Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Nie ma nic przyjemniejszego niż szybki seks z nieznajomą.....

Polecane posty

truskawka tak naprawde to ja mam ochote na owoce morza, skorupiaki... np. na sliskiego slimaczka lub soczysta ostryge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek - założyłeś dziś fajny temat, więc wskocz na niego, a nie tu ! bo mi morale topiku spada z taką ofiarą przemysłu gumowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackwater1981 juz po dzwonku a ty jeszcze w klasie? truskawka - nie to nie, zjem cos sam i nie bedzie to bula z paprykarzem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie wisnie
o Boze, ktos mi tlucze w sciane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackwater1981 - ale z tym topic'iem to w sumie masz racje :D ide kontynuowac dzielo :D lubie wisnie - a wiesz ze ty mi tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najpierw, coś delikatnego, potem coś na ostro, a na końcu deserek :) a na deserek - truskaweczka w sosie własnym, (na przegryzke, może ogórek?) Ale menu jest do ustalenia, to sprawa otwarta :) Generalnie chodzi o konsumpcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co ? będzie miło i przyjemnie ! :) Oboje wiemy że się nie skusisz...... 99% osób na tym forum nie jest gotowa bądż chętna na real. Piszą z nudów, dla zabawy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanie jest fajne, ale nawet najdłuższa znajomość, czy pisanie powinno zakończyć się konsumpcją:) W końcu kiedyś człowiek z glodu nie wytrzyma i co wtedy ??? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×