Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bereteczka ....

ja juz nie wiem gdzie w polsce mozna godnie zarobic

Polecane posty

Gość Menel z ławeczki
//te niedogodności można złagodzić zatrudniając dobrego managera na dobrej umowie, zatrudniając dobrego księgowego, do tego dobra sprawdzona organizacja i można sobie pozwolić na wyjechanie tam gdzie nie ma zasięgu.// Tiaaa, tylko znajdź wiernego, sumiennego, uczciwego i znającego się na danej branży człowieka któremu możesz powierzyć firmę . To jak igłę w stogu siana :D Zawsze można trafić na takiego kasiorka :D pisząc /organizację/ masz na myśli MLM = mały lepszy mózg ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Kasiorek oszuście ? Oślepłeś ? Odpowiesz jak sprzedawałeś na lewo bez podatku ? oraz dlaczego namawiasz ludzi do przestępstw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Menelu "Tiaaa, tylko znajdź wiernego, sumiennego, uczciwego i znającego się na danej branży człowieka któremu możesz powierzyć firmę . To jak igłę w stogu siana Zawsze można trafić na takiego kasiorka pisząc /organizację/ masz na myśli MLM = mały lepszy mózg ? " chodzi mi o organizację pracy w firmie , ja prowadzę handel tradycyjny,stacjonarny. co do doboru współpracowników to masz rację. z mojego doswiadczenia wiem jaki to problem . na początku ,póki umowa na czas określony ,jeszcze jakoś można się dogadac,potem z reguły robi się tragicznie. ludzie narzekają ,że pracodawcy są źli.ale ja wiem jedno,że jak mam takiego,który pracuje solidnie,podnosi obroty jak nikt inny,nie kradnie itd, to chcąc go zatrzymać ,moge mu nawet 50% swojego zysku oddawać,aby nie uciekł do konkurencji. z reguły jednak jest tak,że jak ktoś jest dobry w sprzedazy ,to kradnie na potegę, jak nie kradnie to sprzedać nie umie,jest kiepski w swoim zawodzie.itd,itd niby na to wszystko są sposoby,czyli dobre umowy o współpracy,ale ludzie znając swoje wady nie chcą brać na siebie odpowiedzialności. wolą mało zarabiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Święte słowa :) . I tak to po prostu leci :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Kasiorek2010 "to może napisz jasno o co chodzi" joj, czy mówią ci coś nazwiska Voll, Rife czy Clark? Ewentualnie - prof. Wwiedeński? Bo jeśli nic, to zanim pisać o co chodzi musiałbym przybliżyć temat. Masz czas i ochotę o tym porozmawiać? absolutnie nie słyszałam nic o tych ludziach i chyba nie chodzi o tych ludzi ,tylko o metodach leczenia. napisz krótko i konkretnie na czym ma polegac ta terapia,leczenie ,co to gwarantuje zdrowie do późnej starości. jeżeli nie lek,czy preparat to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Kasiorek to powiedz mi dlaczego gabinety lekarzy prowadzących prywatną praktykę nie są wyposażane w takie aparaty? przeciez kazdy człowiek dałby lekarzowi dużo wiecej niż tobie za takie zabiegi,bo jemu by zaufał ,uwierzył w moc urządzenia. powiedz mi dlaczego tylu uczonych ,tylu znawców tematu ,przedwcześnie umiera. piszesz,że aparat działa tylko na tych jeszcze nie umierających. czyli ktos ze zdiagnozowanym nowotworem złośliwym , a mający jeszcze np parę lat życia dzięki tradycyjnemu leczeniu ,zostanie przez ciebie i twój aparat uzdrowiony? śmieszy mnie jak zdrowi ludzie wydają duże pieniądze na pseudo profilaktykę. tacy nigdy do końca nie wiedzą czy bez tych wydatków też do starości w zdrowiu by mogli żyć. niestety i stety dla ciebie ludzie wydają ogromne pieniądze na swoje zdrowie do śmierci. ja uważam,że każdy żyje ile chce jego dusza czy podswiadomość to jak będzie żył, w jakim zdrowiu ,czy chorobie, też tylko od niego samego (od podświadomości)zależy. w życiu jeden głupek uzna ,że pomogła mu zielarka , inny że się super odpowiednio odżywiał ,jeszcze inny ,że nosił bransoletkę z magnesów . a tak naprawdę to jego podświadomość zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Kasiorek też wolę o zarabianiu rozmawiać bo przedmiot zarabiania jest mniej istotny. dobry handlowiec powinien umiec wszystko z łatwością sprzedać. czy to twój cudowny aparat, gwoździe , chleb itd ,to tylko towar . problem w tym by ten towar umieć szybko sprzedać. przeciwnikiem sprzedaży bezpośredniej nie jestem nie lubię jednak gdy przychodzicie z tymi towarami do cudzych sklepów,urzędów itp . nie podoba mi się ,że wykorzystujecie lokale za które żadnych kosztów nie ponosicie ,jednocześnie krytykujecie handlowców stacjonarnych. w związku z tym do moich placówek tacy jak ty nie mają wstępu. nie pozwalam byście za darmo robili swoje interesy w moim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
//Jak niejednokrotnie zaznaczyłem, od dłuższego czasu nie bawię się już sprzedażą bezpośrednią. A więc, nie jestem objektem twojego nielubienia. // A to ciekawe :D , to klienci do ciebie przychodzą ? , czy też żerujesz na pracy tych którzy to robią ? Kiyosaki to bożek amwayowców , a ci jak zarabiają to wiemy wszyscy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Menel z ławeczki powiem ci ,że jestem zwolenniczka jednego prawa dla wszystkich bez żadnych ulg dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
