Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość garrrgamellina

proszę o rady-praca

Polecane posty

Gość garrrgamellina

jestem studentką w tym roku kończę licencjat. zastanawiam się co dalej robić. Mogę iść na studia II stopnia o bardzo ogólnym jak na dzisiejszy rynek pracy kierunku i szukać po tym pracy o średnich zarobkach czy zadłużyć się i zainwestować w naukę - szkoły językowe, specjalizacyjne studia podyplomowe czy studia zaoczne oddalone od mojego miasta o 200km o bardzo interesującym mnie kierunku. Nie mam możliwości wyprowadzić się więc musiałabym wybrać zaoczne i dojazdy(co wiąże się z kosztami). Narzeczony ma tutaj pracę dlatego nie możemy się ot tak wyprowadzić. Jego pensja wystarcza na jego studia zaoczne i mieszkanie i żywność(ogółem życie) nic nie da się odłożyć. Ja do tej pory studiowałam dziennie ale tak jak pisałam propozycje II stopnia nie są interesujące i są bardzo powszechne specjalnościowo. Jeśli zostać nie mam szans na w miarę przyzwoite zarobki, ale zadłużać się z nadzieją że to mi dobrą pracę? Bardzo bym chciała zainwestować, ale zdrowy rozum mówi -STOP. co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×