Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooona

kolorowe buty do ślubu

Polecane posty

Gość gość
wyglada - jak się chodzi w takich butach, na takiej wysokości na imprezy, to żadnym problemem jest ich założenie na wesele. Kwestia doświadczenia. W każdych butach trzeba się przecież nauczyć chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam różówe buty do zdjęć, w kościele byłam w białych które tuż po drugim tańcu zdjełam na wygodne białe trepeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabalik
Kolorowych butów na ślub bym na pewno nie założyła, bo do jakiego stroju będą one pasowały? Na pewno nie do białej sukni, a moja suknia ślubna na pewno będzie klasyczna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam buty w kolorze fuksji do sukni ksiezniczki i dodatki tez w tym kolorze czyli pas przy sukni , paznokcje, bukiet i PM krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupiłaś te buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też raczej białych nie założę, a uparta jestem i postawie na swoim, tylko teściowa staroświecka strasznie mi się trafiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowe buty to juz zadna nowosc, moja siostra pracuje w salonie sukien slubnych i mowila ze juz od kilku lat dziewczyny zakladaja kolorowe buty do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadanka
Jestem całkowicie na nie. Sama mam buty Merg, a raczej miałam. Białe, delikatne szpileczka, drugie na zmianę - już na płaskim. Nie rozumiem po co niszczy się w tym kraju wszelkie zwyczaje, które są na prawdę dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mi biale buty tylko na raz jak moge isc w kolorowych i na jeszcze niejedna impreze beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
Witajcie :* Ja do ślubu mam jeszcze strasznie długą drogę, ale planuje na samą uroczystość w Kościele mieć białe szpilki, po oczepinach zmienie je na różowe oczorażące trampki *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna878
Jak najbardziej kolorowe! Jak przeglądałam te modele butów białych to myślałam, że padnę. A te ceny! Sama planuję jakiś pudrowy róż sobie wybrać. Myślałam o zakupie przez internet, bo w moim mieście niestety sklepów niewiele. Znacie może sklep [URL=http://galeriaolesno.pl/pol_m_Obuwie-damskie-109.html]http://galeriaolesno.pl/pol_m_Obuwie-damskie-109.html można bezproblemowo zwrócić w razie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we wrześniu tego roku mialam czerwone buty z satyny,do tego bukiet z czerwonych róż i trawy niedźwiedziej i czerwone kwiaty we włosach,mój mąż czerwony krawat, czerwone sznurówki w butach i butonierke z róży. Nasz synek (2 -letni)mial szare spodnie i kamizelkę,plus biala koszula,czerwona muszka i czerwone trampki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnik
Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. Buty do ślubu powinny być białe. Można zaszaleć na inne sposoby, mianowicie - jakieś wysokie białe czółenka? Takie buciki na Merg wyglądają naprawdę efektownie, a jednak koszty nie są wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia tolcik
Ja miałam białe, klasyczne, ale zdecydowanie wystarczające - były to czółenka od Merg, super się sprawdziły, było mi wygodnie. Po dwóch gozinach byłam już na płaskim - bawiłam się do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaadd
Wybór jest na pewno w sklepie internetowym ze strony http://butyslubne.com.pl. Spędziłam tutaj chyba dobrą godzinę przeglądając wszystkie wzory butów. Miła obsługa telefoniczna, można się było dopytać o szczegóły, wysyłka zrobiona szybko, przystępna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to gruba przesada, ale każdy może mieć od tego własne podeście. Miałam czółenka Merg, białe. Kolorowe buty to trochę brak szacunku - wiem, że powinno się myśleć o sobie, ale jednak myślmy również o ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla67
Dużo naprawdę eleganckich, takich klasycznych butów ślubnych sprzedaje sklep online - http://butyslubne.com.pl/ Jak ktoś szuka stylowych modeli ecru, czy beżowych, zdobionych atłasem, czy koronką, to zdecydowanie warto tutaj zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×