No ja też , ale w kontekście czego to piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Kiyosaki to typowy gawędziarz o pozytywnym myśleniu , gdzie jego sława wynika tylko i wyłącznie z tego iż zaczął pisać dla amwayowców na zamówienie jednego z amerykańskich bossów . Inaczej nikt by o nim nie słyszał . Typowe porady wujka teoretyka na temat jak zostać milionerem :D A ty kasiorek oszuście ! Odpowiedz na pytania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Menel z ławeczki chodzi mi o np jeden sensowny podatek dla wszystkich teraz sa różne formy opodatkowania przedsiębiorców. jedni mogą korzystac z ulg,inni nie mogą np robisz obrót roczny do 150 000zł możesz nie być vatowcem. zrobisz 151 000 ,musisz być vatowcem. mając nie za wysoką marżę ,musisz zamknąć biznes bo raczej nie starczy na koszty,zwłaszcza jak masz pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
ej no bez przesady :) , z tym Vat-em nie jest aż tak źle :) A to akurat jest po to aby drobnica jakichś sprzedawców perfum nie musiała babrać się z VAT . To takie dość logiczne . Dla mnie rozbojem w najczystszej postaci jest podatek dochodowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Kasiorku ja nie czepiam sie ciebie personalnie cenię ludzi przedsiębiorczych podziwiam nawet tych namolnie mnie zaczepiających na ulicy. muszę teraz zakończyć rozmowę , muszę się ostro skupić na czymś dla mnie ważnym. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
kasiorek ? ukraiński oszuście ? kiedy odpowiesz na pytania ? i zapłacisz zakamuflowane podatki dla RP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Bo jak wiem to do twej ojczyzny wstępu NIET ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznałem tego smoka!!!!!!!
Pewnie, że nie ma wstępu. Jeśli to taki super "byznes", to niech napisze coś o tym na forum. Ale nie, on musi stosować marne SOCJOTECHNICZNE sztuczki, żeby łowić ofiary, -stwarzać wrażenie tajemniczości - niedostępnośći -dopuszczania ludzi do wąskiego kręgu wtajemniczonych itd. długo by można wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Menelu "ej no bez przesady , z tym Vat-em nie jest aż tak źle A to akurat jest po to aby drobnica jakichś sprzedawców perfum nie musiała babrać się z VAT . To takie dość logiczne . Dla mnie rozbojem w najczystszej postaci jest podatek dochodowy " może nie jesteś vatowcem bo każdy kto uczciwie rejestruje przychody i kto płaci 23% VATu, narzeka ,że VAT przynajmniej kilkukrotnie przewyższa podatek dochodowy . przecież podatek dochodowy płacisz od czystego dochodu ,a VAT od wartości dodanej pomniejszonej o koszty obłożone VATem . lista płac , paliwo , często wysokie czynsze nie odliczane są od wartości dodanej .stąd VAT praktycznie zawsze wychodzi spory,nawet wtedy gdy dochód ci nie wyjdzie . no ale może to źle rozumuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
JOJ !!! VAT płaci klient !!! VAT owcem byłem :), bo teraz jestem jak widać menelem :), z ławeczki :) Sulejuk jestem :) Ale.....nie VAT zrobił ze mnie .....menela....z ławeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Witam ale wątek rozwinięty jak niektórym dobrze w tym kraju do pracy nie muszą... mrówki w reklamówkach noszą aparacik z kabelkami, a bos łapki zaciera i liczy kaskę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
wyobraź sobie więc ,że jesteś płatnikiem VATu i masz sklep , a obok ciebie ktoś inny sprzedaje ten sam towar i ponieważ w poprzednim roku wykazał sprzedaz mniejszą niż 150 000 , jest zwolniony z VATu . ty kupujesz z VATem i sprzedajesz z VATem . twoja konkurencja może kupic bez VATu , bo większość hurtowników ma ciągoty do ukrywania obrotów i w związku z tym może sprzedac bez VATu. jak myslisz , w którym sklepie klienci będą kupować no ale zawsze pozostaje sie łudzić ,że drastycznie spadną ci obroty i jak dotrzymasz , to w następnym roku też bedziesz zwolniony z VATu. i jakie tu ma znaczenie ,ze to klient płaci VAT? co to była za firma , którą porzuciłeś? jaka branża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
A swoją drogą.....sklep ? który w 12 miesięcy nie zrobi 150 tys obrotu ? to gówno nie sklep ! Tak więc nie ma nad czym rozpaczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiorek jeśli to nie tajemnica to napisz jak nazywa się Twoja firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nieważne czy zajmujesz się ...środkami na tasiemce, czyszczeniem jelit czy życzę powodzenia ale teksty masz jak moja sąsiadka, która przez chwilę łudziła się,że grupa jej pomoże...a skończyło się na praniu mózgu na sesjach wyjazdowych za własne pieniądze...jednak żyć już nie może bez tego i nadal chodzi na promocje pościeli etc, szczęśliwa jak dostanie gratis rondelek albo lampkę wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222222222222222222222
w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze, a najbardziej wkurza medialna propaganda ze taki rozwoj, ze my jako jedyna zielona wyspa itp... w uk np za tyg wyplate mozna sobie kupic laptopa i jeszcze zostanie a dlaczego w Polsce tak nie jest. kazdego pracujacego obywatela powinno byc stacna godne zycie, nie kazdy jest przedsiebiorca, lekarzem itd.. przeraza mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
To dość proste :) , Wszystko co w tym kraju było zostało rozpieprzone, rozprzedane i zniszczone . Znikł duży przemysł , duże zakłady pracy w których znalazł zatrudnienie i ten od łopaty i ten z dobrym wykształceniem . A co pozostało ? Drobnica ?, zachodnie sieci sklepów ? I żerują , bo świadomi są , że przy takim bezrobociu zawsze znajdą się tacy co za tego tysiaka będą tyrać . A i przy okazji na naiwnych polują jeszcze różne amłeje a i nawet takie ruskie ofermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereteczka ....
