Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysł na biznes :-)

pomysł na biznes i życie :-)

Polecane posty

Gość gość
My z przyjaciółką marzymy o firmie produkującej meble dziecięce. Ręcznie zdobione. No bajka. Na sprzęt jakoś pieniądze by sie zebrało http://www.demagcranes.pl/ ale pytanie czy byłby popyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaki kto ma pomysł na siebie. Ja na przykład mam myjnię samochodową (http://www.klimres.pl/), szykuję się własnie do budowy kolejnej. I uwierzcie mi, ze to naprawdę daje satusfakcję, jak sie człowiek zaangażuje i polubi swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja planuje otworzyć gabinet kosmetyczny z wellness i spa :) Znalazłam juz firmę http://www.akvafalo.pl/wellness-spa ktora sie zajmuje takimi wykonaniami wellness. Musze sie z nimi skontaktować, z tego co słyszałam to mają bardzo fajne pomysły na aranżację takich miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o takim bardziej hmm "technicznym" pomysle na biznes, a mianowicie malarni proszkowej - tak jak tu http://www.zblewski.pl/ ? Zastanawiamy się nad tym z męzem, bo w sumie mamy lokal dosć spory. A z tego co sie orientowalam to to przydatne obecnie jest, chociażby jesli chodzi o ogrodzenia - aby zabezpieczyc je przed złymi warunkami atmosferycznymi. A Wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma prowadzi hotel, a całe wyposażenie - czyli stoły, blaty, krzesła - ogólnie meble kupowała tu www.dominova.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miał wiekszy kapital to zostal bym punktem partenrksim Lange lukszuk (sprzet budowlany oświetlenie narzędzia reczne i elektryczne) bo u mnie w miescie czegos takiego brakuje. Handel to najlepszy wg mnie biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma otworzyla piekarnie :) sprzet z czasem kupila tu www.guztech.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi znajomi zdecydowali się na stacje benzynową. Kupili sobie wyposażenie tutaj www.petronova.pl i mają duży dochód. z dystrybutorów paliwowych prawie wszyscy korzystają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sobie myślę nad stacją paliw albo myjnią samochodową... Znalazłem firmę www.mar-serwis.com która zajmuje sie produkcją wyposażenia takich miejsc i pomyślałem, że może to dobry pomysł na biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Administratorzy powinni blokowac te reklamy. Znowu fajny topik zj****y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż prowadzi sklep z uszczelnieniami i innymi produktami, które w dużej mierze sprowadzamy z www.anbi-tech.pl . idzie całkiem dobrze i jest to glownie sklep online więc mamy o wiele mniejsze koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz dobrym sposobem na biznes jest gasatronomia. Zwłaszcza ta nakółkach. Nie wymaga też duzego kapitału. Możesz kupić ją np tutaj www.przyczepygastronomiczne.pl . To jest bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myslalam nad zalozeniem piekarni, w sumie mozna dostac dotacje unijna, potem kupic tylko maszyny np takie www.guztech.com.pl :) i jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam, ze dobrym pomysłem na biznes jest dentysta. Dentysta jest potrzebny wszędzie. Nawet jeśli nie masz kwalifikacji - możesz być tylko szefem -zzatrudniac. Wystarczy gabinet sprzet od www.holdental.pl/ i tylko czekać na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka rozkręciła własną aptekę,ale to nie sama, bo z jakąś firmą pharmaco. No i muszę przyznać, że klientów ma sporo. Wiesz... nowoczesność, dostępność produktów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mi się pomysl bycia punktem partnerkim większej firmy, rozważaliśmy z mezem wspolprace z Lange lukaszuk, bo maja ciekawa oferte produktow a maz z branzy budowlanej wiec zna się na temacie. Potrzebujemy tylko dopracowac pomysl i liczymy ze uda nam się rozkręcić cos naszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprostsza jest branża odzieżowa. Nie jest trudno znaleźć teraz dostawców, a wydatki nie są duże. a i nie zpaomnij, ze wygodnie CI będzie z takimi pojemnikami www.pojemnik.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zastanawiam nad założeniem wlasnego mejsca, gdzie mozna przeprowadzac roznorodne targi, stoiska zamowilaby w www.aastudio.com.pl/ - każde inne a zarazem każde eleganckie i ze smakiem. kolezanka robi cos podobnego i super jej idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myslę, że bardziej opłacalnego interesu niż stacja paliw to nie ma. Sprzęt znajdziesz w www.petronova.pl . Stacja paliw jest potrzebna zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też mamy stację paliw. To naprawdę dobry interes warto się nim zająć! Czasami zdarzają się usterki, wiadomo, jak zawsze, ale też już podjęliśmy współpracę z dobrym serwisem, jeśli się zdecydujecie mogę polecic, namiary znajdziecie na stronie: www.mar-serwis.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając już własny biznes nie można zapomnieć o reklamie czy promocji. Warto brać udział np w targach bo to okazja do poznania nowych ludzi i zainteresowania ich swoją ofertą. I wtedy podstawą jest profesjonalne stoisko wystawiennicze np takie jak projektuje firma www.art-co.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np poszłam na kurs zawodowy kosmetyczny do www.zdz.lodz.pl, zdobyłam kwalifikacje i otworzyłam swój własny niewielki salon. Jak do tej pory idzie mi bardzo dobrze, mam wiele klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepsza opcja jest jedzenie na kolkach, bo mozesz je postawic gdzie chcesz, mozesz jezdzic nawet po polsce i bedze super takie przyczepy znajdziesz w www.przyczepygastronomiczne.pl/ przemysl sobie te opcje dokladnie, bo moze faktycznie stwierdzisz ze to dsla ciebie dobry biznes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zakład produkujący obrusy, serwetki, ubrania z lnu. Większość produktów wysyłam za granicę, na brak zainteresowania nie narzekam. Ale przyznaję, że początki były ciężkie. Trzeba było zatrudnić wykwalifikowane osoby, kupić potrzebne maszyny do produkcji i do pakowania jak np linie pakujące od www.polpak.pl. Ale cieszę się, że mam własny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prowadzę swój butik z odzieżą. Jestem z wykształcenia krawcową i robię tez własne projekty. Powiem szczerze, ze nawet to dobrze idzie bo mam ciekawsze rzeczy niż w odzieżówkach sieciowych. A bardzo ładne tkaniny i dzianiny zamawiam w tej hurtowni z Pabianic http://migro-tex.pl/. Mają bardzo wytrzymale materiały na sukienki, żakiety i leginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaJacek
Ja zastanawiam się razem z mężem nad www.ekomyjnia.pl Jest to w zasadzie myjnia pod klucz pod marketem albo myjnia mobilna. Myślę czy to opłacalne oraz kiedy interes się zwraca. Oferta jest bardzo interesująca i w sumie u nas w okolicy i mieście nikt jeszcze nie wpadł na taki pomysł. Już w 90% jesteśmy zdecydowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsye optryebni sa dentzsci, nie jest trudno otworyzc wlasnz gabinet, a naryedyiqa wcale nie sa takie drogie, nawet te najwzysyej jakosciŁ www.holdental.pl/ Wsyzstko moyesy kupic wdobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie nie ma lepszej rzecyz niz gastronomia zwlaszcza kiedy zaczyna sie sezon. zobaczcie jakie ciekawe mobilne piece sa w ofercie www.localpizza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×