Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Nie ma nic przyjemniejszego niż szybki seks z nieznajomą.....

Polecane posty

Gość batoniczka
Szyderca ,osioł jesteś , to było pytanie do truskawki ,co ja sądzę to jak zapytasz ,to odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaluje teraz,ze zwrocilam uwage na ten nieszczesny blad :O Szkoda,ze nie mozna edytowac tekstu,bo juz bym usunela swoja uwage :classic_cool: Ja tez/przyznaje/ czesto popelniam bledy :D A co do szybkich numerkow,to jestem ZA ! Tak z calkiem nieznajomym to nie probowalam,ale... nie mam nic przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś czytałem że ludzie inteligentni i oczytani są lepiś w łóżku. Więc ilość błędy ort może świadczyć o poziomie inteligencji. Chociaż nie zawsze, ja mam wrodzoną dysortografie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajacyku bezlitosny, czemu mnie obrażasz ? masz jakiś wrodzony problem ze swoim "ego" że obrażasz wszystko i wszystkich ? w czym masz problem ? Mamusia cie biła jak byleś mały, a teraz się próbujesz odegrać na całym świecie ? żal mi ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
truskawka ,musisz,nie odpuścisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie cie truskaweczko przepraszam za ten karygodny błąd ortograficzny, i jest mi niezmiernie przykro że przekreślił on, możliwość pójścia z tobą do łóżka i zaspokojenia twoich fantazji erotycznych. Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
bezlitosny ,czy aby na pewno ,tylko o to chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam jeśli kogoś uraziłam,ale takie jest moje zdanie,poza tym jak coś źle napiszę to program automatycznie podkreśla mi to na czerwono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajacyku bezlitosny, odpowiedz mi na dwa proste pytania: dlaczego nie pasuje do tego forum ??? Dlaczego zaniżam jego poziom ? A może uważasz że to tylko twoje podwórko i nikt nie ma tu wstępu ? Hmmm.... ciekawe. Jeśli mowa o poziomie to prosze Boga o to bym nigdy, przenigdy nie zniżył się do twojego, bo straciłbym do siebie szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhbvnbv nb ngb
poza błedami interpunkcyjnymi - popraw sie wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhbvnbv nb ngb
truskawka:) a tak teraz pisząc serio to dla mnie najbardziej podniecająca jest inteligencja u faceta,może nie być mega przystojny,ale jak ma w sobie to coś i jest inteligentny i mam z nim o czym rozmawiać to mnie najbardziej kręci albert einstein był niezwykle inteligentny , ale gwarantuje ci, ze do łózka bys z nim nie poszła i wcale by cie nie podniecał - wiec nie pisz bzdur !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhbvnbv nb ngb
kasanowa zas inteligencją nie grzeszył , a jakie mial powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczke wszyscy lubią :) tylko mnie nikt nie lubi-za błedy, za to że na forum erotycznym kochanki szukam, za to że lubie szybkie numerki, za to że lubie lizać kobiece pośladki, za to że generalnie mam fioła na punkcie seksu i pisze o tym na forum erotycznym a nie na np.religijnym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhbvnbv nb ngb nie znasz mnie,więc nie mów,że piszę bzdury,facet nie musi być przystojny,ważne jest to coś,seks też jest ważny,ale jeśli nie będę miała o czym, z facetem rozmawiać to ...dupa zimna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A się wtrącę... Nie ma nic przyjemniejszego niż szybki numerek ze swoją kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusłan masz racje, ale.... nie do końca :) ze swoją kobietą fakt jest wspaniale, ale seks z kobietą której nie znamy, bądż znamy kiepsko też ma swoje uroki :) oj ma ! :) I taki seks lubią i faceci i kobiety,nie powiecie mi że się myle ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midokuee
to, ze masz albo nie masz z facetem o czym rozmawiac nie oznacza , ze jest , albo nie jest inteligentny - w tej kwesti piszesz bzdury i ja odniosłem sie do tego - znać Cię nie muszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma urok i jest niesamowicie ekscytujący, ale ze swoją jest i tak o niebo lepiej. I to dla obu stron, a nie tylko dla faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midokuee
Samadera Dlaczego faceci są takimi hipokrytami?? a dlaczego kobiety takie aseksualne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusłan... O.K - masz racje ale.... nie sztuka dawać zadowolenie z seksu i orgazmy "swojej" kobiecie z którą się znasz jak "łyse konie" :) znasz jej potrzeby, i jak ją zaspokić. Sztuka polega na tym by takie samo zadowolenie dać obcej kobiecie ! u której nie znasz reakcji ciała, u której masz kilka chwil by stwierdzić jak jej ciało reaguje na twój dotyk, zapach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniczka
blackwater ja Cię lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×