Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Nie ma nic przyjemniejszego niż szybki seks z nieznajomą.....

Polecane posty

Gość midokuee
odwrotnie ! sztuką jest jest zadowolic swoją kobietę , ktora mimo tego ze cie zna lata dalej poprawnie reaguje na ciebie . nie jest sztuką zadowolic napaloną kobietę ktora idzie z tobą na sex . Inaczej zatem ... choc swiadom jestem tego , ze kazdy jest inny - swoją kobiete musze kochać z godzinę , by ta doszła , obcą - swierzo poznaną , napaloną doprowadzam (znaczy sie ona sama siebie za pomocą mnie ) czasem nawet w minutę ! a w godzine to taka ma z 4 orgazmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midokuee sugerujesz,że jestem mało inteligentna? może dla Ciebie tak,ale to jest Twoje zdanie,ja mam swoje i koniec:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midokuee
podczas gdy wlasna - po pierwszym orgazmie - dalej juz kochać sie nie chce - ale roznie u byc moze , ja pisze o stałych długoletnich zwiazkach powiedzmy tych z starzem 15 i wiecej lat razem t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midokuee
truskawka:) midokuee sugerujesz,że jestem mało inteligentna? może dla Ciebie tak,ale to jest Twoje zdanie,ja mam swoje i koniec hmmm nie mnie osadzac twa inteligencje tu i teraz , odbniosłem sie do tego co napisałaś , wiec wróć i przeczytaj sama o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurita
To ohydne... dowartościowywać sie, przez wpychanie kutasa w obcą dziurę, tylko po to by udowodnić sobie, jaki to ja nie jestem zajebisty ogier w wyrze... Żal mi cie blackwater, bo zszedłeś już do poziomu zwierzaka, który musi, bo mu stanął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
to ja jestem inna mąż mnie kocha godzinami ,a i w minutę doprowadza do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam odwrotnie-ja i moja partnerka :) robimy to czasem długo, czasem krótko, zależy jak jesteśmy na siebie napaleni:) Ale tu nie ma reguły.... Dzięki że ty jako jedyna mnie tu lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midokuee
Jurita a Ty kiedy musisz ? kiedy chcesz , masz ochotę ? W ogole masz ? kiedy ? jakie muszą byc ku temu przyczyny ? itd. itd. :) Porównujesz poped faceta do zezwierzecenia , próbujesz z tego zrobic cos , czym nie jest i nigdy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurita mnie nazywasz zwierzakiem a ty ??? "kutas", "dziura"... co to za słownictwo, nie ma innych określeń na seks ? no to współczuje ci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midokuee
to pewnie jedna z tych - choc i mylic sie mogę - co to daje mezowi , chłopakowi jak ten chce , a swoje porzadanie i poped hamuje - bo to grzech No jak moze sie zrobic mokro w majtkach na widok innego faceta niz wlasny !?? NO JAK ? tosz to oburzajace !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny polonista który bardzo dobrze zna ortografie, gramatyke, ale nie wie co to kultura... jakim trzeba być burakiem żeby obrażać kogoś kogo się kompletnie nie zna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
szkoda ,że na kafe nie da się fajnie pogadać ,na dany temat ,podzielić się swoim doświadczeniem , nakręcić pozytywnie ,i zachować przy tym kulturę ,przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zaraz jakiś idiota zacznie wypominać blędy, lub bluzgać na prawo i lewo-tylko dlatego że tak naprawde nie ma nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da się :P tylko trzeba wiedzieć gdzie :D A co do tematu- Zależy też jaką ma się swoją kobietę. Ja mam taką że żadna obca nie jest w stanie dać mi takich atrakcji jak ona więc po co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
Rusłan ,wiedzieć gdzie ?,czyli gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurita
Jurita a Ty kiedy musisz ? kiedy chcesz , masz ochotę ? W ogole masz ? kiedy ? jakie muszą byc ku temu przyczyny ? itd. itd. Porównujesz poped faceta do zezwierzecenia , próbujesz z tego zrobic cos , czym nie jest i nigdy nie bedzie Źle mnie zrozumiałeś/aś. Popęd ludzki, jest rzeczą normalną i jak najbardziej naturalną. Temu nie zaprzeczę. Ale chodzi mi o sposób, w jaki jest on zaspokajany. Czy w normalny, zdrowy, przez kochanie się z osobą, którą darzy się uczuciem, której jest się pewnym, czy po prostu bzykanie wszystkiego, co nie ucieka na drzewo bo "akurat mi sie zachciało". Jestem młodą osobą i być może nie znam jeszcze tak dobrze życia, jak inni, ale co mnie boli i w co wciąż nie mogę uwierzyć to to, jak łatwo ludzie łykają te fałszywe teksty o tym, że właśnie taki zwierzęcy seks z byle kim jest normalny. Że trójkąty, czworokąty są NORMALNE. Nie mogę uwierzyć, że ludzie uwierzyli, w te kłamstwa, o tym, że jakie to fajne, bo to odskocznia, bo to coś innego. Przyznaję też czasami mam różne fantazje. Ale wiem, że nigdy nie zejdę do takiego poziomu, by zamordować własne sumienie i poczucie własnej wartości morlanej, by odstawiać takie akcje. Black water, własnie dlatego używam takich brzydkich słów, bo tego, co ty nazywasz ekscytującym inaczej nazwać się nie da. Lub raczej, ja tego nie hcce nazywać tak, jak powinno się określać ZDROWĄ, NORMALNĄ relację. Oburza mnie też twoja hipokryzja. (Nie wiem, czy faktycznie bzykasz przypadkiem, ale jeśli masz dziewczynę i tak robisz, to jesteś w moim skromnym mniemaniu osobą bezuczuciową, zezwierzęconą, okłamaną przez świat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K :) to teraz zróbcie polowanie na czarownice, i zacznijcie mnie umoralniać że jak tak można, być w związku i szukać czegoś na boku...... A można ! i koniec tematu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I prosze nie róbcie z siebie świętych.... co robicie na forum erotycznym ? ja sie pytam co ? czemu jesteście akurat na tym forum skoro jesteście tacy O.K !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdefiniuj jeszcze "O.K." Dla mnie dziwni są ci co mają jakieś dziwne zahamowania np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
zagłuszają w ten sposób własne sumienie i podnoszą poprzeczkę własnej moralności , poprawiają sobie życie erotyczne korzystając z naszych zboczonych fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co tu definiować ?.... wielki szacun rusłan... naprawde ! do pięt ci nie dorastam. Jesteś wiernym i napewno cudownym partnerem dla swojej kobiety, przy tobie jestem zwykłym ścierwem... tyle i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
nie drapcie się dziewczyny i kobiety:)) ale zawsze są tu jakieś " psuje" tematów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×