrakcjach http://azow.pl/morze-azow...czenie-w-jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocorocco
A ja zapraszam na Jurę Krakowsko- Częstochowską, gdzie można zwiedzić średniowieczne zamki. Jeśli chodzi o nocleg to polecam nowo otwarty obiekt turystyczny w Bobolicach, z niesamowitym widokiem na zrekonstruowany tamtejszy zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka3254
Ja wybrałam się na wycieczkę po polskich miastach. Niedawno byłam w Poznaniu. Spałam w hotelwloski.pl Świetny hotell :) Niby w centrum, a cisza taka, że szkoda gadać. Wspaniałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałajeżyna
całkiem fajny pomysł, żeby pojeździć po polskich miastach, ale ja jestem typem człowieka, co lubi też łono natury więc miasto owszem, ale fajnie, jak jest gdzie wybyć poza. Może i ja też się wybiorę do Jastrzębiej Góry, do Primavery, a co tam, raz się żyje, tylko, żeby jeszcze miejsca były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettka89
A czy ktoś był w październiku w Hiszpanii ? mam kilka ciekawych ofert LM z Itaki i tak sie zastanawiam czy da sie jeszcz epoleżec na plazy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikus26
Polecam stronę wypoczywaj.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anciak
My z paczką znajomych chcemy polecieć jakoś teraz jesienią/zimą do Egiptu z biurem Bee Free bo tam maja teraz duzo atrakcji dla młodych ludzi ponoć, widzialam reklamę na demotach i wyglądało kusząco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×