Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Nie ma nic przyjemniejszego niż szybki seks z nieznajomą.....

Polecane posty

blackwater1981 Nie mnie to oceniać. Ja mam taką której bym nie zamienił na inną, co wcale nie znaczy że każdy ma trzymać się jednej. Jakoś trzeba znaleźć tą odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następny burak z patelni ktory będzie mnie obrażał... No dalej maleńki dawaj ! Co ? mama do pracy poszła i sie do kompa dorwałeś :) Sprawdż prosze czy cie na "ogólnym" nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i duży ale... a zresztą ! nie zejde do jego poziomu bo musiałbym się do jądra ziemi dokopać. Tylko czemu on mnie tak nie lubi ??????????? znasz powód truskaweczko ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
black....,lepiej nie zaczynaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tematu to truskawka ma racje-niech każdy robi co chce. Ja was przecież do seksu nie namawiam, nie prosze o to. wyrażam tylko swoją opinie że lubie szybkie numerki, bo jest to bardzo podniecające i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam.... z tym penisem to przegiołeś stary ! twoja matka na długość mojego panisa nigdy nia narzekała więc nie wiem o co ci chodzi ty gniocie z patelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz racje, ale ostatnio twój stary mojemu laske na wysypisku robił żeby móc jakieś żarcie dla upośledzonego synka znależć wśród śmieci....:) chodziło o ciebie czy może masz brata ? Eeee taamm :) Na pewno o ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... koniec zabawy, spierdalać z mojego tematu bo to się robi nudne i niesmaczne. Warzywa, za ten tekst z matką przepraszam- poniosło mnie. Pewnie znowu napiszesz coś głupiego i obrażliwego,ale trudno. Ktoś musi być mądrzejszy. Proponuje zawieszenie broni i niewpierdalanie się w czyjeś tematy - O.K.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tamat upadł :) na forum erotycznym nikt nie chce gadać o seksie ( a dokładniej o szybkim seksie) :) Troche mi ten temat warzywa zniszczyły no ale czasem tak bywa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
Bez umoralniania. Jestem ciekawa czy Twoja stała partnerka wie i akceptuje Twoje szybkie numerki z obcymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×