Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Nie ma nic przyjemniejszego niż szybki seks z nieznajomą.....

Polecane posty

Ja nie jestem pewna czy tej nieznajomej tez byloby tak przyjemnie. Ja na przyklad potrzebuje wiecej czsu by osiagnac satysfakcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
nie dla kobiet, to już stwierdzone naukowo, poparte badaniami. Kobiety w stałych związkach mają dwukrotnie częściej orgazmy itd, po prostu mamy już taką konstrukcję, że potrzebujemy mieć poczucie bezpieczeństwa, zaufania, seks z nieznajomym to nic w porównaniu z seksem z ukochanym facetem. Taka prawda i nic z tym nie zrobisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki seks nie jest przyjemny tylko dla faceta ! Wy kobiety (nie mówie że wszystkie) też lubicie szybkie numerki. I wiem że mam racje ! Ten dreszczyk emocji, że ktoś może nas nakryć, t adoza niepewności.... hmmm... piękne ! :) taki seks nie mósi kończyć się HIV-em ! Bez jaj! A i jeszcze jedno ! takie szybkie numerki to tylko uzupełnienie życia erotycznego i pięknych przepełnionych erotyzmem długich stosunków z partnerką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
szybki numerek ,ale tylko ze znajomą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
z nie znajomym ,to chyba jednak trochę niebezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No generalnie szybkie numerki są fajne :) z nieznajomą, z nieznajomym, lub ze znajomymi.... jak zwał tak zwał :) Ja tam lubie takie urozmaicenia w związku i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
ja urozmaicenia w związku też lubię ,szybkie numerki cholernie mnie kręcą ,czasami to tak bardzo ,że nic nie jest wstanie mnie powstrzymać ,np. mąż ma 5 min by wyjść do pracy i szybki numerek ,boskie przeżycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No orłem jeli chodzi o ortografie to ja nigdy nie byłem, a na a na forum progrmu który bedy poprawi nie ma :) :) :) Ale nieważne, ważne że chyba każdy zrozumiał o czym myśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batoniczka, a czemu uważasz że z nieznajomym jest niebezpiecznie ? przecież są prezerwatywy ? Ja też wole się kochać "bez" ale w przypadku szybkich numerków nie ma wyboru, trzeba się poświęcić i założyć tą nieszczęsną gumke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
zrozumiałam ,a błędy to chyba wszyscy robią ,nawet Ci co poprawiają ,ja czasami jak swoje zobaczę , to w śmiech ,bo nie mogę uwierzyć ,że mogłam tak napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
niebezpiecznie ,nie tylko mam na myśli możliwości zarażenia ,ale czy krzywdy nie zrobi ,nie przekroczy granic seksu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
a masz przerwy w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
oj Szyderco ,nie tylko jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,może jestem staroświecka,ale jeśli facet robi błędy ortograficzne to do łózka z nim nie pójdę😴:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak truskawko.... przyznam ci racje ! Bo każdy facet robiący błedy ortograficzne jest kiepskim kochankiem, najlepsi są tacy którzy nie robią błedów i mają ukończone studia wyższe. Ja te studia mam ukończone , a błedy robie, dlatego jestem kiepskim kochankiem i marnuje czas w pracy siedząc na kafeterii...:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
jeżeli się nie mylę ,to chyba mamy już wakacje ,więc dajcie spokój z tą ortografią , truskawka ,nigdy nie słyszałam żeby oceniać faceta po tym jak pisze ,może jeszcze rozmiar można określić po interpunkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak teraz pisząc serio to dla mnie najbardziej podniecająca jest inteligencja u faceta,może nie być mega przystojny,ale jak ma w sobie to coś i jest inteligentny i mam z nim o czym rozmawiać to mnie najbardziej kręci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... i jeszcze jedno :) Truskaweczko, o ile mnie pamięć nie myli to ja cie do łóżka nie zapraszałem:) No chyba że masz wielką ochote to przemyśle sprawe :) :) :) :) Ale w sumie to nie.... bo nie robisz błedów, a takie laski są cholernie kiepskie w łóżku. sorry :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×