Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Nie ma nic przyjemniejszego niż szybki seks z nieznajomą.....

Polecane posty

Na razie to ja mam ochote cię skonsumować za twój charakter, bo z wyglądu cie nie znam:) A co ? tak żle, czy tak dobrze :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był żarcik :) Musze spadać :( Każą mi w pracy popracować-skandal jakiś :( !!! A wogóle to czuje rychły koniec tego tematu,bo razem to go nie pociągniemy truskaweczko.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś szuka kochanki i seksu na forum erotycznym i nie może znależć to znaczy że ona jest głupi, czy że forum jest głupie ????????????????????? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniu20
Dla Autora... Mam nadzieję że kiedyś się zmienisz i zakochasz... I przestaniesz głupoty pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody69
Ja osobiście przeżyłem jeden szybki numerek i to było coś cudownego mianowicie byłem na weselu z żoną i jej rodzicami i w pewnej chwili teściowa poprosiła czy nie pójdę z nią do samochodu zmienić buty na wygodniejsze. Parking był oddalony o jakieś 200m od sali podeszliśmy do samochodu podałem buty a teściowa powiedziała że w rewanżu za moją dobroć weźmie mi do buzi. Ciągnęła jak żadna inna szybkim ruchem podniosłem ją zadarłem jej suknię do góry opuściłem rajstopy z majtami i bez żadnych ceregieli ostro ją wydymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×