Zakładając ten temat nie myslałam ze będą az takie podzielone zdania. Powiem tak mam 30lat z hakiem i 10 lat doswiadczenia zawodowego,w handlu jak przedstawiciel w terenie handlowiec w biurze. Pracuje teraz w chemii budowlanej w biurze.w malenkiej firemce dorobkiewicza. od 3 miesiecy szukam pracy ale to co mi oferują to jakaś porazka 1000 zł + premia jako doradca techniczny w Castoramie( soboty niedziele, w biurze firmy budowlanej 1500 z wszystkimi sobotami po 8 godz. Uwazam ze mam duzo do zaoferowania bo w tej branzy juz wiedze mam . ja bym sie na miejscu takiego kacapa na rozmowie kwalifikacyjnej wstydzila wyjezdzac z takimi kwotami. Prawda jest taka ze teraz jak taki dorobkiewicz nie da tobie to sam ma wiecej wiec dochodzą tylko do wlasnych biznesow zlodzieje i ludzie bez empatii...I czym tu sie chwalic. Byłam ostatnio na rozmowie jako sekretarka w Budostal duzej firmie a oni mi proponuja 1300+ premia. I wymagania dwa języki, ( tłumaczenie tekstów) znajomosc programów magazynowych oraz wiedza o kadrach.LITOSCI!!!!!toz to samodzielny pracownik + tlumacz + kadrowa. I ktoś mi tu ciagle pisze .... zmien prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam napisane CV przez profesjonalistwow w doradztwie za ktore zaplacilam Odzew jest.....ale dziekuje...jedną gownianą prace juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereteczka ....
Zakładając ten temat nie myslałam ze będą az takie podzielone zdania. Powiem tak mam 30lat z hakiem i 10 lat doswiadczenia zawodowego,w handlu jak przedstawiciel w terenie handlowiec w biurze. Pracuje teraz w chemii budowlanej w biurze.w malenkiej firemce dorobkiewicza. od 3 miesiecy szukam pracy ale to co mi oferują to jakaś porazka 1000 zł + premia jako doradca techniczny w Castoramie( soboty niedziele, w biurze firmy budowlanej 1500 z wszystkimi sobotami po 8 godz. Uwazam ze mam duzo do zaoferowania bo w tej branzy juz wiedze mam . ja bym sie na miejscu takiego kacapa na rozmowie kwalifikacyjnej wstydzila wyjezdzac z takimi kwotami. Prawda jest taka ze teraz jak taki dorobkiewicz nie da tobie to sam ma wiecej wiec dochodzą tylko do wlasnych biznesow zlodzieje i ludzie bez empatii...I czym tu sie chwalic. Byłam ostatnio na rozmowie jako sekretarka w Budostal duzej firmie a oni mi proponuja 1300+ premia. I wymagania dwa języki, ( tłumaczenie tekstów) znajomosc programów magazynowych oraz wiedza o kadrach.LITOSCI!!!!!toz to samodzielny pracownik + tlumacz + kadrowa. I ktoś mi tu ciagle pisze .... zmien prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam napisane CV przez profesjonalistwow w doradztwie za ktore zaplacilam Odzew jest.....ale dziekuje...jedną gownianą prace juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereteczka ....
jeszcze jedno Zona mojego szefa jest taka pewna swojej obrotności i zaradnosci i na poczatku pojezdzila sobie po budowach z ofertami iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zero zadnego odzewu, zadnej skutecznosci...:):):) wiec sobie dala siana. Niestety jak by to byl przyjety pracownik pewnie by go od razy wypiepszyła i gadala jak to nie ma nic do zaoferowania pracodawcy :) takze głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×